Strona głównaCelebryciIzabella Krzan - mąż, w ciąży, partner, ma dziecko, wzrost, wiek, rodzice,...

Izabella Krzan – mąż, w ciąży, partner, ma dziecko, wzrost, wiek, rodzice, romans, ojciec, tomasz kammel, bez makijażu

Izabella Krzan jest polską modelką, która w roku 2016 otrzymała tytuł Miss Polonia. Obecnie prowadzi śniadaniowy program telewizyjny u boku Tomasza Kammela. Zjawiskowa Polka jest chętnie obserwowana przez fanów jak i media. Obserwujących nurtują pytania o jej wzrost, wagę, dokładne wymiary, a nawet rozmiar buta. Wszystkie te podstawowe informacje oraz ciekawostki z życia prywatnego opisane zostały poniżej. 

Zobacz: Marianna Schreiber – wiek, mąż, wikipedia, dzieci, ile ma lat, zdjęcia, wykształcenie, kto to, wiek, z mężem, córka, samochód

Izabella Krzan –  kto to? Wiek, wzrost, waga 

Modelka jest w wieku 27 lat. Pochodzi z Olsztyna. Z wykształcenia jest ekonomistką. Zanim wzięła udział w pierwszym konkursie piękności, który zapoczątkował wzrost jej kariery, grała w siatkówkę. Pasję do tego sportu dzieliła ze swoim rodzeństwem. Jej brat był zawodnikiem, obecnie też trenerem piłki siatkowej. Poza grą, przez kilka lat Iza uczęszczała na lekcje tańca towarzyskiego.

Jak udało nam się ustalić, Izabella ma 183 cm wzrostu. Niejednokrotnie wspominała, że jest to jej kompleksem. Gdyby jednak nie była tak wysoka, mogłaby nie zapewnić sobie udziału oraz wygranej w wyborach Miss. Wysoki wzrost jest też sporym atutem w pracy modelki. Istotna w tym zawodzie jest też waga. Kobieta waży około 70 kg. Modelka tego wzrostu, proporcjonalnie do swojego ciała posiada większy niż popularny rozmiar buta. Nieśmiale przyznaje, że jest to 41. W bezwzględnym świecie modelingu oraz konkursach piękności istotne są  wymiary ciała. Jakie posiada urokliwa Polka? Udało nam się ustalić, że są to wymiary 88/64/95. Prezenterka jest niezwykle piękną kobietą, przez co chętnie pokazuje się bez makijażu. Takie zdjęcia bez problemu znajdziesz na jej Instagramowym koncie. 

Kariera medialna Izabelli rozpoczęła się od konkursów piękności, w których zaczęła brać udział jeszcze w nastoletnim wieku. Następnie dostała propozycję pracę w Telewizji Polskiej, gdzie występuje w roli prezenterki. Jej partnerem w prowadzeniu “Pytanie na Śniadanie” jest Tomasz Kammel.

Izabella Krzan – mąż

Pomimo doniesień niektórych tabloidów, Izabella Krzan nie ma jeszcze męża. Od prawie 3 lat spotyka się jednak z projektantem z Warszawy o imieniu Dominik. Obecny partner celebrytki nie jest osobą publiczną. Para chętnie dzieli się na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęciami uwieczniającymi ich zażyłą relację. Gorący romans trwa od początku pandemii, kiedy oboje się poznali. W jakim wieku jest partner popularnej prezenterki? Nie udało nam się ustalić wieku potencjalnego męża modelki, jednak sugerując się jego wyglądem, jest rówieśnikiem Izabelli.

Źródło: Instagram izabellakrzan

Tajemniczy Dominik w mediach coraz częściej jest określany jako mąż lub narzeczony Izabelli. Para szybko dementuje plotki na Instagramie. Związek nie jest dług,i a zarówno Iza, jak i jej partner są jeszcze w młodym wieku. Prezenterka, odnosząc się do plotek o zaręczynach i ślubie, napisała “na wszystko przyjdzie czas”. 

Izabella Krzan – rodzice, ojciec, matka

Modelka chętnie opowiada w mediach o swoim rodzeństwie. Ma duże wsparcie ze strony brata, z którym przyznaje, że od zawsze ma bardzo silną więź. Kobieta publikuje też sporo zdjęć z mamą, opowiadając o niej ciepłymi słowami. Niewiele jednak wypowiadała się o ojcu. 

Jak niedawno przyznała, ma gorsze relacje z jednym z rodziców.  To wszystko z powodu pracy jej ojca. Sprawiała ona, że bardzo często nie było go w domu, w okresie dorastania obojga rodzeństwa. Izabella przyznaje, że nie czuła obecności rodzica w swoim życiu i żeby sobie z tym poradzić, zaczęła uczęszczać na psychoterapię. Mimo ciężkich relacji z ojcem modelka przyznaje, że ich stosunki się poprawiły, a terapia wiele zmieniła.

Izabella Krzan –  dziecko, czy jest w ciąży?

Niedawno w sieci pojawiło się sporo plotek na temat tego, że Izabella Krzan jest w ciąży. Czy to prawda, że razem z partnerem ma dziecko lub się go spodziewa? Kobieta potwierdza, że ktoś z jej rodziny zostanie rodzicem. Nie ona jednak jest w ciąży, tylko partnerka jej brata, który już wkrótce zostanie ojcem. Media zmylić mogły doniesienia, że jej rodzina się powiększy. Mama doczeka się wnuków, jednak na razie tylko  ze strony jej rodzeństwa.

Oficjalnie Izabella nie ma dzieci, ani nie jest w ciąży. Przyznaje jednak, że w przyszłości chciałaby urodzić co najmniej dwójkę maluchów. W jakim wieku gwiazda telewizji planuje zajść w ciążę i zostać rodzicem? Tego niestety nie postanowiła jeszcze ujawnić. Możliwe że para zacznie się nad tym zastanawiać dopiero wtedy, kiedy jej chłopak oficjalnie stanie się mężem.

Zobacz: Małgorzata Tomaszewska – mąż, pierwszy mąż, rozwód, kiedyś, dzieci, wiek. wzrost, rodzice

Izabella Krzan – romans

Prezenterka była posądzana o romans prawie z każdym ze swoich współprowadzących partnerów telewizyjnych. Najchętniej komentowana była jej relacja z Rafałem Brzozowskim. Para wspólnie prowadziła program stacji TVP o tytule “Koło fortuny”. W jednym z ostatnich wywiadów modelka przyznaje, że te plotki bardzo ich bawiły. Razem z Rafałem Brzozowskim nie raz udawali flirt, a przynajmniej tak twierdzi Iza. Robili to, bo wiedzieli, że fanów bardzo interesuje status ich relacji. Ostatecznie jednak oboje zgodnie przyznają, że nigdy nie mieli romansu. Od zawsze łączyła ich jedynie przyjaźń. Rafał Brzozowski po czasie potwierdził słowa Izabelli. Zdementowali plotki o romansie. Ostatecznie oboje pozostają w szczęśliwych związkach z innymi partnerami.

O romans modelka została niejednokrotnie posądzona w związku z jej relacją z Tomaszem Kammelem. Niedawno zostali przyłapani w dwuznacznej sytuacji. Filmik opublikowany w sieci przedstawiał Izabelle Krzan i Tomasza Kammela przytulonych do siebie w studiu nagraniowym. Jak później wyjaśnili, bardzo się lubią, ale tylko na stopie koleżeńskiej. 

Źródło: Instagram izabellakrzan

Izabella Krzan – wykształcenie, rozmiar buta, zarobki, rodzeństwo

Wikipedia podaje nam informacje, że Izabella Krzan ukończyła studia pierwszego stopnia na SGGW w Warszawie. Jak wiadomo, nie wiązała swojej kariery z ekonomią czy biznesem. Praca w telewizji przynosi jej jednak dobre zarobki oraz, jak można zauważyć w jej wypowiedziach, wiele radości. Wysokość pensji zależy od wymiaru pracy oraz  ilości realizowanych w danym miesiącu projektów. Udało nam się je jednak ustalić, że jej miesięczne zarobki oscylują się w okolicy kilkunastu tysięcy złotych. 

Mimo idealnych wymiarów i pięknej urody, modelka przyznaje, że miewa kompleksy. Świetnie wygląda bez makijażu i się tego nie wstydzi. Przykrość sprawiają jej jednak komentarze internautów, którzy zarzucają jej, że rozmiar jej buta jest zbyt duży lub jest zbyt wysoka jak na kobietę. Jej rozmiary są bardzo proporcjonalne, jednak nie obywa się bez zarzutów w sieci. Wielu dziwi również waga modelki. Mimo że waży 70 kg, jest bardzo szczupłą kobietą. Waga rozkłada się bowiem proporcjonalnie do wzrostu. 

Izabella Krzan to była Miss Polonia. Obecnie pracuje jako prezenterka i modelka. Od lat współpracuje ze stacją TVP. Nie ma jeszcze męża ani dzieci. Od ponad dwóch lat jest w szczęśliwy związku, ale nie jest w ciąży, mimo krążących plotek na ten temat. Pięknej prezenterce co jakiś czas przypisywane są nowe romanse. Kobieta utrzymuje, że jej chłopak jest dla niej bardzo ważny, a jej partnerzy telewizyjni są jedynie jej przyjaciółmi. Młoda modelka chętnie publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Dzięki temu jej fani mogą na bieżąco śledzić jej poczynania zawodowe. Znajdą tam też kilka kadrów spoza pracy, którymi mogą zaspokoić swoją ciekawość w temacie życia prywatnego Izabelli Krzan.

Zobacz: Kamil Łaszczyk – kto to? Wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Sprawdź jeszcze

Popularne