Strona głównaCelebryciSheo - wiek, czy jest z Julką, wzrost, pies, tata

Sheo – wiek, czy jest z Julką, wzrost, pies, tata

Czy da się zmienić wizerunek spokojnego gamera na pewnego siebie rapera? Choć określenie ,,raper’’ jest być może na wyrost, tak nie da się zaprzeczyć, że to, co zrobił Maciej Ejsmont po dołączeniu do Team X2 z pewnością określimy jako rapowanie. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania o to, czym obecnie zajmuje się youtuber, czy Julka i Sheo nadal są razem i jakiej rasy jest jego pies – zostań z nami. Nie dość, że udzielimy odpowiedzi, to dodamy od siebie jeszcze więcej! 

Sheo – prywatnie. Wiek, wzrost, rodzina 

Sheo to pseudonim, pod którym występuje młody youtuber Maciej Ejsmont. Zanim zapytacie, ile lat ma Sheo z Teamu X2, odpowiadamy z wyprzedzeniem, że jest w wieku 27 lat. Urodził się 31 stycznia 1995 roku. Maciej ma 170 centymetrów wzrostu. 

Wcześniej nagrywał na swój youtube’owy kanał głównie let’s play’e z gry Minecraft. Były to filmiki z przechodzenia gry na żywo, z dołączonym komentarzem Maćka. Do tej pory zajmował się tematyką gamingową i stworzył wierne community na swoim kanale. Sheo dbał o kontakt i integrację z widzami, na co wpłynęła m.in. seria ,,Gry z Widzami’’, która – jak sugeruje tytuł – opierała się na wspólnym graniu z osobami, które od początku oglądały wszystko, co zrobił Maciek.

Prawdziwy wzrost popularności nastąpił, kiedy Sheo dołączył do drugiej edycji Team X pod koniec 2020 roku. W promocyjnym utworze ,,Siedem’’ Maciek rapował o tym, że jest ,,najstarszy w stadzie’’, co sprowokowało pytania o to, ile lat ma Sheo z Team X2. Po porównaniu z urodzonymi bliżej lat 2000 Julią Żugaj, Moniką Kociołek czy Patrycją Mołczanow, wiek Sheo faktycznie można uznać za warty wyróżnienia.

Poza nagrywaniem humorystycznych i rozrywkowych filmików na wspólnym kanale na YouTube, członkowie Team X2 eksperymentowali również z tworzeniem muzyki. Zdjęcia z ich występów widnieją na jego Instagramie, który skupił wokół siebie 636 tysięcy obserwujących. Znajdziemy tam również treści sponsorowane, m.in. reklamy serwisu Shopee czy płatków Lubella w gamingowym wydaniu specjalnym. Maciek wrzuca także zdjęcia z życia codziennego i podróży. Dzięki temu możemy dowiedzieć się, co zrobił na wakacjach. 

Sheo i jego tata 

Twórcy internetowi rzadko pokazują widzom swoją rodzinę. Mało która mama czy tata są znani tak samo jak ich dzieci. Próbowaliśmy dowiedzieć się, czy tata Sheo żyje. Zaskakujące? Zainteresowaliśmy się tą kwestią, bo doszły nas słuchy, że tata Sheo nie żyje. Okazało się, że była to tylko puszczona w obieg plotka, a sam Maciek dba o to, aby jego życie rodzinne pozostało tajemnicą. Nie odpowiemy Wam zatem na pytanie, czy tata Sheo żyje czy nie. Być może pewnego dnia dowiemy się więcej o jego rodzinie. Możecie liczyć na to, że wszystko Wam opowiemy!

Czy Julka i Sheo są razem, czy Julka i Sheo zerwali? 

Po spektakularnym początku Teamu X2 nastąpił wzrost wyszukiwań informacji o poszczególnych członkach ekipy. Skuszeni wspólnymi zdjęciami i zachowaniami na filmikach, zaczęliśmy pytać czy Julka i Sheo są razem? Okazało się, że influencerzy związali się jeszcze przed początkami Team X2. Na Instagramie Julii możemy znaleźć ich zdjęcie z połowy 2019 roku. 

Para była bardzo lubiana przez obserwatorów. Dlatego nie ma co się dziwić, że kiedy częstotliwość dodawania ich wspólnych zdjęć drastycznie zmalała, w głowach fanów pojawiło się pytanie, czy Julka i Sheo zerwali. I niestety, 5 listopada 2021 roku dowiedzieliśmy się z posta na Instagramie Julii, że para zakończyła związek. Influencerka wspomniała, że przy natłoku projektów i ciągłych obowiązków, coś między nimi się wypaliło i nie udało im się tego naprawić. 

Tak jak publiczny był ich związek, tak też publicznie odpowiedzieli na pytania o to, czy Julka i Sheo są razem, czy też zerwali. Obserwatorzy pary nie kryli łez i rozczarowania, że ich ulubieńcy nie są już w związku. Nawet znani influencerzy, tacy jak Monika Kociołek czy Adrian Polak skomentowali posta, wyrażając swój smutek. 

Bez względu na to czy Julka i Sheo zerwali, para wciąż mieszkała razem z domu Teamu X2. Możemy również zauważyć, że mimo rozstania nadal komentują sobie zdjęcia.

Sheo – pies, jakiej rasy jest pies Sheo?

Tym, co łączyło Maćka Ejsmonta z Julią Żugaj, były również dwa psy. Jeszcze przed dołączeniem do Teamu X2 założyli im Instagrama. Pierwszy pies nazywał się Lilka i para cieszyła się nim już w marcu 2020 roku. 

Jakiej rasy jest pies Sheo? Otóż zarówno pierwszy, jak i drugi pies to spaniel kontynentalny miniaturowy. Drugi pies, który dołączył do ich małej rodzinki, nazywa się Bajka. Jej pierwsze zdjęcie znajdziemy na Instagramie @coolpsiaki z sierpnia 2021 roku. 

Konto psów liczy obecnie 126 tysięcy obserwatorów i etap wzrostu obserwujących ma już niestety za sobą. Na większości zdjęć możemy zobaczyć Julię, choć na Instagramie ich piesków nie brakuje i Sheo. Większość postów jest pisana w humorystyczny sposób z perspektywy uroczych psów z dużymi uszkami. Polecamy zajrzeć na ich profil, na pewno poprawią Wam humor!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne