Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Millie Bobby Brown nie żyje?

Czy to prawda że Millie Bobby Brown nie żyje?

Ostatnimi czasy w sieci rozprzestrzenia się cała masa nieprawdziwych informacji dotyczących celebrytów, zarówno tych z polskiego show biznesu, jak i zagranicznych. Najwięcej doniesień tego typu, jedynie podbijających oglądalność podejrzanych stron internetowych, dotyczy nagłej śmierci ulubionych aktorów. Tym brutalniejsze są to wieści, kiedy tytuły, jak: “Millie Bobby Brown nie żyje, czy to prawda?” dotyczą osób nieletnich, chętnie oglądanych w popularnych serialach.

Tego typu pogłoski pojawiły się niedawno na temat jednej z głównych bohaterek serialu emitowanego przez platformę Netflix. Chodzi tu oczywiście o aktorkę  Millie Bobby Brown i serial  Stranger Things, na którego kolejny sezon fani czekali z niecierpliwością. Równie często zaczęły pojawiać się tytuły sugerujące z udziałem Millie Bobby Brown wypadek. Warto więc w tym miejscu ostatecznie rozstrzygnąć kwestię aktorki Millie Bobby Brown – nie żyje – czy to prawda?

Millie Bobby Brown – wypadek na planie

Millie Bobby Brown jest jedną z tych aktorek, którym przyszło dorastać w blasku fleszy, wraz z każdym kolejnym odcinkiem i sezonem serialu, z jakim została – w tej chwili już nierozerwalnie – związana. Podczas jednego z wywiadów w telewizji śniadaniowej miał miejsce pewien incydent z udziałem  – Millie Bobby Brown – wypadek czy głupi żart scenarzystów niemal przyprawił dziewczynę  o zawał serca. Być może to właśnie wtedy zaczęły pojawiać się kolejne mylne tytuły sugerujące, że  Millie Bobby Brown nie żyje – 2022 rok pod względem ilości śmierci znakomitych gwiazd naprawdę zaskakuje.

Magazyny i portale plotkarskie podchwyciły wypowiedź dziewczyny, w której skarży się na komentarze pełne nienawiści. Zapewne z tego względu dziennikarze żadni sensacji zaczęli głębiej sięgać do historii rodzinnej dziewczyny, wynajdując koleje „smaczki”. Wśród nich znalazła się informacja o tym, że  Millie Bobby Brown choruje. Powodem tych plotek jest wiadomość, której młoda aktorka nie ukrywa – urodziła się z częściowym ubytkiem słuchu, który z czasem się pogłębił. Ostatecznie w przypadku  Millie Bobby Brown choroba zabrała jej jednostronnie słuch. Jak jednak doskonale sami się możemy o tym przekonać, w niczym nie przeszkadza to utalentowanej aktorce i nietuzinkowo pięknej modelce, która znalazła się już na okładkach wszystkich najważniejszych czasopism.

Millie Bobby Brown nie żyje – w 2022 ten żart już nikogo nie śmieszy

Wydaje się być oczywistym, że czytając nagłówek głoszący, że  Millie Bobby Brown nie żyje, w 2022 roku będzie generować spore zainteresowanie tematem. Odnosi się to szczególnie to bardzo drażliwych kwestii pandemii, obostrzeń, zaleceń oraz wszystkich możliwych skutków. Z tym większą groza fani m.in. serialu Stranger Things obserwują to, co dzieje się w świecie filmów z Hollywood.

Takie tytuły i węszenie sensacji odziera z tajemnicy prywatność każdego aktora i aktorki. Tym mniej przyjemne jest to dla stosunkowo młodej dziewczyny. W jej przypadku więcej zamieszania wywołało nie pytanie o to, śmierć  Millie Bobby Brown – nie żyje, czy to prawda, ale o jej pierwszy pocałunek. Jak przyznała w jednym z wywiadów, to właśnie na planie filmowym całowała się po raz pierwszy.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne