Strona głównaCelebryciPaulina Holtz - dzieci, w ciąży, mąż, mama, rodzice, waga, córki, ojciec

Paulina Holtz – dzieci, w ciąży, mąż, mama, rodzice, waga, córki, ojciec

Każdy kraj może pochwalić się chociaż jedną telenowelą, która jest nadawana w telewizji od wielu lat. W Stanach Zjednoczonych jest to Moda na sukces, a w kraju nad Wisłą dobrym przykładem będzie emitowany nieprzerwanie od 1997 roku Klan. Mimo że wspomniany serial okres największej popularności ma już za sobą, to przez tak długi czas zdążył wypromować wiele nazwisk.

Kojarzycie serialową Agnieszkę Lubicz? Od 25 lat gra ją Paulina Holtz, która co prawda nie może pochwalić się wybitnymi umiejętnościami aktorskimi, jednak udało jej się zyskać dość sporą rozpoznawalność w Polsce. Jesteście ciekawi, ile ma teraz lat, czy ma męża i dzieci? Niedawno pojawiły się pogłoski o tym, że kobieta jest w ciąży – czy to prawda? A może chcielibyście się dowiedzieć, kim są jej rodzice? Jeśli odpowiedź brzmi tak, zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu. 

Zobacz: Łukasz Wawrzyniak Kamerzysta – kto to? Wiek, wzrost, waga, rodzice, dziewczyna, gdzie mieszka?

Paulina Holtz – kto to? 

Po części napisaliśmy już, kim jest Paulina Holtz. Tak naprawdę w swoim dorobku artystycznym nie ma za bardzo się czym pochwalić. Poza wspomnianym Klanem głównie gra epizodyczne role w niskobudżetowych filmach, które nie spotykają się z uznaniem ze strony krytyków. Również umiejętności Pauliny są poddawane wątpliwości i często określana jest mianem aktorskiego drewna. Jak to możliwe, że ukończyła szkołę aktorską? Tym bardziej bawi fakt, że Holtz marzy o zagraniu w filmie wybitnego hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara. Jak to mówią – za marzenia nie karają. Brak talentu zaskakuje, biorąc pod uwagę, z jakiej rodziny pochodzi bohaterka artykułu i w jakim środowisku dorastała.  

Paulina Holtz – mąż, ojciec, rodzice, rodzina

Kim są rodzice aktorki? Okazuje się, że matką jest Joanna Żółkowska, która z zawodu również zajmuje się graniem ról na planie i w teatrze, Tak jak córka, ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Ojcem Pauliny jest reżyser Witold Holtz. Jak widać posiadanie rodziców związanych ze środowiskiem filmowym, nie gwarantuje odziedziczenia talentu i zrobienia kariery w tak wymagającej branży. Podejrzewamy, że rolę Agnieszki Lubicz otrzymała ze względu na fakt, że jej matka również gra w tym najdłuższym polskim tasiemcu. Zresztą nie byłby to jedyny przykład, kiedy ustawieni członkowie rodziny załatwiają po znajomości wygodną, niezbyt wymagającą posadę. 

Czy aktorka ma męża? 

Źródło: Instagram

Paulina Holtz Michał Nowakowski 

Aktorce może i nie do końca udało się zagrać w wybitnych produkcjach, ale za to ułożyła sobie życie prywatne. Czy ma męża? W 2005 roku poznała Michała Nowakowskiego podczas kręcenia filmu Dublerzy na Sycylii. Holtz podobnie jak jej znana matka, nie jest zwolenniczką ślubów, twierdząc, że posiadanie męża nie daje kobietom poczucia bezpieczeństwa. Ponadto, Paulina należy do osób, chroniących swoją prywatność i niechętnie dzieli się swoim życiem z mediami. Jako redakcja respektujemy to i uważamy, że każdy ma prawo do spokoju. Wracając do pytania, dotyczącego męża aktorki, to ciężko znaleźć potwierdzone informacje o tym, żeby serialowa Agnieszka wzięła ślub. Jak już wspomnieliśmy, 17 lat temu poznała Michała Nowakowskiego i od tamtej pory pozostają w nieformalnym związku. 

Paulina Holtz – dzieci, córki

W poprzednim akapicie napisaliśmy, że Paulina prowadzi satysfakcjonujące życie osobiste i założyła rodzinę. W jednym z wywiadów wspomniała o tym, że jest matką dwóch córek – Tosi i Marcysi. Ojcem dzieci jest oczywiście Michał Nowakowski, który z zawodu jest operatorem filmowym. Ile lat mają dziewczynki? Okazuje się, że jej córki to już nastolatki, które mają odpowiednio – 15 i 14 lat. 

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o tym, że aktorka jest ponownie w ciąży. Jak to w życiu bywa, dość często później okazuje się, że wszelkie plotki czy właśnie pogłoski są nieprawdziwe. Podobnie jest i w przypadku Pauliny. Potwierdzamy informację, że kobieta nie jest w ciąży i nie planuje posiadania większej ilości dzieci. Skupia się przede wszystkim na swoich córkach i stara się być dla nich jak najlepszą matką. Zdjęcie aktorki, które prawdopodobnie zasugerowało, że jest w ciąży, było jedynie charakteryzacją na potrzebny roli w teatrze. 

Zobacz: Paulina Pszech – wiek, córka, kiedyś, metamorfoza

Paulina Holtz – wzrost, waga, ile ma lat? 

25 lat grania w jednym serialu to bardzo długi okres, a sama aktorka zmieniała się na oczach widzów. Z nastolatki stała się kobietą. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, ile aktualnie ma lat. Tym bardziej, że część z nich kojarzy ją jeszcze z początków Klanu

Paulina Holtz urodziła się 23 lutego 1977 w Warszawie. Jest więc spod znaku Ryb i ma 45 lat. Ile ma wzrostu i jaka jest jej waga? Okazuje się, że aktorka ma 168 cm wzrostu. Brakuje natomiast jakichkolwiek informacji na temat jej wagi. Oglądając zdjęcia Pauliny, bez wahania można stwierdzić, że jest szczupła. Podejrzewamy, że nie zmaga się z problemami zdrowotnymi, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na jej wagę. 

Tak wygląda aktualne życie Pauliny Holtz. Lubicie ją, a może jesteście fanami od początku jej przygody z aktorstwem? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne