Strona głównaCelebryciMonika Fronczek – mąż, dzieci, w ciąży, partner, rodzina, nogi, wzrost

Monika Fronczek – mąż, dzieci, w ciąży, partner, rodzina, nogi, wzrost

Telewidzowie kojarzą ją przede wszystkim z roli Ani w serialu BrzydUla, który zapewnił jej błyskawiczny wzrost popularności. Miłośnicy teatru podziwiali ją w akcji na wielu scenach dużych polskich teatrów. Monika Fronczek, co o niej wiemy? Poza tym, że ma najpiękniejsze nogi wśród aktorek swojego pokolenia?

W tym artykule przyjrzymy się jej życiu od kulis, a naszym głównym celem jest rodzina. Czy Monika ma partnera? A może już wyszła za mąż? Jeśli tak, to czy para ma gromadkę dzieci, a może Fronczek jest w ciąży i dopiero oczekują potomka? Zostańcie z nami, a rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Zobacz: Angelika Wołynko – mąż, dzieci, wikipedia, wiek, wzrost, nie żyje

Monika Fronczek – wiek, wzrost, waga, nogi 

Monika Fronczek przyszła na świat 25 czerwca 1980 roku w Tarnowskich Górach, ma obecnie 42 lata. Jak większość aktorek, posiada swoje konto agencyjne, które służy do brania udziału w castingach do nowych ról. Dzięki temu znamy jej dokładną metryczkę. 

Monika ma 173 centymetry wzrostu, choć jej długie i smukłe nogi mogą sprawiać wrażenie, że aktorka jest jeszcze wyższego wzrostu. Fronczek waży 52 kilogramy. Ukończyła studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. Aktorka, poza szczęśliwą rodziną, posiada wiele cennych umiejętności. Opanowała angielski, niemiecki i francuski. Poza tym tańczy, pływa, jeździ konno i potrafi posługiwać się floretem. Robi wrażenie!

Monika Fronczek – mąż, dzieci, partner, rodzina 

Niedawno o aktorce zrobiło się na powrót głośno, m.in. za sprawą wspólnego zdjęcia z partnerką serialową, Julią Kamińską. Obie panie przedstawiają swoje piękne, długie nogi, dając widzom do zrozumienia, że znowu razem pracują. Po prawie 10 latach przerwy, od chwili, gdy na planie BrzydUli padł ostatni klaps, partnerki serialowe ponownie pojawiły się na ekranie. Dla fanów serii o Uli Cieplak, którzy pamiętają okres wzrostu popularności BrzydUli, była to wspaniała informacja. 

Czym w międzyczasie zajmowała się odtwórczyni serialowej Ani? Grała w teatrze. W ostatnich latach najczęściej występowała na deskach warszawskiego Och-Teatru, grając m.in. w słynnej komedii Mayday w reżyserii Krystyny Jandy. Poza realizowaniem się w ukochanym zawodzie Monika Fronczek założyła rodzinę. 

Źródło: Instagram fronczekmonika

Jej partnerem życiowym został Marcin Sztabiński tak jak jego partnerka – zajmujący się graniem w warszawskich teatrach. Para poznała się na planie serialu Pierwsza miłość, gdzie ich postacie są ze sobą w związku. Ogromnym zaskoczeniem dla wielu fanów serialowej pary był fakt, że Monika i Marcin stanowią małżeństwo również w życiu poza planem Pierwszej miłości.

Zobacz: Katarzyna Dąbrowska – mąż, chłopak, ciąża, prywatnie, dzieci, wiek

Nie znamy dokładnej daty, kiedy Monika wyszła za mąż za Marcina. Mimo to wiemy, że stanowią szczęśliwe małżeństwo, które doczekało się dziecka. Najpierw Monika była w ciąży z Karolem. W jej social mediach można znaleźć naprawdę sporo zdjęć z jej pierworodnym o blond włosach. Syn jest jej największym darem i oczkiem w głowie. 

Rodzina Moniki Fronczek to nie tylko mąż i dzieci, ale także ukochane koty. To dwa koty rasy maine coon Aneta i Lola oraz trzeci – rudzielec Elmer. Wszystkie koty pojawiają się zarówno na Instagramie Moniki, jak i jej męża. 

Monika Fronczek w ciąży? 

Wielu sympatyków Moniki, którzy zawsze reagowali entuzjastycznie na informację, że aktorka jest w ciąży, zastanawia się, czy para ma w planach kolejne dzieci. Nie wiemy o tym ani my, ani prawdopodobnie żaden inny portal plotkarski. W końcu bycie w ciąży to decyzja wymagająca wielu wcześniejszych namysłów. 

Monika Fronczek doskonale zdaje sobie z tego sprawę i świadomie podchodzi do swojego macierzyństwa. Aktorka nie ukrywa, że wspiera czarny protest. Uważa, że w byciu matką lub kobietą w ciąży najważniejsze jest móc o tym decydować. Jej konto na Instagramie dostarcza nam wielu ciekawych, zakulisowych informacji o życiu i światopoglądzie aktorki. 

To już wszystko, co przygotowaliśmy dla was na dziś. Jak widać, mimo przemijalności sławy niektórych produkcji telewizyjnych, Monika Fronczek nie zwalnia tempa. Jest aktorką, która nie tylko ma  piękne nogi, ale jeszcze piękniejszą osobowość. Po sukcesie w serialu BrzydUla robi swoje – grając w warszawskich teatrach czy stawiając na urokliwe życie rodzinne z mężem Marcinem i dzieckiem. Czy będzie po raz kolejny w ciąży? Tego nie wiemy. Pozostaje życzyć tej szczęśliwej rodzince dużo szczęścia i radości. Poniżej krótkie podsumowanie informacji z powyższego artykułu.

Imię i nazwiskoMonika Frączek
Wiek42 lata
Wzrost173 cm
Waga52 kg
PartnerMąż Marcin Sztabiński
DzieciSyn Karol

Zobacz: Elwira Mejk – wiek, dzieci, data urodzenia, rocznik, syn, pierwszy mąż, wikipedia, operacje plastyczne, mąż, wzrost, z synami

Sprawdź jeszcze

Popularne