Strona głównaCelebryciYoutuberzyDawid Jasper - kto to? Wiek, wzrost, gdzie mieszka, gdzie streamuje?

Dawid Jasper – kto to? Wiek, wzrost, gdzie mieszka, gdzie streamuje?

Kto to taki, Dawid Jasper? Jakie jest jego prawdziwe nazwisko? Kiedy ma urodziny? Czy można, zdobyć w jakiś sposób, jego numer telefonu? Ile ma lat? Czy Wykop mówi coś na jego temat?

Jak sami widzicie, pytań jak i fanów Dawida Jaspera, jest coraz więcej. Jeśli również chcielibyście się dowiedzieć, kim jest i co robi na co dzień, zapraszamy do artykułu.

Dawid Jasper – kto to? 

Zacznijmy od początku. Kto to taki Dawid Jasper? Jest to twórca internetowy, Youtuber, który co jakiś czas na swoim kanale, publikuje różne utwory muzyczne swojej własnej produkcji, a także streamy ze swojego grania oraz live’y. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Dawid Wójcik. Ile ma lat? Według informacji podanych w internecie wynika, że jego wiek to 31 lat. Jeśli zastanawiacie się, gdzie mieszka, spieszymy z odpowiedzią. Pochodzi on z Pabianic, które znajdują się w województwie łódzkim. Mieszka z ojcem, gdyż matkę stracił w 2006 roku. Chorowała na nowotwór. Pewnym jest natomiast, że jego osoba wzbudza w ostatnim czasie ogromne kontrowersje. Wielu zarzuca mu niezdrowe zainteresowanie dziećmi. Czy słusznie? Nie nam to oceniać. Być może jednak oskarżenia te są wynikiem niewiedzy wielu osób, na temat faktu, że Jasper jest osobą chorą. Nie wszystkich swoich zachowań oraz tego, jak będą odebrane przez innych, jest świadomy.

Dawid Jasper – wiek, wzrost, gdzie mieszka? 

Powiedzieliśmy w poprzednim akapicie, ile ma lat Dawid Jasper. Jednak, jaki jest jego prawdziwy wiek, nie jest do końca, wiadomo. Na każdym ze swoich streamów, gdy padało to pytanie, udzielał nieco innej odpowiedzi. Z informacji w internecie na temat, gdzie mieszka, można się dowiedzieć, że z Pabianic. Wielu fanów, zastanawia się, jaki jest jego wzrost. Niestety tego typu informacje nie są nigdzie podane. Tak samo jak dane, które powiedziałyby, kiedy są jego urodziny.

Dawid Jasper – gdzie streamuje? Twitch?

Gdzie streamuje Dawid Jasper? No właśnie. Ta kwestia jest nieco skomplikowana. Szukając odpowiedzi na to pytanie, warto cofnąć się w czasie do 2012 roku. Właśnie z tamtego okresu, pochodzą pierwsze ślady jego obecności w internecie. Na dobre jednak zaczął rozwijać swoją działalność w 2017, wtedy też mocno angażował się w różnego typu streamowanie w internecie. Miał nawet Twittera. Jednak bardzo często jego konta i działalność internetowa, banowane są przez administratorów. Dawidowi Wójcikowi (bo tak ma na prawdę na nazwisko), zdarza się często łamać obowiązujące w danej przestrzeni internetowej przepisy. Jednak nie robi tego naumyślnie. Prawdopodobnie dzieje się tak z powodu choroby, z którą się zmaga. Choroba, na którą cierpi i która powoduje tego typu zachowania, to upośledzenie w stopniu umiarkowanym. Dla tych, którzy nie znają specyfiki tego problemu, dodamy tylko, że osoby z tego typu zaburzeniem, charakteryzują się tym, że ich psychika jest na poziomie 9 – letniego dziecka. Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda Dawid Jasper, zdjęcie go ukazujące, znajduje się w internecie.

Wracając jednak do kwestii, gdzie streamuje Dawid Jasper to odpowiedź jest złożona. Jego poczynania można znaleźć na portalach takich jak: 

  • Facebook
  • Twitch
  • Dlive
  • Facebook

Co można znaleźć w jego treściach? Naprawdę bardzo wiele. Od streamowania różnych gier aż na live’ach (czasem z udziałem jego taty) kończąc. Być może wzrost jego popularności „zawdzięcza” współpracy z Tubsonem, popularnym twórcą internetowym. Niestety bardzo często jego widzowie, nie wiedzą, na czym polega jego choroba. Pada wtedy ofiarą ich niemądrych żartów oraz wyzwań. Tak jak na przykład tego, w którym musiał ogolić sobie brwi. Niektórzy również, proszą go o numer telefonu. 

Dawid Jasper –  choroba, zęby, co mówią na wykopie?

Uśmiech Dawida Jaspera jest dość charakterystyczny. Zdjęcie ukazujące go w tym stanie obrazuje, że ma on nie wszystkie zęby. Jak to zwykle w przypadku wielu streamerów bywa, Wykop jest bardzo dobrym miejscem, do szukania informacji czemu tak jest. Jednak mimo tego, że ma on nie wszystkie zęby, jego uśmiech, stał się poniekąd jego znakiem rozpoznawalnym. Sam streamer, przyznaje czasami, że choruje. Być może to powoduje, że jego uśmiech jest niepełny. Wykop dostarczył nam również danych, że Jasper, leczy się drogimi lekami na choroby serca i układu nerwowego. Niestety nie ma tam wzmianki na temat, kiedy są jego urodziny. 

Wszyscy fani, powinni uszanować fakt, choroby, z powodu której cierpi Dawid Jasper. Nie powinni zatem prosić go o numer telefonu, który znając życie, streamer pewnie łatwowiernie by podał. Jeśli natomiast chcieliby mieć jego zdjęcie, wystarczy, że zapiszą sobie jedno z kilku, które udostępnia na swoich mediach społecznościowych. Trzymamy kciuki za rozwój kariery Dawida Jaspera, który mimo licznych przeciwności losu, odważył się sięgać po marzenia.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne