Strona głównaCelebryciMarek Kondrat - dzieci, córka, gdzie mieszka, żona, wiek, nie żyje, rodzina,...

Marek Kondrat – dzieci, córka, gdzie mieszka, żona, wiek, nie żyje, rodzina, córka, wzrost, młody, synowie

Marek Kondrat to znany aktor teatralny i filmowy. Choć dziś jest głównie biznesmenem, dziennikarze w wielu wywiadach nawiązują do jego filmowej przeszłości. Kilkanaście lat temu wycofał się z życia aktorskiego i poświęcił prowadzeniu biznesu. Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje na jego temat. W naszym tekście zbieramy w całość wszystko to, co wiadomo na temat tego:

  • ile ma dzieci i czym zajmują się synowie,
  • co robi żona Marka Kondrata,
  • gdzie mieszka aktor i jego rodzina.

Zobacz: Damian Damięcki – dzieci, wiek, żona, Grażyna Brodzińska, syn, wzrost

Marek Kondrat – wiek, wzrost, waga

Marek Kondrat urodził się 18 października 1950 roku w Krakowie w aktorskiej rodzinie. To tam spędził większość swojego życia. 

waga: brak informacji

wzrost: 176 cm

Marek Kondrat debiutował jako młody chłopak w wieku 11 lat w filmie Historia żółtej ciżemki. Jest laureatem wielu nagród filmowych i odznaczeń. Jednak największy wzrost popularności przyniosła mu rola komisarza Halskiego w serialu Ekstradycja. Szerokiej publiczności znany jest także z filmu Dzień świra, w którym grał główną rolę Adasia Miauczyńskiego. 

W 1998 roku został twarzą ING Banku Śląskiego. 9 lat później zdecydował się zakończył karierę zawodową w filmie. Choć reżyserzy i producenci liczyli, że to tylko na chwilę, Kondrat rzeczywiście wycofał się z branży. Zagrał jedynie raz, w filmie Mała matura 1974. Jak sam mówi, stracił do tego powołanie. Teraz ma inne pasje i to im poświęca swój czas. Wraz z kilkoma innymi aktorami prowadził też sieć restauracji Prohibicja. 

Marek Kondrat – gdzie mieszka?

Na dziś do końca nie wiadomo, gdzie mieszka Marek Kondrat i jego rodzina. Sporo czasu spędza w Polsce, ale kilka lat temu wraz z żoną Antoniną Turnau zamieszkał w słonecznej Hiszpanii, w Alicante. To tam w 2018 roku na świat przyszła kilkuletnia córka pary, Helena. 

Synowie aktora z pierwszego małżeństwa (żona Ilona Gagajek) są już dorośli. 

Kilka tygodni temu Marek Kondrat w jednym z wywiadów wyznał, że w jego życiu przychodzi czas, w którym przyjdzie mu podporządkować się wymaganiom córki (wiek 5 lat). Helena ma sporo zajęć w Polsce, dlatego w Hiszpanii bywa dość rzadko. Niebawem pójdzie też do szkoły, więc rodzina będzie musiała podjąć decyzję, gdzie będzie odbywać się edukacja Helenki. Jako oddany ojciec chce zapewnić córce wszystko to, co najlepsze. Z jego słów wynikało, że na dziś nie będzie to hiszpańska prowincja, z której do przedszkola jedzie się godzinę. 

Marek Kondrat – żona, dzieci, synowie, córka

Pierwszą żoną Marka Kondrata była Ilona Ludgarda Gagajek. Para rozwiodła się w 2009 roku. W 2015 roku aktor ożenił się ponownie. Jego serce skradła córka Grzegorza Turnaua, Antonina. 

Synowie Marka Kondrata z pierwszego małżeństwa to Mikołaj (ur. 1974), który również pracuje w branży winiarskiej i Wojciech (ur. 1980), który jest muzykiem w Filharmonii Warszawskiej. 

Źródło: dziendobry.tvn.pl

W 2018 roku na świat przyszła córka Marka Kondrata i Antoniny Turnau, Helena. Marek Kondrat powiedział w jednym z wywiadów, że teraz jest z niego inny ojciec niż wtedy, gdy jego dzieci z pierwszego małżeństwa były małe. Wtedy był bardzo młody i zapracowany, dlatego też nie uczestniczył tak aktywnie w ich wychowaniu jak teraz, gdy malutka jest jego córka. 

Zobacz: Kevin Hart – wzrost, filmy, programy tv, żona, majątek, dzieci, Kenzo Kash Hart, Dwayne Johnson

Marek Kondrat – rodzina

Rodzina Marka Kondrata związana jest z aktorstwem. Jego ojciec, Tadeusz Kondrat, również był aktorem teatralnym i filmowym. Zmarł w 1994 roku po długiej chorobie spowodowanej wypadkiem samochodowym. 

Pierwsza żona Kondrata nie pracowała w branży filmowej, zawodowo zajmowała się ekonomią. Obecnie prowadzi własną szkołę jogi. W mediach pojawiały się informacje, że pierwsze małżeństwo aktora rozpadło się właśnie przez radykalne zmiany, które zaszły w jego żonie. Gdy ona fascynowała się filozofią Wschodu, on rozwijał swój biznes z winami. Po 37 latach, z inicjatywy Gagajek rozwiedli się. Para nie żyje ze sobą w gniewie. Zachowali poprawne relacje. 

W 2015 roku aktor ożenił się ponownie z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau. O ich związku plotkowano już wcześniej, ale para zdecydowała się potwierdzić te informacje dopiero kilka dni przed ślubem. Młody wiek wybranki aktora spowodował, że nie wróżono im długiej przyszłości. Wbrew złośliwym plotkom, tworzą zgodne małżeństwo z dala od medialnego zgiełku. 

Marek Kondrat – nie żyje, co to za plotki?

Plotki na temat śmierci lub groźnego wypadku, które dotyczą osób publicznych pojawiają się bardzo często. Wielu “bohaterów” tego rodzaju historii, próbuje zaprzeczać. Większość jednak nie reaguje w ogóle, pozwalając domysłom umrzeć śmiercią naturalną. 

Wszyscy ci, którzy produkują fake newsy informujące o tym, że jakiś aktor/prezenter/piosenkarz nie żyje, kierują się jedynie chęcią zysku. Liczą na to, że uda im się zarobić na reklamach wyświetlanych odwiedzającym ich fałszywą stronę. 

Wywołują jedynie stres u bliskich swoich ofiar, które muszą dowiadywać się o rzekomej śmierci swoich bliskich z mediów. 

Zobacz: Angelika Wołynko – mąż, dzieci, wikipedia, wiek, wzrost, nie żyje

Sprawdź jeszcze

Popularne