Strona głównaCelebryciAktorzyWeronika Malik - mąż, wiek, wikipedia, w ciąży, wzrost, dzieci

Weronika Malik – mąż, wiek, wikipedia, w ciąży, wzrost, dzieci

Szerszej publiczności znana przede wszystkim z serialu Papiery na szczęście z roli Sandry Dudek. Świeża krew polskiej sceny, która w przyszłości ze swoją determinacją osiągnie jeszcze wiele. Kim jest Weronika Malik? Co wiemy o jej życiu? Czy jest w ciąży?

Zobacz: Dorota Sumińska – mąż, książki, mąż tomasz, kontakt, ojciec, córka, e-mail

Weronika Malik – kto to? Co nam powie Wikipedia?

O ile Sandrę Dudek z serialu emitowanego na antenie TVN 7 wielu może już kojarzyć, tak prywatnie Weronika Malik nadal jest tajemnicą. Kobieta w serialu wciela się w wyrachowaną i pozbawioną skrupułów bohaterkę, która dążąc do swoich celów, idzie po trupach kłamiąc, lawirując i mącąc. Przez wielu widzów nielubiana, ale za to dodająca show wielu emocjonujących chwil.

Weronika Malik, jak sama mówi, jest zupełnym przeciwieństwem bohaterki, którą gra. Ta różnica sprawia, że tak chętnie wciela się w jej postać. Co ciekawe początkowo na castingu ubiegała się o inną rolę, mianowicie jednej z fryzjerek. Z czasem jednak została jej przydzielona rola Sandy Dudek u boku Mateusza Sikory (Marcel Sabat).

Tego, jaka była droga Weroniki Malik do aktorstwa, nie powie nam Wikipedia. Aktorka nieczęsto udziela wywiadów ani też nie dzieli się nadmiernie swoim życiem prywatnym, więc na próżno szukać informacji na portalach plotkarskich, social mediach czy też właśnie na stronie wikipedia.org.

Z rozmów, jakie były przeprowadzone z aktorką wynika, że od zawsze wiedziała kim chce być w przyszłości. Będąc dziewczynką w wieku 8 lat, oznajmiła rodzicom, że chce grać. Od tego czasu konsekwentnie realizowała ten plan. Chodziła na kursy i koła teatralne. Dodatkowo na zajęcia z tańca oraz śpiewu. Jako że pochodzi z małej miejscowości, to możliwości dalszego rozwoju szybko się skończyły. Wsparcie rodziców było tutaj kluczowe. Weronika Malik postanowiła skorzystać z tego, co może dać jej Warszawa. Chodziła na kurs aktorski, weekendowe zajęcia, letnie warsztaty. W liceum była w klasie, gdzie stawiano na przedmioty ścisłe. Tak że dojeżdżając na kurs jedną nogą była w zeszytach, odrabiając zadania z matematyki, a drugą realizowała swoją pasję.

Źródło: Instagram weronika_malik_

Młodej aktorce nie udało się za pierwszym razem dostać do wymarzonej szkoły. Nie marnowała jednak czasu i postanowiła spędzić rok w krakowskim Lart studiO. W 2021 roku ukończyła Wydział Aktorski Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie z tytułem magistra.

Zobacz: Klaudia Jachira – mąż, pochodzenie, wikipedia, kto to, rodzice, kim jest, rodzina, wiek, dzieci, ojciec, życiorys

Kariera Weroniki Malik dopiero nabiera rozpędu. W tej chwili na swoim koncie ma już Nagrodę Grand Prix dla zespołu aktorskiego spektaklu „Inni ludzie” na 38. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi oraz Nagrodę Aktorską za rolę w spektaklu „Inni ludzie” na 38. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, obie zdobyte w 2020 roku. Jeśli dalsza droga aktorska będzie równie pełna sukcesów, to możemy się spodziewać, że Wikipedia wzbogaci się o artykuł na jej temat.

Weronika Malik – mąż

Podobnie jak w przypadku innych postaci z telewizji, wiele osób zadaje sobie pytanie, czy Weronika Malik ma jakiegoś partnera? Kim jest jej mąż? Czy jest w ciąży? Sama aktorka nie wspomina nigdzie o tym, jak w tej chwili wygląda jej życie uczuciowe. Pytania o tę sferę mogą wynikać z zamieszczonych przez Weronikę zdjęć. Kobieta jest na nich ubrana w suknię ślubną w aranżacji z lat 20. W sesji ślubnej widzimy parę pozującą jak mąż i żona. Okazuje się, że fotografie pochodzą z zamówionej sesji ślubnej dla portalu abcslubu. Gdzie zaaranżowano całą scenerię, w której Weronika wciela się w żonę, gdzie jej mąż to Kamil Piotrowski, który również jest aktorem.

Źródło: Instagram weronika_malik_

Weronika Malik – dzieci

Rodzice aktorki, mama Małgorzata oraz tata Jarosław, opowiadają, że kiedy dzieci były małe, to Weronika wciągała swoich braci we wspólne zabawy w teatr. Do całej zabawy podchodzili bardzo poważnie, tworząc dekoracje, stroje, a nawet bilety. Spośród dzieci Weronika wykazywała się dużą kreatywnością i pomysłowością. Rodzina zawsze wspierała rozwój Weroniki. Pytana o to, jakie ma marzenia na przyszłość nie mówi wprost, czy w najbliższym czasie planuje być w ciąży, ale wspomina, że poza dalszym rozwojem jako aktorka, ma proste marzenia takie, jak mąż, dzieci, założenie rodziny.

Weronika Malik – wiek, wzrost i życie prywatne

Dla Weroniki prywatnie nie ma przerwy od aktorstwa. W jednej z rozmów opowiada, że w wolnym czasie ogląda dużo filmów i seriali. Robi to oczywiście dla przyjemności, ale nie da się ukryć, że analizuje je również pod kątem warsztatu. Poza tym, jak tylko robi się ciepło, to chętnie wskakuje na rower czy rolki. Jest wielką fanką psów.

Weronika Malik urodziła się w Bełchatowie 18 czerwca 1995 roku. Tam mieszkała przez okres swojego dzieciństwa i dorastania. W tej chwili, będąc w wieku 27 lat, dzieli czas między pracę w teatrze w Warszawie oraz plan serialu w Krakowie. Koleżanki ze studiów aktorskich wspominają Weronikę, jako pełną energii “witaminkę”, pełną empatii do innych osób. Ponadto, wspomina jeden z wykładowców, mimo swojej uwodzicielskiej urody, jest pełna dystansu do siebie. Jest przy tym bardzo naturalna i dobrze odnajduje się w rolach komediowych,

Zobacz: Mateusz Kaniowski – żona, wzrost, twarz, wiek, zegarek, zarobki, Wikipedia, ile ma lat, urodziny

Weronikę Malik możemy również znaleźć w sieci na zdjęciach w roli modelki. Mimo tego, że jej wzrost nie należy do typowych dla modelek, to nie jest to przeszkodą, by na zdjęciach wyglądać fenomenalnie. Wzrost Weroniki Malik wynosi 168 centymetrów. Zdecydowanym atutem są tutaj jej umiejętności aktorskie, które sprawiają, że na zdjęciach wygląda naturalnie.

Producenci Papierów na szczęście ogłosili kontynuację serialu w 2023 roku. Fani aktorki z pewnością się ucieszą, że będą mogli oglądać ją w nowych odcinkach. Tymczasem wyczekując premiery, warto sięgnąć po filmy, w których Weronika Malik grała lub wybrać się do teatru. 

Sprawdź jeszcze

Popularne