Strona głównaCelebryciJustyna Łuszcz – żona Magika – z synem, dzieci, prawdziwe zdjęcia, wywiad

Justyna Łuszcz – żona Magika – z synem, dzieci, prawdziwe zdjęcia, wywiad

Justyna Łuszcz to żona zmarłego rapera Piotra (pseud. ,,Magika”) Łuszcza z Paktofoniki i matka ich wspólnego syna, Filipa. Jej postać jest mocno owiana tajemnicą. Od lat pozostaje w cieniu swojego męża. Sama nie szuka kontaktu z mediami. Nie znajdziesz nowego wywiadu z jej udziałem. Nie dokopiesz się też do żadnego aktualnego, prawdziwego zdjęcia z synem. 

Ciekawią cię informacje na jej temat? Chcesz wiedzieć czy żona Magika wyszła ponownie za mąż? Jak dziś wygląda? Szukamy aktualnych zdjęć. Zostań z nami do końca i dowiedz się wszystkiego o Justynie Łuszcz. 

Justyna Łuszcz – żona Magika – dzieci 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy – nie ma za wiele informacji o Justynie w sieci. Nie znamy jej panieńskiego nazwiska. Nie wiemy, ile dokładnie dziś ma lat i jak potoczyło się jej dalsze życie – po śmierci męża. Możemy jedynie przypuszczać, że ma dziś około 45 lat. Żyje dalej własnym życiem, mając w sercu swego zmarłego męża. 

Wiemy za to, bez wątpliwości, że ma syna. Z człowiekiem, którego pokochała od pierwszego wejrzenia – jak wspomina w jednym wywiadzie. 

Syn Filip, dla młodych wtedy rodziców, był oczkiem w głowie. Dla ,,Magika” szczególnie – był całym światem. Pomimo wczesnego tacierzyństwa Piotr Łuszcz, obok rozwijającej się kariery muzycznej, był mocno zaangażowany w życie rodzinne. 

Znaleźliśmy jedynie stare (prawdziwe) zdjęcia sprzed lat. Dwa, z synem, na których, oprócz Justyny, jest również jej zmarły mąż. W Internecie brakuje aktualnych, z dziś, fotografii Justyny  z synem. Na tych, sprzed ponad dwudziestu lat, Filip ma zaledwie 3 lata.Zdjęcia (te prawdziwe) znajdziesz poniżej.

Źródło: Facebook
Źródło: Facebook

Czy Justyna Łuszcz posiada więcej dzieci? Czy Filip ma rodzeństwo? Z naszych ustaleń wynika, że syn ,,Magika” jest jedynym dzieckiem Justyny. 

Zobacz: Filip Łuszcz – syn ,,Magika” z Paktofoniki – wiek, Wikipedia, z mamą 

Po latach możemy jedynie pytać Filipa o jego relacje z mamą. Syn, w wywiadzie, którego udzielił, bardzo ciepło wypowiada się o matce. Podkreśla to, jaki wywarła wpływ na jego życie i na to, jakim dziś jest człowiekiem. Nie wyklucza przy tym, wypuszczenia utworu, w którym poruszy ten temat. 

Czy ze wspomnianego wywiadu z synem dowiadujemy się czegoś o dotychczasowym życiu żony ,,Magika”? Niestety. Rozmowa, nie jednego, reportera z synem znanego rapera nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Najwidoczniej kobieta nie chce, by wyciągano o niej informacje i syn szanuje tę decyzję – nie zdradzając zbyt wiele o swojej matce. 

Czy żona Magika wyszła za mąż? 

Justyna prawdopodobnie nadal mieszka w Katowicach, gdzie dorastała i poznała Piotra. Jak wspominała po latach, w rozmowie z dziennikarzem jednej gazety, poznali się w roku 1993, w katowickim Mega Clubie, na koncercie rockowym. Była to wielka miłość. Nie zawsze usłana różami, ale jednak prawdziwa. 

Czy łatka ,,żony tego Magika” utrudnia funkcjonowanie Justynie? Jak wygląda jej życie uczuciowe? Tego się raczej nie dowiemy. Nie odpowiemy na pytania – czy żona ,,Magika” wyszła ponownie za mąż i czy ma dzieci z innym partnerem. Możemy tylko spekulować w tej kwestii.

Jak wygląda żona Magika? 

Jak wygląda żona ,,Magika” dziś? Możesz domyślać się, że w tym temacie sytuacja wygląda bardzo podobnie, co do wcześniejszego pytania. W sieci, jak już wspomnieliśmy, nie ma ani jednego zdjęcia z synem, na którym moglibyśmy zobaczyć, jak zmieniła się, po ponad dwudziestu latach, mama Filipa. Syn również w swoich mediach społecznościowych nie zamieszcza żadnych zdjęć rodzinnych. Jedyne fotografie, do których internauci mają dostęp to te z końcówki lat 90.

Justyna Łuszcz – prawdziwe zdjęcia 

Na darmo poszukiwania i przekopywanie każdej strony łudząc się na znalezienie, chociaż kilku aktualnych zdjęć Justyny Łuszcz. Jedyne co udało nam się znaleźć, oprócz dwóch zdjęć umieszczonych powyżej to stare zdjęcie Justyny, na którym siedzi na kanapie w przy dużym swetrze – autorem tego zdjęcia był prawdopodobnie Piotr. Zobacz, jak wyglądała Justyna Łuszcz dwadzieścia parę lat temu: 

Źródło: Facebook

Doskonale wiemy, Drogi Czytelniku, jak wielka była twoja chęć poznania szczegółów z życia prywatnego Justyny, wdowy po tragicznie zmarłym mężu – Piotrze ,,Magiku” Łuszczu. Jedyne dostępne informacje na jej temat to te, które od lat krążą w sieci. Stare zdjęcia, jeden wywiad, który powielany jest na wielu stronach i wypowiedź syna, z której i tak nie dowiadujemy się niczego nowego. 

Każdy z nas może tworzyć jej obraz we własnym zakresie, w swoim wyobrażeniu – kochająca żona i matka, autentyczna i skromna, wdowa, wierząca w prawdziwą, wieczną miłość. I tak niech zostanie. Szanujmy prywatność innych ludzi, nie wchodźmy, na siłę, w cudze życie z własnych egoistycznych pobudek i chęci zaspokojenia ludzkiej ciekawości. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne