Strona głównaPoradyPomysły na prezent dla szefa

Pomysły na prezent dla szefa

Ile razy byliście w sytuacji, kiedy musieliście sprawić szefowi prezent? Podejrzewamy, że każdy z nas choć raz stał przed takim zadaniem. Nie jest ono łatwe, ponieważ możemy popełnić gafę. Prezent dla szefa musi być przemyślany, tym bardziej jeśli szef należy do osób poważnych, dystyngowanych, a już na pewno nie zna się na żartach. W tym przypadku tak ważne jest, żeby prezent dla szefa był trafiony. Może mieć on wpływ na dalszą relację między pracownikiem, a pracodawcą. Razem z naszą pomocą i pomysłami możecie czuć się bezpieczni i wybrać stosowny prezent dla szefa.

Jaki pomysł na prezent dla szefa?

Może masz jakieś pomysły na prezent, ale nie jesteś pewien czy są one dobre? A może po prostu czujesz totalną pustkę i nie masz żadnego pomysłu na prezent dla swojego szefa? Przybywamy!

Uważamy, że ciekawym prezentem dla szefa może być mapa podróży, oprawiona w ramkę, na której pinezkami można zaznaczać miejsca, które się odwiedziło. Jeśli wiesz, że Twój szef często podróżuje, to taki pomysł na prezent może się okazać jednym z najlepiej trafionych!

Innym z ciekawych i uniwersalnych rozwiązań może być również grawerowany wizytownik z brelokiem. Na breloku można wygrawerować imię szefa. Jeśli szef ma duży dystans, to można dodać napis „I’m a boss”. Jest to przydatny i elegancki pomysł na prezent dla szefa, który na pewno przyda się Twojemu szefowi, tym bardziej jeśli często szuka swoich wizytówek po kieszeniach.

Jeśli Twój szef jest z tych, który wszystko ręcznie zapisuje, planuje, to dobrym pomysłem będzie planer z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem. Do tego można wybrać jakąś ciekawą grafikę na okładkę, bezpośrednio związaną z firmą albo z hobby szefa.

Planer to dobry prezent dla szefa, pióro prezesa wcale nie będzie gorszym rozwiązaniem. Istnieje możliwość spersonalizowania zarówno piór i długopisów. Ten prezent jest jednym z najbardziej uniwersalnych i nie ma tu możliwości popełnienia gafy. Nawet gdyby pióro nie przydało się Twojemu szefowi, to na pewno nie pozostawi niesmaku.

Dalej nie pasują Ci poprzednie propozycje i nie wiesz, jaki prezent kupić szefowi? Może ten pomysł przypadnie Ci do gustu – grawerowany pendrive. Ten gadżet na pewno sprawdzi się przy prowadzeniu własnej działalności. To uniwersalny prezent, ale grawer nadaje mu oryginalności.

Ciekawą propozycją może być również karafka do whisky. Ciekawą… jeśli wiesz, że Twój szef nie ma problemów z alkoholem. Pamiętaj, żeby prezenty dla szefa zawsze wybierać z głową. Taką karafkę również możecie przyozdobić grawerem z imieniem, czy napisem „Best Boss” albo połączeniem obu fraz.

Nie wiesz, jaki pomysł na prezent może się sprawdzić? Fajnym pomysłem będzie indukcyjna podkładka do herbaty, czy kawy na kabel USB. Istnieje możliwość personalizacji takich gadżetów. Pewnie nie raz widziałeś, że Twój szef nie miał czasu, by wypić ciepłą kawę. Taka podkładka nie pozwoli jej wystygnąć.

Jaki prezent dla szefa na pożegnanie?

Przyszedł czas, kiedy szef musi rozstać się ze swoimi pracownikami i nie wiesz, jaki kupić prezent dla szefa na pożegnanie? Spieszymy z pomocą. Dobrą propozycją będzie skórzany zestaw prezentowy, w którym skład będzie wchodził pasek i portfel. To pamiątka na lata, która na pewno długo posłuży, a już na pewno będzie przywoływać miłe w pamięci byłych pracowników.

Oprócz takiego rozwiązania na prezent dla szefa na pożegnanie warto dodać dużą kartkę z podziękowaniami za wspólną współpracę. Każdy pracownik powinien złożyć podpis na takiej kartce. To będzie na pewno miłe dopełnienie głównego prezentu na pożegnanie szefa.

Jeśli Twój szef lubi kolekcjonować różnego rodzaju puchary za swoje osiągnięcia, to na pożegnanie idealnie nada się statuetka za rolę super szefa. Na pewno podbuduje jego ego i wywoła uśmiech na koniec Waszej współpracy.

Interesującą propozycją na rozwikłanie problemu, jaki prezent dla szefa na pożegnanie kupić może być drewniana podstawka pod laptopa, która dobrze sprawdzi się jeśli wiesz, że Twój szef lubi pracować zdalnie. Do tego prezentu można dorzucić wygodną poduszkę z napisem „Super szef”.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne