Strona głównaCelebryciMagdalena Ogórek - mąż, wiek, wzrost, waga, wykształcenie, majątek, rozwód

Magdalena Ogórek – mąż, wiek, wzrost, waga, wykształcenie, majątek, rozwód

W ostatnim czasie sporo mówi się znowu o Magdalenie Ogórek. Piękna blondynka stała się popularna w 2015 roku, kiedy to została wytypowana przez SLD, jako kandydatka na stanowisko prezydenta w odbywających się wtedy wyborach. Ostatecznie zajęła jednak piąte miejsce, a po skończonej kampanii rozwiązana została jej współpraca z tą partią. Można nadmienić, że była do niej przyłączona, jako osoba bezpartyjna. 

Za sprawą swojej niesamowitej urody i publicznych poczynań, wiele osób interesuje się, przebiegiem jej kariery i życia osobistego. Magdalena Ogórek mąż, czy ma? A także tematy, takie jak: ile lat ma, czy jest w ciąży, czy ma rodzeństwo oraz kim jest jej siostra, to tylko kilka z tych, które wzbudzają w ludziach ogromną ciekawość. Sprawdziliśmy część z nich, jeśli jesteś ciekawy odpowiedzi, zapraszamy do artykułu. 

Magdalena Ogórek – wiek, wzrost, waga, wykształcenie 

Ile lat ma Magdalena Ogórek? To pytanie zadaje, wielu jej wielbicieli. Z dostępnych w internecie informacji wynika, że urodziła się w Rybniku w 1979, więc jej wiek to 44 lata. Wzrost niedoszłej pani prezydent to kwestia, która również spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Czy są jakiekolwiek dane na ten temat? Okazuje się, że tak. Magdalena Ogórek i jej wzrost to 165 cm. Wracając jednak do sprawy, ile lat ma Magdalena Ogórek, wielu jej fanów, myśli, że jej wiek jest znacznie młodszy, co ma związek z jej nieskazitelną urodą i nienaganną sylwetką. Mówiąc o sylwetce, dokładna waga Magdaleny Ogórek, jest nieznana. Niektórzy przypuszczają, że jest to około 50 kg. Można zatem powiedzieć na ten temat, że waga jest raczej niska. 

Kolejną sprawą, którą ciekawi wielu wielbicieli i fanów, jest wykształcenie Magdaleny Ogórek. Była kandydatka na fotel prezydenta, ukończyła w 2003 roku historię na Uniwersytecie Opolskim zaś rok później, swoje wykształcenie rozbudowała o kolejny kierunek, jakim były studia podyplomowe na wybranym przez nią kierunku – integracja europejska na Uniwersytecie w Warszawie. Magdalena Ogórek jest jednak osobą mocno ambitną i nie poprzestała w tamtym momencie, na rozszerzaniu swoich kompetencji. W 2005 roku ukończyła studia w Maastricht. Jakby tego było mało, w 2009 roku obroniła swoją pracę doktorską, która brzmiała: Beginki i waldensi na Śląsku i Morawach do końca XIV wieku.

magdalena ogórek w sukience
Magdalena Ogórek mimo swojego wieku trzyma się świetnie!

Magdalena Ogórek – rodzina, rodzeństwo, siostra 

Co wiadomo, na temat odpowiedzi na pytanie, czy Magdalena Ogórek ma rodzeństwo? Niewiele jest w tej kwestii informacji, zatem nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to zagadnienie. Siostra, jeśli takową oczywiście w ogóle posiada, nie pojawia się publicznie. Widać, że są pewne sfery życia, które są skrupulatnie przez znane osoby ukrywane. W przypadku Magdaleny Ogórek jest to rodzeństwo. 

Magdalena Ogórek – majątek, czyli ile zarabia? 

Majątek Magdaleny Ogórek to temat, który wzbudza dużą ciekawość wielu osób. Co zatem wiadomo na ten temat? Jej majątek jest sprawą, która wzbudzała wiosną tego roku bardzo dużo kontrowersji, w związku z odkryciem na jej koncie transferów dużych kwot pieniężnych od jej byłego męża. Niektórzy przypuszczają, że będąc polityczną dziennikarką w TVP info, rocznie Magdalena Ogórek zarabia około 600 tysięcy zł. Robi wrażenie, prawda?

Magdalena Ogórek – mąż 

Magdalena Ogórek, mąż, czy posiada? Dziennikarka była związana z Piotrem Mochnaczewskim. Jest on ekonomistą, wykładowcą akademickim, a także posłem na Sejm I kadencji. Był on wybrany z listy SLD w Szczecinie. Antoni Macierewicz oskarżył go nawet, o bycie tajnym współpracownikiem dla służb specjalnych PR. Jednakże został z zarzutów oczyszczony przez IPN, po przeprowadzeniu przez nich procesów lustracyjnych. Można również wspomnieć, że w 1989 roku ukończył on studia na Uniwersytecie Szczecińskim w Instytucie Nauk Politycznych. Był także rektorem w Małopolskiej Wyższej Szkole, która mieści się w Krakowie.

Magdalena Ogórek – pierwszy mąż 

Do tej pory, Magdalena Ogórek i jej pierwszy mąż (i jedyny), to wspomniany w poprzednim akapicie Piotr Mochnaczewski. W kwietniu 2022 było o nim głośno, za sprawą wykrycia nieujawnionych przelewów pomiędzy nim a Magdaleną Ogórek. Pierwszy mąż jest więc dość popularny, za sprawą wspomnianego przez nas skandalu. 

Magdalena Ogórek – córka 

Córka Magdaleny Ogórek to owoc jej małżeństwa, ze wspomnianym powyżej Piotrem Mochnaczewskim. Przyszła na świat w 2005 roku. Ostatnio Magdalena Ogórek przyznała, że chciałaby ją wysłać na studia w Oxfordzie, jednak nie ma na to odpowiednich środków finansowych, w związku z czym, córka będzie musiała zadowolić się inną uczelnią, na przykład we Włoszech lub Austrii. 

Magdalena Ogórek, w ciąży? 

Czy Magdalena Ogórek jest ciąży? Krzyczą co jakiś czas tabloidy. Spieszymy z odpowiedzią – piękna dziennikarka nie jest w stanie błogosławionym. Co jakiś czas jednak chętnie, wypowiada się, na temat kobiet w ciąży. Z wywiadów z nią przeprowadzonych, wynika, że sprzeciwia się aborcji na życzenie. Jej poglądy są zatem jasno sprecyzowane na ten temat. Według dziennikarki, przerwanie ciąży, może odbywać się tylko w sytuacji, gdy kobieta znajduje się w bezpośrednim zagrożeniu życia lub zdrowia, lub jeśli jej ciąża jest wynikiem gwałtu.

Magdalena Ogórek – rozwód 

Magdalena Ogórek wzięła rozwód w listopadzie 2021 roku. Według jej najbliższego otoczenia, małżeństwo, które tworzyła z Piotrem Mochnaczewskim, od wielu lat już istniało tylko na papierze, a para znajdowała się w separacji. Pozew o rozwód został złożony przez Ogórek. Całe wydarzenie odbyło się z dala od fleszy ciekawskich dziennikarzy oraz osób. 

Wiemy o Magdalenie Ogórek całkiem sporo. Ile lat ma oraz jakie ma wykształcenie, to tylko kilka z faktów, które można znaleźć na jej temat. Bez wątpienia, jest to postać, która wzbudza spore zainteresowanie dużej ilości osób, śledzących z zapartym tchem poczynania pięknej blondynki.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne