Strona głównaCelebryciSergiusz "Nitro" Górski - wiek, wzrost, waga, ile zarabia, dziecko

Sergiusz „Nitro” Górski – wiek, wzrost, waga, ile zarabia, dziecko

Nitro jest na tyle popularną osobą w sieci, że nie ma wiele ludzi, którzy mogliby zapytać kto to jest. Jedni są fanami tej kontrowersyjnej postaci, a inni nie. My na przykład wolelibyśmy nie wiedzieć, kto to. Oczywiście ludzie lubią dramy, a wydaje się, że pasją Nitro jest ich prowokowanie, dlatego zdarza się, że internauci zastanawiają się kto to, jak stał się znany, ile ma lat, jak ma na imię i ile zarabia. Są też tacy, którzy pytają, czy matka, ojciec, dziewczyna i syn są z niego dumni… i to pytanie akurat nas nie dziwi.

TheNitroZyniak to twórca internetowy, który głównie znany jest ze swojego ciętego języka. Nawet dziewczyna, z którą ma dziecko, powiedziała, że Nitro zasłynął w internecie z wygadywania głupot i pajacowania przed kamerą. Pewnie niektórych zdziwi, że taka postać jest w top 15 polskich youtuberów pod względem subskrypcji kanału (ma ich 2 410 000), ale jak wiemy, ludzie lubią się czasem odmóżdżyć i pooglądać lekki kontent. Ostatnim filmem, który zyskał dużą popularność na kanale TheNitroZyniak jest spowiedź Fagaty (ma 1,2 miliona wyświetleń).

W tym artykule odpowiemy na najbardziej interesujące was pytania, czyli ile ma lat Nitro, ile zarabia, jak ma na imię, jaka jest jego waga, wzrost, data urodzenia, wiek oraz kim są jego rodzice, czyli matka i ojciec, dziewczyna i syn oraz gdzie znajdziecie jego link do Discorda i Twitcha.

Ile lat ma Sergiusz Górski aka TheNitroZyniak? Wikipedia

Okej, jak ma na imię Nitro już wiecie, pod tym pseudonimem ukrywa się Sergiusz Górski. Ile ma lat? Jego wiek jest powszechnie znany w sieci – facet skończył w tym roku 27 lat. Dokładna data urodzenia Nitro to 22 czerwca 1995. Co ciekawe, kilka serwisów internetowych podaje, że data urodzenia NitroZyniaka jest inna, ciekawe skąd wzięli takie informacje. Wiadomo też, że Sergiusz urodził się we Wrocławiu, ale długi okres czasu spędził w Hiszpanii.

Oczywiście Wikipedia podaje różne informacje o Nitro, nie jest on w końcu niszowym youtuberem. Wikipedia mówi na przykład o tym, że Górski założył swój kanał w serwisie YouTube w 2013 roku (czyli w wieku 18 lat). Są tam też ciekawostki, takie jak ta, że Nitro jest właścicielem marki odzieżowej 7more7, która oferuje między innymi bluzy, dresy i koszulki, szorty i kurtki. Sergiusz na początku 2022 roku wydał piosenkę Szpilki, gdzie gościnnie pojawiła się Natsu. Dzięki Wikipedia!

Są jednak informacje, których Wikipedia nie podaje – nie ma tam żadnej informacji o Twitchu i tym, gdzie znaleźć link do Discorda Nitro. Wikipedia nie wie też, ile zarabia Górski i czym zajmuje się jego matka oraz ojciec. My jesteśmy fajniejsi niż Wikipedia i podamy wam te informacje. Czytajcie dalej.

TheNitroZyniak – wzrost, waga, dziewczyna

Wzrost i waga Nitro interesują wiele osób, ponieważ facet walczył na Fame MMA, a wzrost i waga to takie elementy, które pozwalają wysnuć wnioski na temat tego, kto może wygrać. Źródła podają, że wzrost Nitro to 177 cm, a waga to prawdopodobnie 67 kg.

Wielu z was zastanawia się też kto to Sandra. Dziewczyna, która często widywana jest z Sergiuszem to jego narzeczona. Mają oni wspólnie dziecko. Nitro musi być dumny z tego, że się oświadczył, ponieważ czasem poprawia w wywiadach osoby, które mówią, że Sandra to jego dziewczyna. Ile ma lat narzeczona Nitro? Sandra ma 25 lat, a jej data urodzenia to 3 marca. 

Sandra i Nitro poznali się przez Facebooka w 2014 roku, nie jest więc prawdą to, że para poznała się na Omegle, choć faktycznie później rozmawiali ze sobą na tej stronce. Sergiusz mieszkał wtedy w Hiszpanii, ale spotkali się od razu po tym, jak przyleciał do Polski. 

Czy TheNitroZyniak ma dziecko? Wiek syna

TheNitroZyniak i jego dziewczyna

Tak jak już wspomniałam, Nitro ma dziecko, a dokładniej syna. Kiedy Sandra zaszła w ciążę, Górski mieszkał jeszcze w Hiszpanii, ale kiedy dowiedział się o radosnej nowinie, to od razu zdecydował, że chce zamieszkać wraz z ukochaną w Polsce. Co ciekawe, Sandra mówi, że Nitro w życiu prywatnym nie jest taki jak w internecie. Dziewczyna uznała nawet, że jest on opiekuńczy zarówno w stosunku do niej jak i do ich syna.

Jak ma na imię syn Nitro? Nikodem, choć pieszczotliwie nazywają go Nikoś. Fanów interesuje też wiek syna youtubera. Nikodem idzie niedługo do pierwszej klasy podstawówki, można więc podejrzewać, ile ma lat – jego wiek to prawdopodobnie 6 lub 7 lat. Dokładna data urodzenia syna Nitro nie jest znana. 

Matka i ojciec mają dobre relacje z dzieckiem i wszyscy często pojawiają się razem na wspólnych filmach na YouTube.

Sergiusz Górski – matka, ojciec, rodzina

Rodzice i rodzina to nie są tematy, o których Nitro często się wypowiada. Znamy jednak kilka faktów o jego sytuacji rodzinnej. Kim są i gdzie mieszkają jego rodzice?

Wiadome jest, że matka Nitro mieszka wciąż w Hiszpanii, ostatnio wyszła też na jaw informacja o tym, że Sergiusz kupił jej dom. Ciekawe, czy jego matka uważa, że taki syn to skarb…

Nitro, Sandra i jego matka są w stałym kontakcie, dziewczyna, a raczej narzeczona Górskiego mówiła ostatnio w wywiadzie o tym, że razem z teściową bardzo przeżywały walkę Fame MMA faceta.

Kim jest ojciec Nitro? Czy mieszkają razem? Niestety okazuje się, że ojciec Sergiusza nie żyje. Pojawiały się plotki, że ojciec Nitro spadł z rusztowania, jednak sam youtuber zaprzeczył tej niedorzeczności i powiedział, że ojciec zmarł, ponieważ ktoś zadźgał go nożem w parku w Barcelonie. Ojciec chciał przerwać kłótnię, jaka toczyła się pomiędzy dwójką ludzi i wtedy mężczyzna wyjął nóż i dźgnął go prosto w serce. Sergiusz miał wtedy około 12 lat.

Można powiedzieć, że obecnie rodzina Sergiusza Górskiego to Sandra, ich dziecko, czyli Nikodem i piesek! Jak ma na imię zwierzak? Wiesia! Wiesia to pies rasy pomeranian, którego Nitro i jego dziewczyna kupili w 2020 roku. Rodzina wygląda razem na szczęśliwą, a rodzice na pewno są dumni z syna, który we wrześniu pójdzie do szkoły.

TheNitroZyniak – Discord. Gdzie znaleźć link do jego Discorda?

Życie prywatne to jedno, ale internautów interesuje też Twitch i link do Discorda Nitro. 

Oczywiście Twitch to jedna z platform, na której urzędował Sergiusz Górski. W 2021 roku dostał on jednak permanentnego bana, jesteście ciekawi, dlaczego Twitch zbanował Nitro? Prawdopodobnie chodziło o “molestowanie innych osób w wiadomościach publicznych lub prywatnych”. TheNitroZyniak wypowiedział się na ten temat i stwierdził, że nigdy nie korzystał z wiadomości prywatnych na Twitchu. Ban został więc pewnie nałożony na niego za to, że wchodził na streamy innych osób i pisał tam obraźliwe komentarze. Cóż możemy powiedzieć, dobre posunięcie Twitch.

Gdzie znaleźć link do Discorda Nitro? Z tego, co wiemy, link do Discorda NitroZyniaka często pojawia się w opisach jego filmów na YouTube. Jeśli serio interesuje was Discord Górskiego, to szukajcie linku pod jego nowymi filmikami.

Ile zarabia Nitro?

Wiemy, że ciekawi was ile zarabia Nitro. Youtuber nigdy nie miał problemu z mówieniem o pieniądzach i o tym ile zarabia, wielokrotnie podczas wspólnych stramów z innymi patoinfluencerami także zadawał im to pytanie. Jakiś czas temu Górski powiedział, że w rekordowym miesiącu zarobił z donejtów na YouTube 117 tysięcy złotych. Później kwoty wahały się w okolicach 8-38 tysięcy złotych miesięcznie. 

W zeszłym roku zarobił w ciągu jednego miesiąca około 35 tysięcy złotych z wyświetleń na kanale TheNitroZyniak. Oczywiście nie wiemy, ile zarabia Nitro tak dokładnie, bo do tych kwot trzeba dodać jeszcze pieniądze pozyskane ze współprac. Wiadomo też, że za walkę na Fame MMA Górski zarobił ponad 800 tysięcy złotych. 

Wzrost popularności Nitro zyskał już po ukończeniu pełnoletności, twórca znany z niewyparzonego języka i braku granic wciąż dostarcza nam nowych powodów do pisania o nim. Szkoda, że te powody to kolejne dramy i nieprzemyślane komentarze, którymi nas katuje. TheNitroZyniak znajduje się w czołówce polskiego YouTuba, niech więc korzysta z pomyślnego okresu, od nas możemy mu tylko życzyć lepszego poczucia humoru.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne