Strona głównaCelebryciEwa Błachnio - mąż, wzrost, wymiary, kiedyś, życie prywatne, wiek, Wikipedia, jak...

Ewa Błachnio – mąż, wzrost, wymiary, kiedyś, życie prywatne, wiek, Wikipedia, jak schudła, partner, metamorfoza

Ewa Błachnio to aktorka teatralna i artystka kabaretowa. Z zawodu jest politologiem, ale ma też dyplom aktorki dramatycznej. Uczyła się śpiewu i zamierza do tego wrócić, bo świetnie wspomina ten czas. Ma za sobą całe lata spędzone w kabarecie Limo, w którym zdobyła ogromną popularność. Potem zajęła się stand upem i spontanicznymi występami z innymi twórcami kabaretów.

Obecnie sporo gra w całym kraju i nie zamierza wybierać: teatr, czy kabaret. Bezkompromisowa, charyzmatyczna i zdolna. Jaka jeszcze jest Ewa Błachnio, przeczytasz poniżej. Sprawdź z nami, jak żyje teraz, jak wyglądało jej życie prywatne kiedyś i co pisze o niej Wikipedia. 

Ewa Błachnio – kto to? Wiek, wzrost, waga

Ewa Błachnio to wszechstronna artystka z Gdańska, choć od ośmiu lat mieszka w Krakowie. Jej kariera zawodowa wygląda następująco:

  • 2000 – 2014 kabaret Limo, choć zadebiutowała znacznie wcześniej, jeszcze jako nastolatka (wiek 16 lat)
  • 2015 – 2016 program Poliż temat w RMF FM
  • 2016 Dancing with the stars (5. miejsce)
  • 2022 Twoja twarz brzmi znajomo
  • poza tym: konferansjerka, teatr, stand up w dużej ilości.

Zawodowy kalendarz Ewy Błachnio wydaje się być wypełniony po brzegi. Wzrost popularności zawdzięcza temu, że poza kabaretem, ma też teatr.  A życie prywatne? Te dwa wymiary nie mają u niej punktów wspólnych. Perfekcyjnie oddziela pracę i życie prywatne. Dziś wiele osób ze świecznika wie, że jeśli kiedyś raz wpuści media do swojego domu, te będą obecne w jej życiu na zawsze. Nie da się udzielić wywiadu – rzeki przy choince, a potem uciekać przed dziennikarzami, którzy próbują robić ci zdjęcia z nowym partnerem. Albo zachowujesz dystans i konsekwentnie milczysz, albo masz stałe miejsce w plotkarskich rubrykach. 

Podstawowe dane, które podaje publicznie przedstawiają się następująco:

  • wiek: 38 lat (ur. 31. grudnia 1984 roku)
  • waga – brak danych, ale w ostatnim czasie Ewa Błachnio bardzo schudła (nie do końca wiadomo jak schudła i ile schudła, ale jej metamorfoza robi wrażenie)
  • wymiary – brak danych, jednak aktorka często pokazuje się w atrakcyjnych kreacjach i trzeba przyznać, że wygląda obłędnie. Rozjaśnione refleksy odjęły jej przynajmniej pięć lat. Prezentuje się świetnie, choć sekretu tego, jak wyglądała jej metamorfoza, nie zdradza. 
źródło: Instagram

Ewa Błachnio – życie prywatne

Życie prywatne Ewy Błachnio to temat, na który artystka się nie wypowiada. Lubi mówić o swoich spektaklach i wyzwaniach zawodowych. Tematów takich jak mąż, partner w ogóle nie porusza.
Nawet jako gość programu Kuby Wojewódzkiego nie zdradziła niczego na ten temat. Opowiadała o motocyklach i mężczyznach, ale czy w jej życiu jest ktokolwiek, nie zdradziła. Być może kiedyś dziennikarze przyłapią ją z kimś i zrobią zdjęcia, na których pojawi się jej mąż lub partner. Póki co od czasu do czasu odnotować można wzrost zainteresowania tym, jak żyje prywatnie. Najczęściej dzieje się tak przed planowaną trasą występów kabaretowych. 

Ewa Błachnio – mąż, partner

Nawet redakcje babskich czasopism nie mają pojęcia na temat tego, jak wygląda życie prywatne Ewy Błachnio. Próżno szukać w internecie informacji na temat tego, kim jest jej mąż lub partner. Nie ma też żadnych dowodów na to, że Błachnio jest w związku.

Ewa Błachnio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Publikuje fotografie z występów oraz te, na których jest z innymi artystami. Nawet na zdjęciach z prywatnych podróży, których również nie brakuje, nie ma nikogo bliskiego. 

Po fotografiach z Instagrama świetnie za to widać, jak się zmieniała jej waga. To jak schudła, nie raz było przedmiotem zachwytów internautów. 

Zobacz: Lady Madlen – kto to, mąż, córka, imię i nazwisko, ile ma lat, kiedyś, wiek, dzieci, Wikipedia

Ewa Błachnio – kiedyś. Ile schudła? Metamorfoza 

Zdjęcie sprzed 15 lat. Tak wyglądała kiedyś.

Kiedy przeglądaliście w internecie teksty o Ewie Błachnio, pewnie trafiliście na pytania o jej wygląd: jak schudła, ile schudła, jakie są jej wymiary? To tematy, które rzeczywiście elektryzują niektórych internautów. Aktorka zaś wcale nie prowokuje swoim wyglądem do tego, by je zadawać. 

Jeśli jednak przeglądaliście w sieci filmy z wczesnych występów Ewy Błachnio na pewno widzicie, ile schudła. Z wiekiem (i utratą kilogramów) wygląda znacznie młodziej. Może ta metamorfoza wiąże się z tym, że zaczęła również pojawiać się w teatrze. Niewykluczone, że po tym jak schudła, starzy znajomi mogli nie rozpoznać jej na ulicy. 

Jest bardzo atrakcyjną i (przynajmniej na scenie) pewną siebie kobietą. Choć wiek to tylko liczba, niejedna kobieta w jej wieku chciałaby mieć takie wymiary. 

Ewa Błachnio – czego nie powie nam WIkipedia

W Wikipedii znajduje się krótki artykuł na temat tego, jak prezentuje się kariera zawodowa Ewy Błachnio. Dowiadujemy się z niego, gdzie i z kim pracowała w przeszłości.
Wikipedia nie mówi nic na temat tego, jak wygląda życie prywatne stand uperki. Ewa Błachnio nie udzieliła żadnego wywiadu, ani nie pojawiła się w żadnym programie, w którym opowiedziałaby o rodzinie, czy jakichkolwiek prywatnych sprawach. 

Mało kto wie, że Ewa Błachnio należy do reprezentacji artystów polskich w hokeju na lodzie. Choć występuje niezwykle rzadko, cieszy ją to, że może przekuć swoją popularność w pomoc potrzebującym. 

Zobacz: Filip Łuszcz – syn ,,Magika’’ z Paktofoniki – wiek, Wikipedia, z mamą

Ewa Błachnio związana jest agencją koncertową Luxart, przez którą można zorganizować jej występ. Artystka może poprowadzić firmową imprezę (co zapewni wzrost jej atrakcyjności) albo wystąpić na specjalnym koncercie. Wszystkich szczegółów można dowiedzieć się w agencji. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne