Strona głównaCelebryciOliwier Kałużny – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile...

Oliwier Kałużny – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat

Znamy już zwycięzców drugiego sezonu popularnego programu „Twoje 5 Minut” realizowanego na kanale Karola „Friza” Wiśniewskiego w serwisie YouTube. Jednym z nich jest Oliwier Kałużny. Chłopak wygrał 100 000 złotych w kontraktach reklamowych oraz dołączył do grupy o nazwie Genzie. W tym artykule przybliżymy jego postać i poruszymy wszystkie interesujące internautów wątki, jakie jak – kto to, wiek, wzrost, Instagram, skąd jest, T5M, ile ma lat. Zapraszamy!

Zobacz: Hania z Genzie, Hanna Puchalska – wiek, wzrost, informacje

Oliwier Kałużny – wiek, wzrost, waga

Łapcie garść faktów o Oliwierze z programu „T5M”.

Ile ma lat? W pierwszym odcinku „T5M”, który nagrywany był jeszcze w zeszłym roku, Oliwier wspomniał, że jego wiek to 18 lat, zatem w tym roku kończy 19 lat. Na Facebooku ustawiona data urodzenia to 16 listopada 2004.

Jaki jest jego wzrost? Oliwier jest wysoki. Na Twitterze chłopaka pod nickiem @kostekrol widnieje opis „Mój szkielet ma prawdopodobnie około 186 cm, ile ma twój?”.

Ile wynosi waga chłopaka? Kałużny jest szczupły, może ważyć miej więcej 75 kg.

Skąd jest? Pochodzi z Warszawy, a obecnie mieszka w domu Genzie w Krakowie.

Źródło: instagram.com/kostekrol/

Oliwier Kałużny – kto to jest?

Podstawowe informacje, takie jak: wiek, wzrost, waga, skąd jest, już za nami. Teraz skupmy się na innych kwestiach – kto to jest Oliwier Kałużny? Na nowego członka Genzie mówią również Kostek. Zanim wystąpił w internetowym show był instruktorem w parku trampolin. Jego pasją jest jazda na deskorolce i surfing. Nosi kolczyki w nosie oraz w uszach. Ma jasne włosy, czego zazwyczaj nie widać, bo Kałużny bardzo często nosi czapkę. Zanim dostał się do programu zrobił sobie tatuaż z napisem „Dostałem się do T5M2!”, co było dość odważnym ruchem. Kostek posiada także wiele innych tatuaży. Widać, że chłopak jest przebojowy, ale zarazem wrażliwy, ponieważ kilka razy mogliśmy zobaczyć go we łzach.

Oliwier Kałużny – T5M

Przeanalizujmy jego przygodę w programie. Mało brakowało, a odpadłby już w pierwszym odcinku, jednak uratowała go inna uczestniczka – Kasia Bujak, oddając mu swój immunitet. Później radził sobie bardzo dobrze i szybko zyskał sympatię uczestników i widzów. Na panelu w odcinku ósmym Friz ogłosił, że nie będziemy już dalej oglądać Kostka w programie. Wywołało to ogromną burzę w sieci, ponieważ Oliwier był faworytem wielu widzów. W odcinku finałowym dowiedzieliśmy się, że pożegnanie się Oliwiera z programem to jeden wielki prank na widzach i innych uczestnikach. Chłopak nie wystąpił w kolejnym odcinku, bo nie musiał – wygrał program wcześniej. Tę informację przekazali mu jurorzy programu tuż po ogłoszeniu werdyktu w odcinku ósmym. Reszta uczestników i widzowie dowiedzieli się o tym fakcie w finale. Internauci w komentarzach są zachwyceni tą decyzją.

Zobacz: Maciej Kurzajewski – życie prywatne, wiek, wzrost, franciszek kurzajewski, rozwód, młody, rodzina, synowie

Oliwier Kałużny – jego social media

Skoro już wiecie kto to jest Oliwier Kałużny, pora na przegląd jego social mediów. Jako pierwszy weźmy pod lupę Instagram. Jego profil znajdziemy pod nazwą @kostekrol. Na tę chwilę obserwuje go tam ponad 280 000 osób, jednak popularność chłopaka stale rośnie, a co za tym idzie, liczba followersów w serwisie Instagram również się zwiększy. W opisie znajduje się link do jego kanału na YouTubie, gdzie widnieje tylko jeden, opublikowany 2 lata temu film, który dotyczy jazdy na deskorolce.

Źródło: instagram.com/kostekrol/

Po wygraniu drugiego sezonu programu „Twoje 5 Minut” Kostek będzie regularnie występował na kanale Genzie, który śledzi 1,37 miliona subskrybentów. Już pojawił się pierwszy odcinek z jego udziałem. Tytuł filmiku to „Wielki chrzest nowych członków Genzie”. Trwa on ponad 40 minut. W najnowszym odcinku nowe postaci w składzie Genzie (Kostek i Julita Różalska) musiały wykonać szereg zadań przygotowanych dla nich przez starych członków. Do wyzwań należało m.in. nagranie wspólnej piosenki, zakręcenie „kołem tortury” (Oliwier trafił na zadanie polegające na zrobieniu monobrwi henną), ugotowanie i zjedzenie „zupy niespodzianki”, farbowanie brwi i włosów na nogach, poddanie się symulacji bólu porodowego czy tor przeszkód.

Oliwier był już nieco rozpoznawalny zanim pojawił się w programie Friza. Nagrywał bowiem filmiki na TikToku. Charakterystycznym elementem, na którym opierał swój kontent był bardzo oryginalny pokój, w którym mieszka. Ściany pomieszczenia są całe w kolorowych napisach i graffiti. Na ścianie wiszą również przeróżne obrazki. Do sufitu przywieszony jest wózek sklepowy i inne przedmioty, np. buty, płetwy, parasol i sieć rybacka. W środku pokoju znajduje się szereg nietypowych rzeczy, jest nawet hamak i znak drogowy. Widać, że mieszkaniec jest bardzo oryginalnym człowiekiem, który ma szalone pomysły.

Obecnie profil Kostka z „T5M” na TikToku pod nazwą @kostekrol obserwuje ponad 266 tysięcy fanów. Na razie nie ma tam za wiele filmików, ale z pewnością niedługo się to zmieni.

Jesteśmy ciekawi jak będzie się rozwijać dalsza droga Oliwiera w social mediach i trzymamy za niego kciuki. A co Wy sądzicie o jego zwycięstwie? Kibicowaliście mu? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Zobacz: Michał Lesień – żona, rodzice, wzrost, dzieci

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne