Strona głównaCelebryciPaulina Przybysz - mąż, dzieci, aborcja, partner, tatuaż, wiek, ojciec dziecka, wzrost

Paulina Przybysz – mąż, dzieci, aborcja, partner, tatuaż, wiek, ojciec dziecka, wzrost

Paulina Przybysz zasłynęła kiedy wraz ze swoją starszą siostrą założyła zespół muzyczny Sistars. Mimo iż już wcześniej występowały razem pod nazwą Cebion, dziś już niewiele kto o tym pamięta. Sam zespół pochwalić może się dwiema płytami, a siostry Przybysz wystąpiły nie tylko w Opolu, ale przede wszystkim na Eurowizji. Po 4 latach Sistars przestał istnieć, chociaż później zdarzało się Paulinie i Natalii Przybysz na krótko wrócić w tym samym składzie na scenę. 

Muzyka w życiu Pauliny Przybysz obecna jest w jej życiu. Aktualnie piosenkarka od 2012 roku współtworzy zespół Rita Pax, który do tej pory wydał 3 albumy. Nie sposób odnaleźć informacji na temat kariery muzycznej Pauliny Przybysz, znacznie trudniej sprawdzić informacje dotyczące życia prywatnego. 

W dzisiejszym artykule przybliżymy postać młodszej siostry Przybysz i poruszymy takie kwestie:

  • Paulina Przybysz – mąż, partner;
  • Paulina Przybysz – dzieci, ojciec dziecka, aborcja;
  • Paulina Przybysz – wiek, wzrost, tatuaż.

Paulina Przybysz – mąż, partner, kim jest ojciec dziecka?

Zachowanie prywatności osób medialnych jest niezwykle trudne. Szczególnie wtedy, gdy paparazzi śledzą każdy ich krok. Jak się okazuje, nielicznym udaje się zachować prywatność, a doskonałym tego przykładem jest Paulina Przybysz. W odróżnieniu od swojej siostry, z którą współtworzyła zespół Sistars do tej pory nie ujawniła personaliów swojego partnera.

Źródło: Instagram @paulinathenew

Czy wiemy więc, czy wybranek serca Pauliny Przybysz to tylko partner, a może już mąż? Na to pytanie znamy odpowiedź, sama zainteresowana wypowiadała się niejednokrotnie na ten temat. Paulina Przybysz jest w związku małżeńskim, jednak na próżno szukać informacji, kim jest jej mąż. Gwiazda nie pojawia się ze swoim mężem, na czerwonym dywanie jak to ma miejsce w przypadku jej siostry.

Jak możemy domniemywać, mąż Pauliny Przybysz jest także ojcem dziecka, a właściwie dzieci, gdyż para doczekała się dwójki potomstwa. 

Zobacz: Paulina Chylewska – dzieci, wzrost, mąż, wiek, fryzury, kiedyś

Paulina Przybysz – aborcja, o co chodzi?

Chociaż Paulina Przybysz była i jest czynną piosenkarką, ciężko stwierdzić, jakoby miała nie schodzić z pierwszych stron gazet. Oczywiście od czasu do czasu możemy przeczytać o kolejnym wydanym przez nią albumie czy też sukcesie w branży, z pewnością nie jest to osoba, która sama nie stwarza sytuacji, które mogłyby powodować nagłe zainteresowanie mediów. Z jednym małym wyjątkiem.

Mowa tu o aborcji, która miała miejsce w 2016 roku. Jednak to nie sama Paulina usunęła ciąże, a Jej starsza siostra – Natalia. Skąd nagłe zainteresowanie mediów młodszą siostrą Przybysz? Rok po dokonanej aborcji Natalia przyznała się publicznie do procederu, jaki miał miejsce na Słowacji. Wydarzenie to było mocno komentowane i krytykowane w mediach. Niejednokrotnie także Paulina Przybysz była przepytywana o aborcję siostry. 

W jednym z wywiadów dość dosadnie powiedziała, że każda kobieta powinna móc wybierać, czy chce w danym momencie zostać matką, czy też nie. Stwierdzeniem tym, jeszcze bardziej dolała przysłowiowej oliwy do ognia. Prasa rozpisywała się nie tylko o Natalii, ale także o Jej młodszej siostrze Paulinie. 

Zobacz: Mandaryna – wiek, ślub, choroba, kompromitacja, dzieci, partner, wzrost, włosy, fryzury, gdzie mieszka

Paulina Przybysz – dzieci, tatuaż, wzrost i życie prywatne

Kolejną bardzo często poruszaną kwestią jest życie prywatne Pauliny Przybysz. Być może zainteresowanie mediów wynika z faktu, iż Gwiazda ceni sobie swoją prywatność i niechętnie udziela odpowiedzi na tematy niezwiązane z życiem zawodowym. Reakcje fanów są jednak poniekąd zrozumiałe, bowiem chcą dowiedzieć się jak najwięcej o swojej idolce. Jakiego jest wzrostu? Ile ma lat? Czy ma dzieci? 

Siostry Przybysz, mimo iż różnią się między sobą wyglądem, bardzo często są mylone. Pomyłki nie dotyczą tego, że fani nie są w stanie rozróżnić Natalii od Pauliny, a chociażby sytuacji z nimi związanymi. Wiele pomyłek dotyczyło między innymi tatuażu, na jaki zdecydowała się starsza z sióstr. Wytatuowany owad na plecach, bardzo często przypisywany był Paulinie Przybysz, która nie posiada żadnej permanentnej ozdoby na ciele. 

Znacznie łatwiej znaleźć informacje o wieku Pauliny Przybysz. Gwiazda w tym roku skończyła 37 lat i jest młodsza o 2 lata od swojej siostry Natalii, z którą tworzyła muzyczny duet. Na próżno jednak szukać danych na temat wzrostu sióstr Przybysz. W sieci nie znajdziemy ani dokładnego, ani orientacyjnego wzrostu sióstr. Biorąc jednak pod uwagę zdjęcia, na których gwiazda jest w obecności innych osób, których wzrost znamy, domniemać możemy, że Paulina ma około 167 cm wzrostu.

Kolejną kwestią, którą chcielibyśmy poruszyć, a która jest bezpośrednią informacją o życiu prywatnym Pauliny Przybysz, jest Jej potomstwo. Wiele osób bardzo często szuka rzetelnych informacji na ten temat. Z naszych informacji wynika, że młodsza siostra Przybysz jest szczęśliwą matką dwójki dzieci. Ojcem dzieci jest wieloletni partner, a właściwie mąż Pauliny. Młodsza córka Rita, urodziła się w 2012 roku, a więc ma 10 lat, jej starsza siostra to Matylda, urodziła się w 2010 roku i obecnie ma 12 lat. 

Sprawdź jeszcze

Popularne