Strona głównaCelebryciYoutuberzyAleksander Kępka – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile...

Aleksander Kępka – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat, orientacja

Za nami finał drugiego sezonu popularnego programu „Twoje 5 Minut”. Odcinki show pojawiały się w każdą sobotę o 15:00 przez ostatnie tygodnie na kanale Karola „Friza” Wiśniewskiego na YouTubie. Jednym z finalistów został Aleksander Kępka. Początkujący influencer wywołał niemałe emocje wśród widzów. Jedni bardzo go polubili, a inni mieli nadzieję, że szybko odpadnie. Wszystko wskazuje na to, że jego popularność dopiero się rozkręca i jeszcze nieraz o nim usłyszymy. Zainteresowani jego osobą internauci chcą wiedzieć: kto to jest, jaki jest jego wiek i wzrost, skąd jest, ile ma lat i jaka jest jego orientacja seksualna. W tym artykule odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania i przeanalizujemy media społecznościowe Olka z „T5M”, w tym Instagram. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: instagram.com/aleksanderkepka_/

Zobacz: Dominik Kwolczak – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat?

Aleksander Kępka – kto to? Wiek, wzrost

Przedstawiamy Wam kilka faktów i ciekawostek na temat Olka.

Kto to jest? Tak jak wspominaliśmy, Aleksander Kępka to finalista drugiego sezonu internetowego show „T5M”. Od dziecka interesuje się muzyką. Zanim zgłosił się do programu uczęszczał na lekcje śpiewu. Na kanale na YouTubie o nazwie „Young Stars Team” zamieszony został debiutancki singiel Olka, ponieważ niegdyś chłopak został laureatem Way to Young Stars Camp. Piosenka nosi tytuł „Toksyczny”, a jej słowa dotyczą niezdrowej znajomości, od której trudno się uwolnić. Teraz otrzymał dużą szansę od Friza na rozwinięcie skrzydeł jako influencer. Swoją sławę na pewno wykorzysta w 100%, ponieważ jest pracowity. Na pytanie Friza „co byś zrobił gdybyś nie musiał już nigdy spać?” Olek odpowiedział, że prawdopodobnie cały czas by pracował, bo po prostu to lubi. Jego ulubioną potrawą są naleśniki z Nutellą i bananem.

Ile ma lat? Aleksander urodził się 26 lutego 2003 roku, zatem, jak łatwo policzyć, jego wiek to 20 lat.

Ile ma wzrostu? Informacja o wzroście Olka nie jest dostępna publicznie. Raczej nie jest zbyt wysoki. Szacujemy, że mierzy mniej więcej 170 cm.

Aleksander Kępka – skąd jest?

Skąd jest Olek z „T5M”? Jeszcze do niedawna mieszkał w Warszawie, ale przeprowadził się do domu Genzie w Krakowie. Dlaczego? Otóż po ogłoszeniu werdyktu w finale drugiego sezonu programu „T5M”, że 100 000 złotych w kontraktach reklamowych i dołączenie do Genzie wygrywają Oliwier Kałużny i Julita Różalska, inni finaliści myśleli, że to już koniec ich wspólnej drogi. Jednak Friz zrobił im niemałą niespodziankę! Okazało się, że wszyscy zamieszkają w domu Genzie i będą występować na filmikach popularnych osób związanych z Karolem Wiśniewskim.

Zobacz: Oliwier Kałużny – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat

Aleksander Kępka – orientacja, czy jest gejem?

Skoro już wiecie kto to jest Aleksander Kępka, ile ma lat, ile ma wzrostu oraz skąd jest, to teraz przyszedł czas na odpowiedzenie na pytanie jaka jest jego orientacja seksualna. Widzowie, obserwując pewne cechy u Olka, zastanawiają się, czy to prawda, że jest gejem. Zdaniem internautów na jego orientację wskazuje to, że nosi długie włosy i makijaż. Dodatkowo ma za tym przemawiać jego styl mówienia i gesty. Być może to prawda, nie ma w tym nic złego. Jednak pamiętajmy, nawet jeśli ktoś wykazuje stereotypowe cechy gejowskie, to wcale o niczym nie świadczy. Dopóki Aleksander sam nie podzieli się informacją o swojej orientacji w przestrzeni publicznej, my nie powinniśmy dociekać, ponieważ orientacja seksualna to prywatna sprawa każdego człowieka. Wszystkich ludzi powinniśmy traktować z szacunkiem. Charakterystyczne cechy Aleksandra spodobały się jurorom programu. Przemek Pro w finałowym odcinku powiedział, że jest fanem jego stylu bycia, który jest nietypowy. Dodatkowo pochwalił jego sposób wypowiadania się. Friz dodał, że oryginalność Olka to jego wielki atut.

Źródło: instagram.com/aleksanderkepka_/

Aleksander Kępka – Instagram, TikTok i inne media społecznościowe

Sprawdźmy jak Olek obecnie radzi sobie w mediach społecznościowych.

Zajrzyjmy najpierw na Instagram. Znajdziecie go tam pod nazwą @aleksanderkepka_. Na tę chwilę profil Olka śledzi ponad 94 tysiące obserwujących. Zapewne lada chwila przekroczy barierę 100 tysięcy followersów. Póki co zamieścił 32 posty na Instagramie, na najnowszych fotografiach często goszczą inni uczestnicy „T5M”.

Aleksandra Kępkę znajdziemy również na Facebooku. Dodawał tam w przeszłości różne zdjęcia profilowe, jednak nie znajdziemy tam prawie żadnych innych informacji. O wiele więcej dzieje się na jego koncie na TikToku. Jego profil możemy odnaleźć pod nickiem @xxolussxx. Obserwuje go tam ponad 208 tysięcy osób. Dostępnych jest tam sporo filmików, niektóre nawet mają już 5 lat. Scrollując na sam dół profilu możemy zobaczyć jak Olek wyglądał w wieku nastoletnim.

Od teraz Aleksander będzie pojawiał się w filmikach na kanałach na YouTubie u różnych influencerów związanych z Frizem. A nawet już możemy go oglądać w filmiku „Kupię ci wszystko co ułożysz z klocków” u Kartonii.

Zobacz: Julita Różalska – wiek, wzrost, Instagram, kto to, skąd jest, T5M, ile ma lat

Sprawdź jeszcze

Popularne