Strona głównaCelebryciAldona Grochal - mąż, Andrzej Grabowski, dzieci, rodzina

Aldona Grochal – mąż, Andrzej Grabowski, dzieci, rodzina

Życie w świecie show-biznesu rządzi się swoimi prawami. To nie tylko rozpoznawalność na ulicy czy w miejscach publicznych, ale także poszukiwanie informacji w sieci o danych osobach. Bardzo często poszukiwane informacje dotyczą nie tylko kariery zawodowej, ale także stanu cywilnego, rodziny, miejsca zamieszkania, czy informacji wprost mówiących ile dana osoba ma wzrostu, wagi czy lat. Jedną z osób ze świata publicznego, o której ostatnio zrobiło się dość głośno, jest Aldona Grochal.

Na co dzień, aktorka telewizyjna i teatralna, prowadząca spokojne życie, aż do roku 2018, kiedy to w wyniku choroby nowotworowej straciła męża. Już dwa lata później media obiegła informacja o rzekomej nowej znajomości. Aktorka widziana była w towarzystwie kolegi z branży, Andrzeja Grabowskiego, którego znała osobiście już wcześniej. Domysłów nie było końca, jednak po kilku miesiącach sprawa ucichła, aż do teraz.

Aldona Grochal – mąż 

Związki Gwiazd to temat, który nigdy się nie kończy. Tak samo jest w przypadku Aldony Grochal i Jej męża. Grochal do 2018 roku pozostawała w związku małżeńskim z kolegą z branży Zbigniewem Rucińskim. Małżeństwo zakończyło się z powodu śmierci partnera, który przegrał wielomiesięczną walkę z nowotworem. Już wtedy dużo mówiło się o nowym związki Aldony Grochal z Andrzejem Grabowskim.

Para osobiście znała się od lat, bowiem bardzo często współpracowali w Starym Teatrze w Krakowie. Aktualnie dużo mówi się o związku tych dwóch osób, sama para również nie kryje się z tym i bardzo często pojawia się razem publicznie. Do dnia dzisiejszego para jednak nie wypowiedziała się w temacie ślubu, ale jak wiemy z doświadczenia, wielu celebrytów woli zachować prywatność w kwestii ewentualnego przyjęcia weselnego.

Andrzej Grabowski, Aldona Grochal

Andrzej Grabowski i Aldona Grochal są oficjalnie parą, a jeśli nic się nie wydarzy, już wkrótce obchodzić będą trzecią rocznicę związku. Sam Grabowski w jednym z wywiadów przyznał się, że Aldonę Grochal darzył uczuciem już przed laty, kiedy to aktorka związana była ze Zbigniewem Rucińskim. Tuż po Jego śmierci, losy dwojga aktorów znów zeszły się ze sobą, aby po kilku miesiącach ogłosić, że są parą. Być może rozwojowi sytuacji pomogła możliwość wspierania przez Grabowskiego, Aldony Grochal, tuż po śmierci Jej ukochanego męża. Jedno jest pewne, para jest ze sobą, a co można zauważyć na licznych zdjęciach – wyglądają na szczęśliwych.

Dla samego Andrzeja Grabowskiego, związek z Aldoną Grochal nie jest pierwszą historią miłosną w życiu. Wcześniej aktor dwukrotnie pozostawał w związku małżeńskim, jednak jak widać, żaden z nich nie przetrwał próby czasu. Parę miesięcy temu, media obiegła informacja, jakoby Andrzej Grabowski i Aldona Grochal się zaręczyli. Oficjalnie para nie wydała w tej sprawie żadnego komentarza. Kto wie, może wkrótce zobaczymy ich na ślubnym kobiercu?

Aldona Grochal – dzieci

Aktorce, mimo swej medialności, udało się zachować nieco tajemnic z życia prywatnego. Próżno szukać informacji o dzieciach Aldony Grochal. Sama aktorka nigdy nie wspominała o swoim potomstwie, nigdy też nie była widoczna z brzuszkiem, dlatego możemy założyć, że kobieta nie posiada dzieci z wcześniejszego małżeństwa. Dwóch córek dorobił się jednak obecny partner Aldony Grochal, jednak są one na tyle dorosłe, że powoli zakładają swoje rodziny. Ciężko więc przypisać, że po potencjalnym ślubie Andrzeja Grabowskiego z Aldoną Grochal, dzieci Jej partnera zamieszkają z nimi. Sama aktorka niedawno skończyła 68 lat, a więc o potencjalnym potomstwie po ślubie dwójki aktorów, możemy raczej zapomnieć.

Aldona Grochal – rodzina

O rodzinie Aldony Grochal wiemy stosunkowo niewiele. Aktorka urodziła się w Pszczynie, a Jej późniejsza kariera zawodowa sprowadziła ją do Krakowa. Być może praca zawodowa tak mocno wpisała się w życie Aldony Grochal, że rodzina zeszła na drugi plan, jednak znacznie bardziej prawdopodobnym jest troska o zachowanie prywatności. O rodzinie aktorki nie wiemy praktycznie wcale, zarówno o tym, czy rodzice Aldony Grochal nadal żyją, ani czy posiada ona rodzeństwo. Nawet sama aktorka raczej nie wypowiada się na tematy rodziny, a w mediach społecznościowych na próżno szukać zarówno oficjalnego profilu Aldony Grochal, jak i popularnych fanpage’y, prowadzonych przez fanów. Zarówno podczas związku małżeńskiego ze Zbigniewem Rucińskim, jak i aktualnego związku z Andrzejem Grabowskim, Aldonę Grochal spotkać można na nielicznych wydarzeniach kulturalnych, gdzie można byłoby zapytać o interesujące fakty z Jej życia.

Źródło zdjęcia stary . pl

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne