Strona głównaCelebryciAktorzyKatarzyna Cichopek - dzieci, wzrost, ślub, wiek, rodzice, ojciec, rodzeństwo, odchudzanie

Katarzyna Cichopek – dzieci, wzrost, ślub, wiek, rodzice, ojciec, rodzeństwo, odchudzanie

Katarzyna Cichopek to znana głównie z “M jak Miłość” aktorka, którą fani lubią i szanują. Jest też prezenterką w programie “Pytanie na śniadanie”, a także absolwentką psychologii Mimo niewielkiego wzrostu wybiła się w swojej serialowej roli Kingi i dorastała razem ze swoją postacią. W życiu prywatnym Cichopek jest matką dla dwójki rodzeństwa. Ma także i męża, jednak mimo że, 17 lat temu para ślubowała sobie miłość, niedawno usłyszeliśmy o rozpadzie ich małżeństwa. Waga całego wydarzenia była tak wielka, że serwisy plotkarskie jeszcze długo będą roztrząsać każdy szczegół. Jak cała sytuacja wpłynęła na dzieci pary? Z kim jest na zdjęciu Kasia? Perypetie aktorki zaczynają coraz bardziej przypominać te, które znamy z serialu. Sprawdźcie co nowego u gwiazdy TVP i poznajcie jej sekret na odchudzanie.

Katarzyna Cichopek – dzieci

Cichopek wraz z  mężem ma dwójkę dzieci. Rodzeństwo – 13-letni Adaś i 9-letnia Helenka – wyglądają na zżytych ze sobą i przywiązanych do rodziców. Aktorka nie jest szczególnie chętna dzieleniem się życiem swoich pociech, ale od czasu do czasu pozwala tabloidom nacieszyć oczy wspólnymi rodzinnymi zdjęciami z wakacji. Jakiś czas temu wrzuciła nawet na Instagrama zdjęcie, gdzie całą czwórką oglądają bajkę. Fani od razu dostrzegli podobieństwo Adama do ojca z fryzury, którą zapewne wybrał na wzór taty. 

Rodzeństwo rzadko jest pokazywane na portalach społecznościowych, ponieważ zarówno matka, jak i ojciec dbają o ich prywatność. Ma to dla nich dużą wagę zwłaszcza teraz wraz ze wzrostem zainteresowania ich rozwodem. Ta skrytość Cichopek i jej męża utrudnia nam jednak, zrozumienie jak dzieci radzą sobie z tą nową sytuacją i jak rodzice zamierzają dzielić się swoimi obowiązkami.

Katarzyna Cichopek – wiek, wzrost, waga

Katarzyna Cichopek jest stosunkowo niską kobietą – zaledwie 158 cm wzrostu. Jednak dobrze współgra on z wagą aktorki, która oscyluje w okolicach 52-55 kg. Jest to nie lada osiągnięcie po urodzeniu dwójki dzieci. Młodość to stan umysłu, a wiek w papierach ma z tym niewiele wspólnego. Cichopek udowadnia, że czterdziestka to nowa dwudziestka i nie zwalnia. Ćwiczy i bierze udział w coraz to nowych programach. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w programie “You Can Dance” w roli jurorki.

Kasia ma oczywiście swojego Instagrama, na którym chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Każde z nich jest w innej, równie kolorowej i ciekawej aranżacji. Możemy również znaleźć tam filmiki, które aktorka publikuje dla swoich fanów.

Jeśli jeszcze nie widzieliście jej najnowszych zdjęć, możecie ją znaleźć na Instagramie @katarzynacichopek

kasia cichopek
Źródło zdjęć: Instagram

Katarzyna Cichopek – rodzice, ojciec, matka

Katarzyna Cichopek jest osobą niezwykle prywatną jak na aktorkę. Jako matka niechętnie pokazuje na zdjęciach twarze swoich dzieci, a rozwód z Marcinem Hakielem był dla fanów zupełnie niespodziewany, bo gwiazda nie dała po sobie nic poznać. Na zdjęciach rodzinnych małżeństwo wyglądało zawsze na szczęśliwe, uważając na to, czym się dzieli ze światem, dlatego wiadomość o jego rozpadzie tak wstrząsnęła Internetem.

Podobnie i o rodzicach Kasi niewiele było wiadome. Aktorka opowiadała jedynie o tym, że byli dla niej ogromnym wsparciem. Zawsze stali za nią murem, ale jeśli była taka potrzeba, nie szczędzili słów krytyki. To oni posłali ją na zajęcia teatralne. Mieli tylko jeden warunek. Chcieli, by ich córka miała dobre wykształcenie. To właśnie dzięki nim aktorka jest absolwentką psychologii.

Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że ojciec i matka Katarzyny Cichopek są na emeryturze. Z chęcią poświęcają ogrom wolnego czasu na zabawę z wnukami. Z nielicznych wypowiedzi gwiazdy “M jak Miłość” można wywnioskować, że najbardziej zależy im właśnie na rodzinie. Są pod tym względem dla córki wzorem do naśladowania i inspiracją. Aktorka bardzo chce, by w jej domu panowała taka sama ciepła atmosfera co u nich. 

Można powiedzieć, że nikt z rodziny Cichopek, oprócz niej, nie jest zainteresowany sławą. Tak jak jej rodzice, również rodzeństwo aktorki pozostaje po drugiej stronie obiektywu. Dobór słów nie jest tutaj jednak przypadkowy. Brat Kasi – Jacek – jest z zamiłowania fotografem, choć na co dzień pracuje jako informatyk. Widać nieszczególnie interesuje go blask flesza. No chyba że to on wykonuje zdjęcie.

Katarzyna Cichopek – z kim jest obecnie?

Waga ostatnich, burzliwych perypetii w życiu miłosnym aktorki skłoniła wiele osób, do zadania sobie pytani “Z kim jest obecnie Katarzyna Cichopek”? Ciężko zaprzeczyć, że jest to temat warty zgłębienia i dokładnego zrozumienia, po ostatnich kontrowersjach.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wzięli ślub 2008 roku. Mają razem dwójkę dzieci i przez te wszystkie lata mogliśmy obserwować, jak ich rodzina kocha się i spędza wspólnie czas. Oczywiście na tyle, na ile pozwolili nam zobaczyć. Jednak w marcu 2022 para ogłosiła, że biorą rozwód. Dookoła całej tej historii było mnóstwo plotek. Internauci podejrzewali Cichopek o romans z kolegą z pracy, który miał doprowadzić do rozpadu jej małżeństwa. Aktorka, choć długo z tym zwlekała i pozwalała plotkom krążyć, w końcu wyjaśniła całą sytuację. Ona i Kurzajewski są tylko współprowadzącymi i dobrymi przyjaciółmi. Internet jednak jeszcze długo będzie żył pogłoskami.

Z kolei mąż Kasi znalazł sobie nową partnerkę, z którą podobno dobrze mu się układa. Niczego oficjalnie nie potwierdził, ale jego rodzina i najbliżsi wiedzieli już od jakiegoś czasu. Cichopek sama życzyłam ich dwójce jak najlepiej. Widać, że 17 lat małżeństwa nie zostanie zakończone w niezgodzie, a Kasia stara się, by mimo rozwodu nadal pozostali w dobrych kontaktach. 

Nic więc nie stoi już na przeszkodzie by i Katarzyna Cichopek ruszyła dalej ze swoim życiem. Sama chyba też doszła do podobnego wniosku, bo niedawno na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, gdzie uśmiechnięta pozuje w objęciach tajemniczego mężczyzny. Wygląda na to, że w jej życiu szykują się kolejne zmiany. Zapewne zastanawiacie się teraz “z kim Katarzyna Cichopek jest obecnie?”

Okazuje się, że tajemniczy nieznajomy to nikt inny jak trener osobisty Kasi. Dba on o formę gwiazdy, a na zdjęciu najpewniej byli po ćwiczeniach lub zrobili sobie przerwę. Aktorka poświęca się ostatnio wymagającym treningom pod okiem doświadczonego trenera. Na swoim Instagramie udostępniła nagrania z przebiegu jej ćwiczeń, dzięki którym możemy podziwiać jej metamorfozę.

Katarzyna Cichopek – odchudzanie

Gwiazda w ostatnim czasie chętnie dzieli się filmikami z jej treningów. Widać, że zależy jej na utrzymaniu sylwetki, a nawet zrzuceniu kilku kilogramów. Odchudzanie jest procesem trudnym i długim, w którym dużą rolę może odgrywać wiek. Żadna “dieta cud” nie dorówna regularnym treningom i zdrowemu odżywianiu się. Widać to na przykładzie Katarzyny Cichopek, która pokazuje nam swoje postępy w odchudzaniu. Od dwóch lat przykłada się do pracowania nad swoją formą, ćwiczy i zdrowo się odżywia, by zrzucić wagę. 

Gwiazda pokazuje, że mimo wieku nadal jest w stanie wyglądać młodo. Teraz efekty jej ciężkiej pracy stają się coraz bardziej zauważalne. Cichopek sama o sobie mówi, że zawsze była wysportowana, jednak przez zobowiązania związane z macierzyństwem musiała robić sobie większe lub mniejsze przerwy. Wszystkie aspekty związane z ciążą skutecznie powstrzymywały ją od wysiłków fizycznych – małe dzieci w domu były wystarczającym zadaniem, by porządnie ją zmęczyć. 

Aktorka nie miała jednak problemu z powrotem do treningów i odpowiedniej diety. Odchudzanie po ciąży zajęło jej prawie dwa lata, ale zrzuciła wagę i znów zachwyca fanów szczupłą sylwetką. Gwiazda podkreśla jednak, że tylko dobrze dobrana dieta pozwoliła jej osiągnąć takie rezultaty. Nie jest typem osoby, który zamierza się głodzić. Chce, by odchudzanie przebiegało może i wolniej, ale przynajmniej zdrowo.   

Życie Katarzyny Cichopek ostatnio pełne jest zmian. Niekiedy ślub musi zakończyć się rozwodem, by ludzie mogli odkrywać, gdzie jest ich miejsce. Z pewnością rozwód z Marcinem Hakielem nie będzie należał do przyjemnych. Możemy się tylko zastanawiać jak małe Adaś i Helenka – małe rodzeństwo –  poradzi sobie z rozpadem swoich rodziców. Ciężko jednak będzie znaleźć więcej szczegółowych informacji, bo Cichopek nauczyła się filtrować to, czym dzieli się ze światem, a to co zostaje tylko dla niej i jej bliskich. Nagły wzrost zainteresowania z pewnością wystawi na próbę ochronę prywatności aktorki, wiemy jednak, że zawsze może liczyć na wsparcie ze strony swoich rodziców.

Trzymamy kciuki, by cała sytuacja dobrze się skończyła i czekamy na kolejne sukcesy aktorki. Czym jeszcze nas zaskoczy Katarzyna Cichopek?

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

  1. Piękna kobieta i moja wielka inspiracja. Zwłaszcza po ciąży, kiedy mi się przytyło bardzo mnie popychała do przodu, biegałam codziennie na siłowie a potem piłam litry mineralnej cisowianki w domu haha Schudnąć się udało i jest ekstra 🙂 Dużo zdrowia dla niej i szczęścia

Popularne