Strona głównaCelebryciJoanna Jabłczyńska - mąż, dziecko, została mamą, córka, ślub, wiek, córka, rozstanie,...

Joanna Jabłczyńska – mąż, dziecko, została mamą, córka, ślub, wiek, córka, rozstanie, ile ma dzieci?

Joanna Jabłczyńska to jedna z bardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. Już jako dziecko (wiek 8 lat) występowała w zespole Fasolki.  Będąc nastolatką, prowadziła programy telewizyjne dla młodzieży (m.in. Tik-tak, Teleranek). Prawdziwy wzrost popularności przyniosła jej rola Marty Konarskiej w serialu telewizji TVN Na wspólnej. Choć przez to niestety wielu fanom aktorki jej życie prywatne miesza się z zawodowym. W produkcji TVN Jabłczyńska dawno wyszła za mąż i została mamą Ksawerego, a potem rozwiodła się. W związku z tym internauci stale szukają informacji na temat tego, ile ma dzieci prywatnie, czy w ogóle została mamą. Jej wątek przyciąga przed telewizory wielu miłośników serialu. 

Zobacz: Joanna Kudzbalska żona Krzysztofa Ibisza — kim jest?

Jak dziewczyna z castingu do Fasolek została prawnikiem i wykładowcą akademickim? Więcej na jej temat przeczytasz poniżej. Sprawdź:

  • ile ma dzieci i kim jest ich ojciec,
  • kim był mąż Joanny – Piotr Szeląg,
  • czym zajmuje się teraz aktorka.

Joanna Jabłczyńska – kto to? Wiek, wzrost, waga

Joanna Jabłczyńska to aktorka serialowa i dubbingowa. Z zawodu jest radcą prawnym i doradcą inwestycyjnym. W przeszłości napisała też kilka poradników dla młodzieży: Współczesny savoir-vivre dla nastolatków, Nastolatki dbają o urodę, Niezbędnik dobrych manier dla nastolatków. Prowadzi działalność charytatywną. Jest ambasadorką Szlachetnej paczki, w 2014 roku promowała akcję Pomoc mierzona kilometrami.

źródło: Instagram

Urodziła się 9 grudnia 1985 roku w Warszawie, ale dziś mieszka w domu pod miastem. Podstawowe dane na temat aktorki, o które często pytają internauci przedstawiamy poniżej:

  •  wiek: 37 lat
  • wzrost: 161 cm
  • waga: brak danych

Joanna Jabłczyńska – mąż 

1 kwietnia 2007 roku Joanna Jabłczyńska wyszła za mąż. Nie był to jednak medialny ślub, na który decyduje się wielu znanych ludzi. Jabłczyńska stara się chronić swoje życie prywatne i oddzielać karierę telewizyjną od tej z sali sądowej. Zdjęcia z uroczystości wywoływała w Londynie, ale mimo tego nie udało jej się ukryć tego, że wstąpiła w związek małżeński. 

Wiadomo, że aktorka poślubiła swojego kolegę z kancelarii (Piotr Szeląg), ale nigdy w żadnym z wywiadów nie przyznała, kim jest jej mąż. Owocem tego związku jest dziecko – córka Zofia. 

Zobacz: Mama na obrotach – wiek, gdzie mieszka, mąż, dzieci, Klaudia Klimczyk

Joanna Jabłczyńska – rozstanie

Aktorka nie miała w życiu szczęścia w miłości. O tym, że tworzy z kimś związek, rzadko chwaliła się w mediach. Niestety parę razy pojawiały się informacje, z których wynikało, że przeżywa rozstanie z partnerem. 

Głośnym echem w mediach odbiła się także sprawa, którą było rozstanie rodziców Joanny. Ojciec aktorki zostawił mamę po wielu latach i odszedł do innej kobiety. 

Joanna Jabłczyńska – została mamą. Córka Zofia. Ile ma dzieci? 

Plotki o tym, że Joanna Jabłczyńska ma dzieci albo właśnie została mamą pojawiają się regularnie od czasów, kiedy wyszła za mąż. Jest jednak konsekwentna w tym, że nie ujawnia żadnych informacji na temat tego, co robi prywatnie. 

W jednym z wywiadów powiedziała, że potrzebuje odskoczni od spraw zawodowych. Dzięki temu, że zachowała sobie prawo do intymności przed mediami, może odpocząć. Nikt nie wie, jak wygląda jej córka Zofia. Nie ma w tym nic dziwnego – wiele osób publicznych chroni wizerunek swoich dzieci. Z mediów wiadomo, że ojcem dziewczynki jest były mąż Joanny Jabłczyńskiej, Piotr Szeląg. 

Joanna Jabłczyńska – ojciec, życie prywatne

Joanna Jabłczyńska konsekwentnie chroni życie prywatne swoje oraz najbliższych. Wiadomo, że ma starszą siostrę, która pracuje w Policji. Panie nie pokazują się jednak w mediach. Tak samo, jak nie wiemy, jak wygląda córka Zofia, tak samo nie ma żadnych zdjęć rodzinnych Joanny. 

Kilka lat temu w mediach pojawiła się informacja o trudnej rodzinnej sytuacji Jabłczyńskiej. To był chyba jedyny raz, kiedy opowiedziała o szczegółach ze swojego prywatnego życia. Rozstanie rodziców bardzo ją dotknęło. Opowiedziała się po stronie mamy i mówiła, że ojciec nie miał żadnego powodu, by ją zostawić. Obudziła się w nim druga młodość – zakochał się, a owocem nowej miłości jest  kolejne dziecko – syn. 

O tym, czy Joanna Jabłczyńska jest teraz w związku, nie wiadomo. Ojciec jej córki, Piotr Szelągowski, wziął ślub z Larą Gessler. Para ma dziecko. 

W maju tego roku aktorka przeszła operację usunięcia guzków ze strun głosowych i rozpoczęła rehabilitację głosu. Współpracuje z logopedą, bo niejako uczyć się mówić na nowo. Jak przyznała, nigdy nie uczyła się aktorstwa, więc nie miała świadomości tego, że w tym zawodzie trzeba tak bardzo dbać o głos. Praca na uczelni i jako radca prawny również wymagają od niej sprawności wokalnej, więc bardzo liczy na to, że szybko powróci do zdrowia. Ostatnia aktywność na Instagramie pokazuje, że aktorka ma się coraz lepiej. Jest zaangażowana (po raz kolejny) w działania Szlachetnej paczki. Poza tym angażuje się w akcję ekologiczną dotyczącą właściwej segregacji elektrośmieci. Angażowała się również w pomoc obywatelom Ukrainy, za co otrzymała tegoroczną Gwiazdę dobroczynności.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne