Strona głównaCelebryciJoanna Godlewska – Murańska - wiek, Wikipedia, kim jest żona Murańskiego?

Joanna Godlewska – Murańska – wiek, Wikipedia, kim jest żona Murańskiego?

Rodzina Murańskich jest silnie związana z galami freak fight. Ci co śledzą FAME MMA z pewnością wiedzą kto to Jacek i Mateusz Murańscy. Ten duet ojca i syna aktywnie bierze udział w walkach organizowanych przez tę federację. Natomiast Joanna Godlewska – Murańska jest ich największą i najwierniejszą fanką. Od maja, za sprawą walki Mateusza i pewnego zdjęcia z solarium, zaczęła wzbudzać trochę większe zainteresowanie mediów i wszystkich, którzy śledzą na bieżąco temat celebrytów walczących w klatkach.

Joanna Godlewska – Murańska – kto to, ile ma lat, co o niej wiemy i o co chodzi z tym solarium? Wikipedia nie odpowie na te pytania, za to nam udało się znaleźć kilka informacji na jej temat.

Joanna Godlewska – Murańska – wiek, wzrost, kim jest?

Aby dowiedzieć się kto to Joanna Godlewska – Murańska, nie trzeba długo szukać. Joanna to żona Jacka Murańskiego i matka Mateusza Murańskiego, dwóch freak fighterów z FAME MMA. Żeby dokopać się jednak do informacji bardziej szczegółowych, typu ile ma lat, trzeba poszperać w internecie trochę dłużej. Spokojnie, zrobiliśmy to my, żebyś Ty już nie musiał.

Urodziny obchodzi 11 sierpnia, co oznacza, że Joanna to zodiakalny lew. Ma 52 lata, więc jej wiek wskazuje na to, że urodziła się w 1970 roku. Wynika z tego też, że jest młodsza od swojego męża o dwa lata. Syna Mateusza urodziła w wieku 24 lat, w grudniu 1994 roku. 

Jej wzrost wynosi 170 cm, natomiast waga nie jest znana. Być może wkrótce się to zmieni, ze względu na potencjalny udział Joanny w walce. Kobieta niejednokrotnie udostępniała na Instagramie materiały z treningów z Robertem Maruszakiem. Robert jest zawodnikiem i trenerem MMA, co sugeruje przygotowania Joanny do występu na ringu. Niestety nie ma więcej informacji, które mogłyby potwierdzić, że żona Murańskiego podpisała się w jakiejś federacji i faktycznie zadebiutuje na którejś z gal jako zawodniczka.

Joanna Godlewska – Murańska – solarium

Solarium, to tu przychodzą kobiety chcące wyglądać jakby dopiero co wróciły z wakacji na tropikalnej wyspie. Żona Murańskiego również korzysta z usług jakie oferuje te miejsce. Ani ona, ani jej mąż, nie ukrywają tego faktu. Ponadto zdjęć, które kobieta sobie tam robi, również nie trzymają w sekrecie i nie przeszkadza w tym to, że Joanna jest na nich w samych majtkach. Jej fotki z solarium, ubranej tylko w bieliznę, można znaleźć na profilach na Facebooku oraz na Instagramie należących do niej i do starszego Murańskiego. Choć na tej drugiej platformie ich konta ustawione są jako prywatne i żeby zobaczyć ich zawartość należy zaobserwować oba konta oraz zostać zatwierdzonym.

Fakt, że te fotografie są właściwie ogólnodostępne, próbował wykorzystać przeciwnik jej syna – Alan Kwieciński. Mężczyzna przyniósł zdjęcie nagiej Murańskiej w solarium na ważenie przed galą FAME MMA 14. Zrobił to najpewniej żeby sprowokować rywala lub skompromitować kobietę i jej rodzinę. Alan podkreślał, że “może jego nie miał kto wychować”, nawiązując do swojej zmarłej matki. “Popatrz kto wychował ciebie. Mi by było wstyd” mówił Kwieciński do młodego Murańskiego.

Mateusz, po zobaczeniu zdjęcia, sytuację wyśmiał i pokazał wydruk publiczności, zaznaczając, że nie rozumie dlaczego miałby się wstydzić swojej mamy na solarium.

A jak zareagował na to wydarzenie jej mąż? Jacek Murański zapytany o to w wywiadzie podziękował Kwiecińskiemu, ponieważ w ten sposób Alan przyczynił się do rozreklamowania instagramowego konta żony oraz tym samym podniósł jej wartość rynkową. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ Murańska dzięki temu ma być postrzegana przez federacje mma jako bardziej atrakcyjna. Wskutek czego negocjacje, które podobno prowadzą na zaawansowanym już poziomie, być może zakończą się sukcesem.

Na ten moment jej działalność na Instagramie śledzi ok 45 tysięcy użytkowników.

Joanna Godlewska – Murańska – Wikipedia, informacje

O żonie Murańskiego wiadomo stosunkowo niewiele. Wikipedia milczy na temat Jacka, więc nic dziwnego, że Joanna również nie posiada tam artykułu o sobie. O kobiecie zdecydowanie głośniej zrobiło się po nieudanym rozpętaniu afery przez Alana na FAME MMA 14. Kim jest i co jeszcze o niej wiadomo?

Pochodzi najprawdopodobniej ze Szczecina. Mieszkała we Wrocławiu oraz w Wałczu. Teraz najpewniej życie prowadzi w Gdańsku, gdzie pod okiem trenera przygotowywała się do debiutu w walkach na arenie MMA.

Wiemy, że studiowała zootechnikę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, którą ukończyła z tytułem magistra inżyniera. Jest również, tak jak jej mąż i syn, absolwentką trzyletniej Szkoły Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu. W takim razie kim jest z zawodu? Można powiedzieć, że aktorką, ponieważ to głównie w tej dziedzinie rozwijała swoją karierę. Wystąpiła kilkakrotnie w programie “Policjanci i Policjantki” oraz pojawiła się w serialu “M jak Miłość”. Obecnie pracuje dla agencji aktorskiej JMC.

Mateusz i Jacek Murańscy to zdecydowanie osoby zbierające wokół siebie sporo szumu. Pokłosiem tego jest zainteresowanie ich bliskimi i to jest zrozumiałe. Mamy nadzieję, że ciekawość dotycząca tego kim jest Joanna Godlewska – Murańska, została zaspokojona. Być może ich rodzina doczeka się kiedyś wpisu na Wikipedii.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne