Strona głównaCelebryciDominika Rybak - kto to, wzrost, wiek, waga, data urodzenia, Wikipedia

Dominika Rybak – kto to, wzrost, wiek, waga, data urodzenia, Wikipedia

Świat influencerów budzi skrajne emocje. Niektórzy uważają, że obserwowanie takich osób to strata czasu, inni zaś uwielbiają śledzić najnowsze dramy, dotyczące życia prywatnego ich idoli. Głośno także od dłuższego czasu o uczestnikach różnego rodzaju wydarzeń, podczas których znane osoby toczą ze sobą pojedynki, za które zgarniają bajeczne sumy pieniędzy. Czy się to komuś podoba, czy nie, tego typu show cieszą się naprawdę dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodych ludzi, najczęściej będących grupą docelową (czyli. tzw. targetem) wspomnianych influencerów. Oczywiście, bilet wstępu czy dostęp do obejrzenia wydarzenia kosztuje, więc jak widać, jest to niezła maszynka do zarabiania pieniędzy. Bez wątpienia, do grona jednych z najbardziej rozpoznawalnych twarzy, biorących udział w zbliżającym się Prime Show MMA jest Dominika Rybak. Osoby, nieśledzące na bieżąco Internetu, mogą nie kojarzyć, kto to jest. Z kolei innych może interesować w jakim jest wieku, ile ma wzrostu, co z jej wagą lub czy ma chociaż stronę na Wikipedii. Na te i inne pytania, odpowiedzi znajdziecie w poniższym artykule. 

Dominika Rybak – kto to?

Internauci, którzy nie korzystają z TikToka, nie będą raczej kojarzyć Dominiki Rybak. Kto to jest? Dziewczyna zyskała rozpoznawalność właśnie dzięki wspomnianej aplikacji. Publikuje tam filmiki na swoim koncie pod nazwą dominikarybakk, które jest śledzone przez około 2,4 miliona użytkowników. Niestety, ale na próżno szukać tam wartościowej albo chociaż ciekawej treści. Tiktokerka nie waha używać się rynsztokowego słownictwa i dość często ma problem z poprawnym ułożeniem zdania w języku polskim. Ciężko natomiast określić jednoznacznie tematykę zamieszczanych przez nią materiałów. Udzielając pełnej odpowiedzi na pytanie kto to jest, nie sposób nie wspomnieć także, że Dominika jest kolejną influencerką, biorącą udział w gali Prime MMA, która będzie miała miejsce już 1 października w Radomiu. Ponadto, jak na tak cieszącą się wzięciem internetową celebrytkę, nie doczekała się jeszcze swojej strony na Wikipedii. 

Sprawdź: Puszbarber – zdradzamy wagę, wzrost oraz skąd jest i kiedy zawalczy w MMA

Dominika Rybak – wiek, waga, wzrost

Osoby zainteresowane MMA chciałyby dowiedzieć się o swojej ulubionej uczestniczce więcej szczegółów takich jak: wiek, wzrost, waga czy data urodzenia. Nic dziwnego, ponieważ są to ważne dane, na podstawie których dobierani są uczestnicy gali. Dominika ma 170 cm wzrostu przy wadze 60 kg. Jeśli chodzi o dokładną datę urodzenia, to nie udało nam się jej ustalić. Wiemy, że dziewczyna jest w wieku 19 lat, więc urodziła się 2003 roku. Wnioskujemy, że musiało to być w drugiej połowie stycznia, ponieważ wtedy wrzuciła na swoje media społecznościowe zdjęcia ze świętowania urodzin. Ujawnienie daty urodzenia Dominiki to pewnie kwestia czasu. Tak naprawdę jesteśmy zdziwieni, że jeszcze się tym ze wszystkimi nie podzieliła tak, jak uczyniła to większość jej koleżanek z branży. Podobnie rzecz pewnie ma się z Wikipedią. 

Dominika Rybak – co jeszcze o niej wiemy? Wikipedia

Jak już zostało napomknięte wcześniej, tiktokerka nie doczekała się jeszcze strony na Wikipedii, która szczegółowo opisałaby jej osobę oraz “osiągnięcia”. Nie mniej jednak, mamy dla Was parę ciekawostek. Co jeszcze  udało nam się dowiedzieć na jej temat? Oto garść dodatkowych informacji:

  • Oprócz prowadzenia TikToka, Dominika posiada także konto na Instagramie pod nazwą cruellademon, które śledzi ponad 400 tysięcy followersów. Tam również ciężko znaleźć coś błyskotliwego. 
  • Nie tak dawno głośno było o tym, jak 19-latka, będąc pod mocnym wpływem alkoholu, wzięła udział w konferencji Prime Show MMA. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli dodamy, że jej stan pozwalał jej na swobodną komunikację z innymi uczestnikami wydarzenia. Tym samym idealnie odzwierciedliła poziom tej gali. 
  • Swojego obecnego chłopaka poznała przez rodzinę, a nie na Tinderze jak wielu sądzi. 
  • Przeciwniczką Dominiki na zbliżającej się gali będzie Dagmara Szewczyk, z którą jest skonfliktowana. Dziewczyny ewidentnie nie pałają do siebie sympatią po tym, jak Dagmara opublikowała na Instagramie filmik z konferencji z pijaną Rybak. 

Zobacz: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Niezbyt to pocieszające, że w dzisiejszym świecie, to influencerzy są stawiani na piedestale, zamiast inteligentnych ludzi. Nie świadczy to dobrze o stanie naszego społeczeństwa. To nie jest tak, że kiedyś wszystko było świetnie, a teraz jest beznadziejnie. Chodzi o to, że autorytetami powinni być odpowiednie osoby, które inspirują do pracy nad sobą lub do zmiany świata, a nie celebryci bijący się ze sobą dla pieniędzy i sławy. Dla nich tylko to ma znaczenie. Smutne, że tak liczną uwagę przyciągają ludzie, robiący z siebie pośmiewisko w Internecie. Chleba i igrzysk – to hasło, które po upływie wielu stuleci, wciąż jest aktualne i pewnie jeszcze długo będzie. A co wy uważacie o Dominice Rybak? Kibicujecie jej, a może życzycie jej rychłej porażki? 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne