Strona głównaCelebryciAktorzyKatarzyna Pakosińska - mąż, dzieci, córka, rodzina, wiek, nogi, wzrost

Katarzyna Pakosińska – mąż, dzieci, córka, rodzina, wiek, nogi, wzrost

Skoro tu trafiliście, to pewnie szukacie informacji na temat jej życia prywatnego, czyż nie? Zatem nie przedłużając, przejdźmy do konkretów na ten temat. Zanim jednak opowiem Wam, kim jest jej mąż, ile ma dzieci, co robiła, gdy była młoda, czy ma Instagram itd. Chętnie zdradzę Wam, kim w ogóle jest bohaterka owego artykułu.

Katarzyna Pakosińska to gwiazda polskiej sceny kabaretowej. Jednak to nie koniec jej osiągnięć w dziedzinie show – biznesu. Jej fani, często mogą podziwiać również jej umiejętności konferansjerskie, aktorskie oraz dziennikarskie. 

Jak to mawiał Gajusz Juliusz Cezar, kości zostały rzucone, co w kontekście tego artykułu, oznacza, że możemy teraz przejść płynnie do treści, opisujących życie Kasi Pakosińskiej. Gotowi?

Katarzyna Pakosińska – mąż 

Obecny mąż to mężczyzna, który ma gruzińskie pochodzenie. Nazywa się Irakli Basilashvili. Ślub zawarli w 2017 roku. Ich poznanie się, miało charakter iście romantyczny. Jeśli więc łatwo się wzruszacie, radzę Wam przygotować chusteczki, przed Wami dużo emocji. Wszystko zaczęło się bowiem, od wyjazdu naszej bohaterki do jej ukochanej Gruzji. Jednakże wyjazd ten, nie układał się tak, jakby sobie tego życzyła. Pewnego dnia gorzej się poczuła, a leki, które zostały jej tam przepisane, wywołały u niej wstrząs. Artystka bardzo cierpiała i gdyby nie to, że zaniepokojony odgłosami, dobiegającymi z jej hotelowego pokoju Irakli szybko zareagował, wyważając drzwi, nie wiadomo jak mogłoby się to skończyć. Aż strach pomyśleć. Na szczęście jednak wszystko poszło dobrze, a oni tak przypadli sobie do gustu, że w tym roku świętują już piątą rocznicę małżeństwa. Czyż to nie wzruszające?

Katarzyna Pakosińska – pierwszy mąż 

To jednak nie był jej debiut na ślubnym kobiercu. Pierwszy mąż Pakosińskiej nazywa się Tomasz. Niestety, nie ma o nim więcej wzmianek. Wiadomo jest tylko, że pierwszy mąż jest ojcem córki Kasi Pakosińskiej. Nie wiadomo również, w jakim wieku jest Kasi pierwszy mąż. Wiek Tomasza, nie jest nigdzie podany.

Katarzyna Pakosińska – rodzina, dzieci, córka

Przechodzimy teraz do tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli, co wiadomo na temat familii Kasi Pakosińskiej. Ile ma dzieci? Pewnie zapytacie. Zatem spieszę donieść, że nasza gwiazda, ma tylko jedno dziecko. Jej córka nazywa się Maja Pakosińska. Wracając jednak do życiorysu bohaterki tego artykułu, pragnę oznajmić Wam, że Młoda Kasia Pakosińska, ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jej rodzina to Stanisław i Marzena Pakosińscy. Wspomnieć należy również o tym, że młoda gwiazda kabaretowa, wyjechała pod koniec lat 80 do Gruzji, gdzie występowała ze swoim zespołem folklorystycznym „Pruszkowiacy”. Jak widać, kraj ten obdarzyła tak mocną sympatią i sentymentem, że ochoczo do niego wracała przez najbliższe lata. Co z kolei w konsekwencji, przyczyniło się do poznania jej aktualnego męża. Ile ma lat? Jest młodszy od Pakosińskiej o sześć lat. 

Katarzyna Pakosińska Maja Antonina Pakosińska 

Czy coś wiadomo na temat dzieci, które ma Katarzyna Pakosińska? Maja Antonina Pakosińska to imię, które dostała jej córka. Doczekała się jej ze swoim pierwszym mężem Katarzyna Pakosińska. Maja Antonina Pakosińska przyszła na świat 26.12.2003 roku. W tym momencie to już dorosła kobieta. Katarzyna Pakosińska w wywiadach przyznaje jednak, że jako dziecko była słodka i posłuszna zaś okres nastoletni przeszła burzliwie i buntowniczo. Jak to na ten czas, przystało.

Katarzyna Pakosińska – wiek, ile ma lat? Pochodzenie, wzrost, Instagram, nogi 

Ile ma lat, Kasia Pakosińska? Założę się, że chcielibyście to wiedzieć. Od tego macie mnie, abym mogła udzielić Wam odpowiedzi na takie i podobne kwestie. Gwiazda ma 49 lat. Jeśli natomiast, macie ochotę obserwować, czym dzieli się na co dzień ze swoimi fanami, warto odszukać jej Instagram. Jak znaleźć ją na tym portalu? Wpisując jej nick, który w aplikacji Instagram ma następujący: katarzyna.pakosinska.official

Na zdjęciach, które tam publikuje, można zobaczyć między innymi, jak zgrabne i smukłe nogi posiada. Czy można tam dowiedzieć się, jak wygląda jej rodzina? Na pewno to, jak wygląda jej mąż. Wiek, jaki ma, powiedziałam kilka akapitów wyżej. Dla przypomnienia dodam jeszcze raz, że Kasi Pakosińskiej mąż i wiek, w jakim jest, to 43 lata. 

Wiem, że wielu interesuje się również fizycznymi aspektami, swoich idoli. Zwłaszcza wtedy, gdy inspirują się ich stylem. Gdy wiedzą, jaki mają wzrost, mogą ocenić, czy mogą odwzorować daną stylizację na sobie. Wrócimy jednak do naszej aktorki. Jaki wzrost ma, Kasia Pakosińska? Jest to 168 cm wysokości. Jakie jest pochodzenie Kasi? Jest rodowitą Polką a na co dzień mieszka w Milanówku. Jest to pewnie gratka dla wszystkich jej wielbicieli, którzy również tam, posiadają swój dom lub mieszkanie. Zwiększa się ich szansa na przypadkowe spotkanie idolki.

Życia osób publicznych, od zarania dziejów, ciekawią wiele osób. Kasia Pakosińska jest jednak osobą stroniącą od jakichś głośniejszych aferek lub skandali, które są nagminnie prowokowane przez tzw. patocelebrytów, którzy w ostatnim czasie, pojawiają się jak grzyby po deszczu na arenie show – biznesu. Moim zdaniem, tylko pokorą, kunsztem oraz talentem, można osiągnąć rozgłos, który będzie utrzymywał się przez wiele lat. Kasia Pakosińska tak umie.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne