Strona głównaCelebryciYoutuberzyDominik Kwolczak – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile...

Dominik Kwolczak – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat?

Właśnie dobiegł końca drugi sezon internetowego programu „Twoje 5 Minut”, który publikowany był na kanale Karola „Friza” Wiśniewskiego na YouTubie w każdą sobotę o godzinie 15:00 przez ostatnie tygodnie. W show brało udział dwadzieścia osób, które zapragnęły zostać influencerami. Znamy już finałowy werdykt, który był bardzo zaskakujący. Jednym z finalistów był Dominik Kwolczak. Mimo, że nie wygrał głównej nagrody, czyli 100 000 złotych w kontraktach reklamowych i dołączenia do składu Genzie, to i tak dostał ogromną szansę na zaistnienie w sieci, ponieważ zamieszkał w domu Genzie i oficjalnie jest w Ekipie i bierze udział w filmach innych popularnych osób. Dominik Kwolczak już jest rozpoznawalny, więc internauci chcą dowiedzieć się o nim czegoś więcej. W tym artykule zdradzimy Wam kilka faktów o tej nowej twarzy w social mediach. Odpowiemy na pytania: kto to jest Dominik Kwolczak, jaki jest jego wiek, wzrost, skąd jest, ile ma lat, jak znalazł się w „T5M” oraz prześledzimy jego media społecznościowe, w tym Instagram. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz: Oliwier Kałużny – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat

Dominik Kwolczak – kim jest? Wiek, wzrost, ile ma lat?

Czas na garść podstawowych informacji o Dominiku Kwolczaku.

Kto to jest? Tak jak wspominaliśmy, jest to finalista drugiego sezonu programu „T5M”. Na tle innych uczestników wyróżniał się tym, że dysponuje bardzo dużą wiedzą o technicznych aspektach nagrywania filmów. Dodatkowo, w finale programu, Friz pochwalił go za świetną umiejętność pracy w grupie. Wujek Łuki dorzucił, że Dominik udowodnił, że jest dobrym człowiekiem, jest empatyczny i czuje chęć niesienia pomocy innym. Wersow natomiast zauważyła u chłopaka pokorę i determinację, a obie te cechy są bardzo ważne, jeśli chce się zostać dużym influencerem.

Źródło: instagram.com/kwolczii/

Ile ma lat? Dominik urodził się 11 czerwca 2000 roku, zatem, jak łatwo policzyć, jego wiek to 22 lata.

Ile ma wzrostu? Chłopak nie jest zbyt wysoki. Jego wzrost to mniej więcej 170 cm.

Dominik Kwolczak – skąd jest, jak się znalazł w T5M?

Skąd jest? Dominik grał kiedyś w drużynie piłkarskiej Strumyk Malawa, a Malawa to wieś obok Rzeszowa. Uczęszczał do III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie. Później rozpoczął studia w Krakowie. Zdecydował się na kierunek fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha. Obecnie mieszka w domu Genzie w Krakowie.

Jak znalazł się w „T5M”? Chęć zostania influencerem chodziła po głowie Dominikowi już od dłuższego czasu. Skąd o tym wiemy? Chłopak próbował już dostać się do projektu Natalii Karczmarczyk o nazwie „Natsu World”. Zwrócił wtedy na siebie uwagę internautów, kiedy zajął stanowisko, że dzieci nie powinny być wychowywane przez pary LGBT. Powiedział wówczas, że nie jest do końca tolerancyjny, ale nie chciał rozwijać tego tematu. Do projektu Natsu się nie dostał, więc postanowił nagrać film zgłoszeniowy do drugiego sezonu „T5M” i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Z powodzeniem przeszedł casting, później pierwszy etap programu, drugi etap w Hiszpanii, gdzie dotarł aż do finału i został członkiem Ekipy. Najnowszy filmik z jego udziałem możemy obejrzeć na kanale Wersow.

Zobacz: Julita Różalska – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat

Dominik Kwolczak – Instagram, TikTok

O Dominiku wiecie już całkiem sporo – kto to jest, ile ma lat, jaki jest jego wzrost i skąd jest. Teraz przyszła pora przyjrzeć się, jak sobie radzi w social mediach. Na pierwszy ogień idzie Instagram. Znajdziecie go tam pod nickiem @kwolczii. Zgromadził on 118 tysięcy obserwujących, ale z pewnością z dnia na dzień liczba ta będzie rosła. Dominik opublikował na Instagramie już dużo postów, bo 235. Na ostatnich zdjęciach często pojawiają się uczestnicy „T5M” lub inne osoby związane z Frizem.

Źródło: instagram.com/kwolczii/

A co słychać na TikToku? Tam chłopak radzi sobie jeszcze lepiej, bo obserwuje go ponad pół miliona osób. Odszukacie go pod nazwą @kwolczi. Obecnie większość filmików nawiązuje do przygody, jaką jest udział w „T5M”.

TikToki, które dostępne były kiedyś na profilu Dominika, zwróciły szczególną uwagę Friza, niestety w negatywnym sensie, ponieważ były one dość „cringowe” i, zdaniem Karola, nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego. Chłopak wziął sobie rady do serca i pousuwał nieodpowiednie treści ze swoich mediów społecznościowych.

Dominik Kwolczak – co jeszcze o nim wiemy?

Co jeszcze możemy powiedzieć o Dominiku Kwolczaku? Oto kilka ciekawostek. Jest fanem polskiego rapu. Sport odgrywa ważną rolę w życiu chłopaka, a co za tym idzie, może pochwalić się bardzo ładną, wysportowaną sylwetką. Potrafi zrobić salto, co czasem ułatwiało mu realizację zadań narzuconych w odcinkach „T5M”. Dominik jest odważny i pewny siebie. Cechuje go zdecydowanie w dążeniu do celu, jakim jest internetowy sukces, więc swojej szansy na pewno nie zmarnuje.

A wy co sądzicie o Dominiku? Kibicowaliście mu? Dajcie znać w komentarzu.

Zobacz: Hania z Genzie, Hanna Puchalska – wiek, wzrost, informacje

Sprawdź jeszcze

Popularne