Strona głównaTechnologiaViaplay - opinie, sprawdzamy, co piszą na forum, opłaca się?

Viaplay – opinie, sprawdzamy, co piszą na forum, opłaca się?

Siedzisz sobie w pracy i jedyne o czym myślisz to powrót do domu. Im dłużej o tym myślisz, tym ciekawsze scenariusze pojawiają się w Twojej głowie. Najpierw weźmiesz prysznic, żeby się odświeżyć, zjesz obiad, a potem wtulisz się w pupila albo drugą połówkę i odpalisz laptopa. A tam masz już nieograniczone możliwości. Filmy, seriale, dramy jakichś „gwiazdeczek” i innych influencerów. Kto teraz nie ma Netflixa? Ale jeśli już masz tę platformę, to dobrze wiesz, że oczekiwania trochę przerastają rzeczywistość. Powstaje coraz więcej podobnych platform, a każda oferuje szeroką gamę seriali i filmów. Jeśli jednak odczuwasz bardzo dokuczliwy brak czegoś związanego ze sportem, pozwól, że oprowadzę Cię po Viaplay i opiniach użytkowników tej platformy. Może to właśnie to, czego szukasz?

Viaplay – co to?

Viaplay to platforma streamingowa, która zaczęła swoją działalność od działu sportowego. Na początku była znana szczególnie w kręgach kibiców niemieckiej Bundesligi, ale z czasem zaczęła się otwierać również na inne fronty. Teraz próbuje doścignąć wspomnianego wcześniej giganta sporą gamą filmów i seriali, jednak głównym obiektem zainteresowania nadal pozostają tematy sportowe. Sprawdźmy w takim razie, czy Viaplay opinie ma równie dobre co swoją ofertę sportową?

Viaplay – opinie

Jeśli sport wlicza się do Twoich zainteresowań, a oglądanie różnych meczów to dla Ciebie idealny sposób na spędzanie czasu, to warto, żebyś dowiedział się o tym, jakie opinie ma Viaplay. Oczywiście możesz przekonać się na własnej skórze, ale chyba lepiej sprawdzić, czy platforma sprawdza się dla innych. Opinie użytkowników będą dla Ciebie idealną pożywką, zwłaszcza że trochę ich jest. Viaplay opinie ma dobre zwłaszcza w kontekście stale powiększającego się zasobu filmów i seriali. Ale to jeszcze nie wszystko z zalet tej platformy.

Viaplay – opinie na forum

Viaplay opinie ma naprawdę dobre czy w kwestii oferty, czy nawet ceny, która jest odpowiednia do tego, co platforma oferuje. Opinie użytkowników są jednak najlepsze właśnie co do oferty sportowej, która nigdzie nie jest tak dobrze rozwinięta. Opinie na forum potwierdzają, że choć wybór seriali nie jest tak bogaty, jak na innych platformach, to jednak może być wystarczający, by nie płacić za obie te platformy i przerzucić się jedynie na Viaplay. 

Opinie użytkowników są jednak również negatywne. Dla niektórych oferta tej platformy jest zbyt ograniczona i sprawdza się jedynie przy oglądaniu sportu na żywo. Opinie na forum są tak zróżnicowane, ponieważ każdy oczekuje czegoś innego. Przyzwyczajeni do różnorodności innych platform, możemy się nieco zrazić uszczuploną wersją tego, co oferuje Viaplay, jednak trzeba przyznać, że od strony transmisji różnych dziedzin sportu opinie na forum były zgodnie pozytywne. 

Viaplay KSW – opinie

Szczególnym zainteresowaniem na Viaplay cieszy się KSW. Opinie o transmisjach tego wydarzenia są najbardziej zauważalne. Zaczynając od 65 gali Konfrontacji Sztuk Walki, na Viaplay dostępne jest 12 eventów w roku. Viaplay KSW opinie na forum ma pozytywne szczególnie dzięki zapewnionemu dostępowi archiwalnemu do wszystkich wydarzeń, które były tam transmitowane. Chcesz prześledzić walkę swoich ulubionych zawodników? Viaplay zapewni Ci taką możliwość. 

Viaplay KSW opinie ma przeważnie dobre, ale jakiś czas temu, według opinii użytkowników, napotkali oni na swojej drodze pewien problem. Platforma zmagała się z bliżej nieokreślonymi problemami, w związku z czym nie odbyła się planowana transmisja 66 gali KSW. Jak pewnie się spodziewasz, wiele osób oburzyło się takim stanem rzeczy i uznało to za kompromitację Viaplay. KSW opinie miało wtedy krytycznie złe, ponieważ zawiedzeni użytkownicy nie mogli obejrzeć długo wyczekiwanego wydarzenia, mimo opłacania platformy. Tego typu opinie użytkowników, są bardzo ważne, choć nieprzyjemne, podczas podejmowania decyzji o wykupieniu dostępu do tej platformy.

Viaplay UPC – opinie

Pomijając najbardziej wyczekiwane wydarzenie, na którym zawiedli się widzowie, przejdźmy do opcji wykupienia dostępu w pakiecie u operatora. Viaplay UPC opinie zyskało bardzo dobre szczególnie ze względu na cenę, która jest naprawdę korzystna w zestawie. Co więcej, dostawca ten oferuje również ciekawe promocje. Viaplay UPC opinie cenią to, że przez pierwsze 2 kwartały roku użytkownicy płacą znacznie mniej, niż jest to w standardowej opcji. 

Znasz już opinie użytkowników i wiesz, co chwalą, a na co narzekają. Jeśli jesteś zainteresowany głównie tematyką sportu i jedyne o czym marzysz po pracy (a może nawet w trakcie), to wygodnie się rozsiąść przed telewizorem z przekąskami i ulubionym meczem albo najnowszą jego transmisją, to Viaplay jest dla Ciebie opcją idealną. Jeżeli jednak opinie na forum odstraszyły Cię, bo jednak preferujesz więcej seriali, niż jest w ofercie tej platformy, sprawdź, czy Twój operator nie proponuje specjalnej promocji. Viaplay UPC opinie ma naprawdę dobre, jeśli chodzi o cenę, więc może akurat przypadnie Ci do gustu? A nawet jeśli nie, to możesz sprawnie zrezygnować z subskrypcji. Wybór, jak zawsze należy do Ciebie.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

2 KOMENTARZE

  1. Slabe na maxa jak zerwalem umowe i jeszcze mialem miesiac na ogladanie zaczelo zacinac i pięc minut przed koncem pierwszej polowy meczu sie wylaczylo gdy moja druzyna sztrzelila bramke internet mam mega dobry nigdy nic nie zacina tylko po zerwaniu umowy wystapila slaba jakosc.juz mnie nie zacheca do wykupienia cwaniaki.

Popularne