Strona głównaCelebryciYoutuberzyYoung Multi - wiek, wzrost, dziewczyna, wypadek, imię i nazwisko

Young Multi – wiek, wzrost, dziewczyna, wypadek, imię i nazwisko

Teraz co drugi popularniejszy youtuber wypuszcza swój kawałek – w końcu każdy, kto ma pieniądze może zostać muzykiem. Jedni robią to dla hajsu, a inni z czystej zajawki. Young Multi był jednym z pierwszych youtuberów, który stał się po czasie raperem – kto to dokładnie jest? Gdzie mieszka? O co chodzi z dramą z jego udziałem? Czy na serio miał wypadek? Jakie jest jego prawdziwe imię i nazwisko? Ile ma lat? Sprawdzamy!

Young Multi – gdzie mieszka? kto to?

Young Multi – kto to? Young Multi na YouTube jest od 13 roku życia – najpierw dzielił się z widzami swoimi ulubionymi grami komputerowymi. W 2017 roku zaczął robić również muzykę. Na YouTube obserwuje go ponad 350 000 osób. Do dzisiaj publikuje tam sporo treści – jakich na przykład? Głównie robi to, co wszyscy – komentuje różne mniej i bardziej śmieszne rzeczy z Internetu. Coś w stylu: oglądam zabawne TikToki czy reaguje na nową płytę Otsochodzi. Dużo ludzi lubi oglądać takie pierdoły – jakoś trzeba się odstresować i odmóżdżyć po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Hasztag guilty-pleasure. Taki content ciekawi naprawdę sporo osób, więc wyświetlenia Young Multiemu się zgadzają – jego najpopularniejszy film na kanale YOUNG MULTI LIVE ma ponad 2 miliony odsłon – muzykę wypuszcza na innym.

Gdzie mieszka Young Multi? Youtuber pochodzi z Głubczyc. Nie wiemy, czy obecnie nadal mieszka w swoim rodzinnym mieście.

Young Multi – wiek, wzrost, waga 

Young Multi – czy znamy jego wiek i wzrost? Wiele osób zastanawia się nad tym, ile ma lat Young Multi. Czasem bardzo młode osoby wyglądają znacznie starzej – w przypadku youtubera jest raczej odwrotnie. Według wielu ludzi, Young Multi wygląda na młodszego. Ile ma lat raper? W tym roku skończył 25 lat. Nie jest on oczywiście stary – nadal jest tzw. młodym dorosłym, jednak jego wiek budzi zdziwienie u wielu osób. Jeśli chodzi o wzrost, to Young Multi ma ok. 180 cm wzrostu. 

Young Multi – dziewczyna. Czy ma dziewczynę?

Czy Young Multi ma dziewczynę? Temat związków youtuberów i muzyków zawsze jest na topie. Ludzie lubią wiedzieć, co dzieje się w życiu prywatnym znanych osób. Niby wszyscy gardzimy plotkarskimi tematami, bo są uznawane za płytkie i niepotrzebne, a jednak wszyscy czytamy takie artykuły. Cóż, o dziewczynie Young Multiego nie przeczytamy w sieci raczej nic – nie ma o niej bardziej szczegółowej wzmianki na jego kanale na YouTube, ani na jego Instagramie. W jednym z filmów wspomniał tylko, że był u dziewczyny – niestety, nie wiadomo, kim ona jest.

Young Multi – dramy, wypadek

young multi drama
Jedną z dram jest wyjaśnianie Oliwki Brazil

Young Multi miał wypadek samochodowy w 2020 roku. Oczywiście nie obyło się bez masy spekulacji na temat przyczyny wypadku youtubera – część osób oczerniała go, pisząc, że na pewno był pijany lub jechał za szybko. Young Multi tak naprawdę zasłabł za kierownicą – miał w tym czasie zapalenie oskrzeli i był ponad tydzień w trasie koncertowej, przez co mało spał. Po prostu organizm w końcu odmówił mu posłuszeństwa i stracił on przytomność w czasie jazdy. Podobno wsiadając do samochodu, youtuber czuł się dobrze, chciał wrócić do domu po intensywnym czasie pracy. Mimo wszystko doszło do wypadku, w którym na szczęście nie ucierpiał on poważnie. Z wypadku pamięta tylko tyle, że finalnie zjechał do rowu – próbował skręcić po tym, jak urwała mu się opona. Zderzył się z tirem – jego kierowcy nic się nie stało, jego auto dostawcze również za mocno nie ucierpiało. Jednak samochód (Mercedes) Young Multiego został zmiażdżony z lewej strony. Jakie obrażenia odniósł youtuber? Skręcił i naderwał odcinek szyjny kręgosłupa. Finalnie wyszedł z wypadku cało – przez 3 tygodnie nosił kołnierz. Cała drama wokół tego tematu była wałkowana długo, jednak incydent ten, nie był winą Young Multiego – nie wjechał on w tira specjalnie, ani nie był pod wpływem żadnych substancji, po których samochodu prowadzić nie można. Zasłabnięcia za kierownicą niestety się zdarzają, nikt nie ma wpływu na takie sytuacje. 

Young Multi jest znany z robienia dram – komentuje innych artystów na swoim YouTube, co oczywiście nierzadko wzbudza kontrowersje. Jedna z popularniejszych spin była z udziałem Oliwki Brazil. Właściwe i on i ona jechali po sobie po równo. Raperka na swoim InstaStory napisała, że według niej Young Multi nie powinien wypowiadać się na temat twórczości innych, bo sam niewiele osiągnął, a jego muzyka to ładnie mówiąc, kupa. Youtuber oczywiście nie pozostał dłużny – pokazał na filmiku skrina z rozmową z Oliwką Brazil. Z rozmowy wynika, że Oliwka Brazil była bardzo zadowolona, kiedy raper pochwalił publicznie jej pierwszy popularny utwór, czyli Big Mommy. Young Multi uważa, że raperka nie miała problemu, jak mówił o niej dobrze, a jak skrytykował jej inny utwór, to ona się oburzyła i go zjechała. Jeśli jesteście ciekawi całej dramy, to na kanale Young Multi jest 14 minutowy film wyjaśniający tę sytuację. 

Young Multi – imię i nazwisko

Jakie jest prawdziwe imię i nazwisko Young Multiego? Youtuber nazywa się Michał Rychlik. Pseudonimy są bardzo popularne, zarówno wśród youtuberów, jak i raperów. Są nawet osoby, które zawodowo zajmują się ich wymyślaniem – pseudonim jest dość istotny. Dlaczego? Żeby ludzie łatwo kojarzyli danego artystę, musi być on chwytliwy. Wybór Young Multi był strzałem w dziesiątkę, bo chyba wszyscy raperzy, których pseudo zaczyna się od Young, sa znani – Young Leosia, Young Adisz, Young Kai, Young Igi… Jego utwór pt. Plecak ma prawie 37 milionów wyświetleń na YouTube. Utwór z Bedoesem Diamenty ma 19 milinów odsłon. Young Multi ma wzięcie – w ostatnim czasie grał sporo koncertów. Gdzie na przykład? W Warszawie, Katowicach, Lublinie czy Słupsku. Współpracował również z Peją i Żabsonem.

Daj znać w komentarzu, co myślisz o twórczości Young Multiego – hit czy kolejny w świecie rapero-youtuberów kit?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne