Strona głównaCelebryciDagmara Kaczmarek-Szałkow - mąż, Wikipedia, romans, wykształcenie, wzrost, ślub, dzieci

Dagmara Kaczmarek-Szałkow – mąż, Wikipedia, romans, wykształcenie, wzrost, ślub, dzieci

Dagmara Kaczmarek-Szałkow należy do najbardziej popularnych i lubianych dziennikarek i dziennikarzy, którzy pracują w TVN 24 i są widoczni właśnie na tym kanale telewizyjnym. Znana jest między innymi z prowadzenia programu „Fakty po południu”, który jest też prowadzony przez innych dziennikarzy z TVN 24. Kto jest mężem Dagmary Kaczmarek-Szałkow, czy ma z nim dzieci, kiedy wzięła ślub, czego nie powie o niej Wikipedia i czy miała romans? Jaki jest jej wiek?

Dagmara Kaczmarek-Szałkow i jej mąż

Mąż Dagmary Kaczmarek-Szałkow to Filip Szałkow, który z zawodu jest operatorem telewizyjnym. Nie wiemy jaki jest jego wiek. Dagmara i jej mąż poznali się we Francji, gdy kręcili relację katastrofy polskiego autobusu, która miała miejsce w Grenoble. Dziennikarka nie pokazuje się jednak zbyt często z mężem. Zdjęć z nim można szukać na jej profilu na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się różnymi fotografiami ze swojego życia. 

Zobacz: Joanna Najfeld — pochodzenie, dzieci, mąż, wiek

Nie wiemy jednak dokładnie, kiedy Dagmara Kaczmarek-Szałkow i jej mąż przypieczętowali swój związek ślubem. Para doczekała się aż trójki dzieci i można spodziewać się, że są małżeństwem już od dłuższego czasu. Pierwsze dziecko pary urodziło się w 2011 roku, drugie dziecko w 2013, a trzecie w 2020. Patrząc na daty urodzenia dzieci, to możliwe jest, że para wzięła ślub w okolicach przełomu I i II dekady XXI wieku. Ciekawe jest to, że Dagmara Kaczmarek-Szałkow od lat powiązana jest z TVN, a w szczególności ze stacją TVN24. Jej mąż z kolei przez lata pracował w TVP. 

źródło: Instagram

Dagmara Kaczmarek-Szałkow – romans?

Dagmara Kaczmarek-Szałkow można powiedzieć, że jest częścią show-biznesu. Z tego powodu czasem pojawiają się podejrzenia, iż miała romans z innym mężczyzną. Jest ona jednak osobą, która bardzo chętnie spędza czas ze swoją rodziną i niezwykle cieszy się z tego, kogo i co ma wokół siebie, przez co jakiekolwiek podejrzenia o tym, że Dagmara Kaczmarek-Szałkow miała romans, są raczej nieprawdziwe. 

Zobacz: Oliwia Bieniuk – wiek, usta, wzrost, romans, tatuaż, chłopak, brat, rodzeństwo

Dagmara Kaczmarek-Szałkow – czego nie powie nam Wikipedia? Jakie ma wykształcenie?

Dagmara Kaczmarek-Szałkow nie jest obecna na największej internetowej encyklopedii, jaką jest oczywiście Wikipedia, więc nie powie nam ona niczego, co można się dowiedzieć na temat dziennikarki, na jaki przykład ma wzrost. To, co można się dowiedzieć na temat Dagmary Kaczmarek-Szałkow to między innymi to, że ma obecnie 39 lat. Jej data urodzenia to z kolei 10 grudnia 1983. Niestety nie jest znana data jej ślubu, podobnie jak wzrost dziennikarki, który również nie został nigdy przez nią podany. 

Ciekawe jest też wykształcenie dziennikarki. Jest ona bowiem nie tylko dziennikarką. Posiada również wykształcenie jako psycholog, co jest raczej mało znanym faktem na temat prowadzącej, „Fakty” po południu oraz oczywiście prowadzącej program „Polska i Świat” na antenie TVN24. Wedle tego, co podaje Wikipedia, dziennikarka nie prowadzi już ostatniego programu. Oba te kierunki, czyli dziennikarstwo oraz psychologię Dagmara Kaczmarek-Szałkow ukończyła poprzez obronę pracy magisterskiej, tym samym zdobywając tytuł magistra Psychologii i Dziennikarstwa. Studia kończyła na Uniwersytecie Warszawskim, czyli czołowej uczelni publicznej w skali całego naszego kraju. Możemy więc powiedzieć, że dziennikarka ma bardzo dobre wykształcenie.

Dagmara Kaczmarek-Szałkow – dzieci, drugie dziecko i trzecie!

Dagmara Kaczmarek-Szałkow – mama idealna!

Może i nie wiemy, jaki jest wzrost Dagmary Kaczmarek-Szałkow, ale wiemy na pewno, że jest to osoba niezwykle rodzinna, dla której niezwykle ważne są dzieci. Jej córeczki można bardzo często zobaczyć na Instagramie dziennikarki, gdzie chętnie dzieli się ona chwilami spędzanymi ze swoimi dziećmi. Pierwsza córka Dagmary Kaczmarek-Szałkow, czyli Tosia została urodzona jeszcze w 2011 roku i dziś ma już 11 lat. Drugie dziecko to Marysia i jest ona o dwa lata młodsza od urodzonej w 2011 roku Tosi. Oznacza to, że drugie dziecko Filipa i Dagmary ma już 9 lat. 

Najmłodsze dziecko Dagmary Kaczmarek-Szałkow to Zosia. Mająca obecnie 2 lata córeczka dziennikarki urodziła się w naprawdę trudnym okresie. Miało to bowiem miejsce w trakcie pandemii koronawirusa, przez co dziennikarka musiała rodzić bez wsparcia męża i zobaczyła go dopiero dwa dni po porodzie. Wszystko jednak skończyło się dobrze i od ponad dwóch lat dziennikarka i jej mąż Filip mogą cieszyć się obecnością nie drugiego dziecka, a już trzeciej już córki w ich życiu. Sam poród trzeciego dziecka Dagmary oraz jej męża Filipa miał miejsce w Wielkanoc. To w to święto dziennikarka podzieliła się informacją o porodzie ze swoimi fanami poprzez wrzucenie zdjęcia swojej małej córeczki na swój profil na Instagramie. 

Dagmara Kaczmarek-Szałkow bardzo często powtarza, jak ważne są dla niej właśnie jej dzieci i że data urodzenia każdego z nich to najszczęśliwsze dni w życiu. Chętnie spędza z nimi swój wolny czas i stara się zapewnić jak najwięcej zabawy i ciekawych aktywności w życiu swoich córeczek, dzięki czemu te będą miały w przyszłości piękne wspomnienia z młodości. Patrząc na zdjęcia widać, że wszystkie trzy córki chętnie spędzają czas z dziennikarką TVN24. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne