Strona głównaCelebryciAktorzyPiotr Gembarowski - żona, dzieci, Barwy Szczęścia, Marian Krzaklewski

Piotr Gembarowski – żona, dzieci, Barwy Szczęścia, Marian Krzaklewski

Piotr Gembarowski to postać, która prawdopodobnie nie jest znana dzisiejszej młodzieży i młodym dorosłym. Jego kariera rozwinęła się w latach 90. i to wtedy stał się rozpoznawalny, prowadząc, chociażby Teleexpress. Piotr Gembarowski prowadził także program Kawa czy herbata?, a później Pytanie na śniadanie. Jak można zauważyć, dziennikarz był głównie związany ze stacjami TVP1 i TVP2, jednak w 2005 roku zakończył swoją przygodę z Telewizją Polską.

Piotr Gembarowski postawił na samorozwój i postanowił działać na własny rachunek. Założył on firmę, która zajmuje się szkoleniami z zakresu kreowania wizerunku i marki osobistej oraz trenowaniem zachowań, pod swoje skrzydła przyjmuje między innymi menedżerów i polityków. Jak się okazało, dziennikarstwo nie było jedyną pasją mężczyzny, który świetnie czuje się jako trener wystąpień publicznych. Jak sam zaznacza, pracuje z ludźmi, którzy są nieśmiali i chcą przełamać swoje bariery, by móc dobrze komunikować się przed publicznością.

Wypadałoby się jednak zastanowić, czy Gembarowski jest odpowiednią osobą do prowadzenia takich warsztatów. W końcu jego autorytet dziennikarski został podważony w 2000 roku, kiedy to pojawił się jego wywiad z Marianem Krzaklewskim.

Przeczytaj ten artykuł, jeśli interesuje cię życie prywatne Piotra Gembarowskiego – jego żona, dzieci i Instagram. Dlaczego jeden wywiad z Marianem Krzaklewskim wywrócił jego życie do góry nogami? Czy miał proces z Pudelkiem? Jaką rolę zagrał Piotr Gembarowski w serialu Barwy Szczęścia? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Piotr Gembarowski – żona, życie prywatne, dzieci

Jaki jest Piotr Gembarowski prywatnie? Kim są jego żona i dzieci? Niestety w sieci nie znajdziemy wiele informacji, które pozwoliłyby nam powiedzieć, jak wygląda życie prywatne byłego dziennikarza Telewizji Polskiej.

Wiele lat temu Piotr Gembarowski był związany z naszą polską diwą, Edytą Górniak. Ich romans rozpoczął się i zakończył w 1994 roku – para była ze sobą 3 miesiące i choć niektórzy pisali o nich, jak o narzeczeństwie, to Górniak nigdy nie była jego żoną. Górniak i Gembarowski po rozstaniu nie zostali przyjaciółmi, a wręcz przeciwnie. Wokalistka oskarżyła go o stalking. Uważała, że były ukochany ją podsłuchiwał, czemu dziennikarz stanowczo zaprzecza.

Nie posiadamy żadnych informacji, które pozwoliłyby nam stwierdzić, czy Piotr Gembarowski jest obecnie w związku i czy ma żonę lub dzieci. Mężczyzna chroni swoje życie prywatne i nie dzieli się takimi wiadomościami z prasą. Nie znajdziemy go także na Instagramie. Dla wielu osób Instagram to miejsce, w którym mogą opowiedzieć o swoim życiu i utrzymywać stały kontakt z fanami – najwidoczniej Gembarowskiemu nie jest to potrzebne.

To, co wiemy o Piotrze Gembarowskim to to, że obecnie jest on związany z telewizją internetową Comparic24.TV, gdzie prowadzi program Okiem eksperta i podejmuje tematy związane z polityką, szeroko pojętym biznesem i inwestycjami. 

Internautów interesuje także, czy miał on proces z Pudelkiem, odpowiedź najprawdopodobniej brzmi nie. W sieci nie ma żadnych informacji na temat rzekomego procesu. Dla wielu jest to pewnie ciekawy temat, ponieważ Pudelek to serwis, na którym publikowane są różne informacje, także te, które nie do końca są zgodne z prawdą. Z tego, co nam wiadomo, proces z Pudelkiem miał między innymi Cezary Pazura, Emil Stępień oraz Rafał Ziemkiewicz.

Piotr Gembarowski – Barwy Szczęścia

Fani serialu Barwy Szczęścia mogli jakiś czas temu zauważyć Piotra Gembarowskiego na ekranach swoich telewizorów. Co ciekawe, prezenter telewizyjny i radiowy wcielił się tam w rolę dziennikarza z Polski, przypadek? Nie sądzę. 

Zadaniem Gembarowskiego było relacjonowanie wydarzeń z Sycylii, gdzie przebywała postać grana przez Katarzynę Glinkę. Na włoskiej wyspie doszło do trzęsienia ziemi, a jedną z ofiar, które dotknęło to zdarzenie była właśnie Kasia. Sytuacja wykreowana na potrzeby serialu była naprawdę emocjonująca i zmartwiła wielu fanów przed telewizorami! Wszyscy kibicowali Kasi, która utknęła pod gruzami – kobieta nie miała dostępu do wody i jedzenia, przez wiele godzin nie mogła się wydostać i niemal straciła nadzieję, że ktoś ją uratuje i że zobaczy jeszcze swoją rodzinę. 

Kiedy konto @barwyszczescia.official udostępniło na swoim Instagramie zdjęcie Gembarowskiego, posypała się lawina komentarzy, wszyscy byli bowiem zaskoczeni tym, jak zmienił się dziennikarz. Niektórzy nawet go nie poznali, a wszystko za sprawą bujnego zarostu. 

Niestety rola Piotra Gembarowskiego w serialu Barwy Szczęścia to jedynie epizod. Więcej nie zobaczymy go już jako dziennikarza w tej produkcji, ale może jest szansa na coś innego? Z tego, co wiemy, Gembarowski podpisał umowę z pewną agencją aktorską. Ciekawe, czy dziennikarza czeka wielka kariera aktorska…z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji. 

Piotr Gembarowski i Marian Krzaklewski

Powróćmy jednak do wywiadu, który przekreślił karierę Piotra Gembarowskiego. Wywiad, który w 2000 roku Piotr Gembarowski przeprowadził z Marianem Krzaklewskim, był ostatnim z cyklu rozmów z kandydatami na prezydenta. Gembarowski przyznaje, że dał się wyprowadzić z równowagi i poniosły go emocje, dlaczego? Marian Krzaklewski nie odpowiadał na pytania dziennikarza, próbował je omijać i mówił nie na temat. 

Gembarowskiemu zarzucano, że nie potraktował swojego gościa z należytym szacunkiem i cały czas go strofował. Trzeba przyznać, że nie był to udany wywiad, choć Gembarowski zrozumiał to dopiero po chwili – zaraz po wywiadzie był przekonany, że wykonał dobrą robotę.

Mężczyzna przyznaje, że jeśli ta sytuacja miałaby miejsce ponownie, postąpiłby zupełnie inaczej i jest świadomy tego, że te kilka minut zniszczyło kilka lat jego ciężkiej pracy.

Piotr Gembarowski żali się, że po tym incydencie odwróciło się od niego wielu przyjaciół. Zostali natomiast ci, po których sam się tego nie spodziewał. Na przykładzie tej sytuacji potwierdza się teza, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Wywiad, który Piotr Gembarowski przeprowadził z Marianem Krzaklewskim, jest idealnym przykładem na to, jak jedna sytuacja może zmienić czyjeś życie i zrujnować karierę. Dziennikarz u szczytu sławy dał się ponieść emocjom i w imię sprawiedliwości i obiektywizmu zachował się po prostu niedojrzale. 

Jaki jest prywatnie? Tego nie wiemy. Obecnie żyje z dala od światła fleszy i nie interesuje go show biznes (choć gościnnie wystąpił w serialu Barwy Szczęścia), nie ma Instagrama, nie opowiada też o tym, czy ma rodzinę – być może żona i dzieci nie są mu potrzebne do szczęścia. Jedno jest pewne – życie prywatne jest dla niego prywatne.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne