Strona głównaCelebryciViki Gabor - powiększyła usta? Operacje plastyczne młodej gwiazdy

Viki Gabor – powiększyła usta? Operacje plastyczne młodej gwiazdy

Viki Gabor – nastoletnia piosenkarka, o której niesamowicie głośno zrobiło się po jej wygranej w dziecięcej edycji Eurowizji w 2019 roku. Dziewczyna intensywnie rozwija swoją karierę muzyczną i mimo niewielu lat, odniosła już olbrzymi sukces, którego może pozazdrościć jej wielu. Popularność nie jest jednak usłana różami. W stronę Viki kierowanych jest dużo niepochlebnych komentarzy i hejtu, głównie w kontekście jej wyglądu.

Viki Gabor – powiększyła usta?

Wizerunek gwiazdy przykuwa szczególną uwagę internautów. Jak twierdzą w komentarzach, absolutnie nie pasuje on do tak młodej dziewczyny, oraz że dodaje jej co najmniej 10 lat więcej. Mocny makijaż, doklejane rzęsy, długie paznokcie, a teraz blond włosy wzbudzają oburzenie. Użytkownicy internetu są też przekonani, że Viki Gabor powiększyła usta. Próżno jednak szukać zdjęć ukazujących jej usta przed i po, ponieważ jest to całkowitą nieprawdą. Viki nie raz rozwiewała wątpliwości w tej kwestii w wywiadach, mówiąc wprost, że jej usta są naturalne. Ponadto można zauważyć, że nastolatka już jako dziecko miała wydatne wargi, więc ich wygląd nie jest wynikiem zabiegu wypełniania. Viki ich objętość zawdzięcza przede wszystkim genom.

Ale przecież na jednym nagraniu jej usta wydają się być większe niż na drugim. Jak to wytłumaczyć jak nie ostrzykiwaniem? Ano bardzo prosto – makijażem. Obecnie w sztuce wizażu istnieją takie sztuczki, które dobrze zastosowane, są w stanie wizualnie powiększyć usta nawet dwukrotnie! Zresztą, zwyczajne nałożenie pomadki sprawi, że usta przed i po będą wyglądały na nieco większe.

Viki Gabor i operacje plastyczne

Viki Gabor i jej usta w 2019

Wygląd Viki trochę się zmienił od jej debiutu na scenie. Dzieje się to nie dlatego, że nastolatka miała robione jakieś operacje plastyczne, a zwyczajnie dorasta. Zmieniają się jej upodobania i to jak chciałaby być postrzegana, co jest całkowicie normalne. Jednak zmiana fryzury, czy doklejenie rzęs to zabiegi całkowicie odwracalne i nieingerujące w ciągłość tkanek. Natomiast żeby poddać się zabiegom medycyny estetycznej należy być pełnoletnim lub posiadać na nie zgodę rodziców. Jak wspomina sama gwiazda, nie wyobraża sobie, co w głowie musiałby mieć lekarz i jacy musieliby być rodzice, żeby zgodzić się na operacje plastyczne swoich dzieci. Viki twierdzi, że ludzie w swoich domysłach są bardzo kreatywni.

Dużo da się osiągnąć makijażem. U Viki, tak samo jak u innych osób występujących przed kamerami, jest on intensywny. Nakłada się go przecież nawet mężczyznom! Do występów przed obiektywem i na scenie mocny makijaż jest konieczny, po to aby był widoczny i wyglądał dobrze. Viki wspominała o tym niejednokrotnie, tak samo jak o tym, że na co dzień jej makijaż jest lżejszy lub nie ma go wcale.

Miejmy na uwadze, że wygląd młodych dziewczyn często opiera się o to jaki świat kreują dorośli, a w tym my sami. Nasze obsesje na punkcie większych ust, dłuższych paznokci, gęstszych rzęs, równych brwi czy zmarszczek odbijają się też na młodzieży. I na nic tu twierdzenie, że my jako nastolatkowie wyglądaliśmy inaczej. To prawda, tak było, nie da się ukryć. Ale zastanówmy się z czego to wynika. W czasach naszej młodości nie było tak powszechnego dostępu do tysiąca odcieni podkładu czy dziesiątek tysięcy cieni do powiek i pomadek. Czy to, że teraz jest inaczej znaczy, że jest to złe? Pozostawmy to jako otwarty temat dający do myślenia.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne