Strona głównaCelebryciAktorzyPiotr Krysiak - książki, rodzina, życie prywatne. Dziewczyny z Dubaju

Piotr Krysiak – książki, rodzina, życie prywatne. Dziewczyny z Dubaju

Piotr Krysiak to polski dziennikarz śledczy, który dla większości znany jest głównie z tego, że jest autorem książki Dziewczyny z Dubaju. Krysiak nie boi się wyzwań, a szokujące tematy interesują go najbardziej. Jeśli jakaś sprawa jest niemożliwa do rozwiązania, lecz ciekawa, to możemy być niemal pewni, że zainteresuje ona Piotra Krysiaka. 

To właśnie ten mężczyzna opisał rzekomy gwałt, jakiego Jakimowicz miał się dopuścić w lutym 2020 roku. Afera ta wzbudziła wiele kontrowersji, a różni ludzie zaznaczają, że nie da się udowodnić winy, kiedy jest słowo przeciwko słowu. 

Kontrowersyjnym posunięciem ze strony Krysiaka było także to, że wydał w 2005 roku książkę o Edycie Górniak. Mężczyzna odbył około 150 rozmów z ludźmi z otoczenia artystki i pisał między innymi o tym, że piosenkarka omamia ludzi, a później ich wykorzystuje, wabi mężczyzn, by potem ci jej usługiwali. Najlepszym dowodem na to, że książka nie spotkała się z uznaniem Edyty Górniak, jest to, że pozwała ona dziennikarza, a książka Edyta Górniak. Bez Cenzury została objęta sądowym zakazem rozpowszechniania.

Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jakie książki napisał Krysiak i dlaczego w jego kontekście używa się takich pojęć jak gej czy gwałt. Jakie relacje ma z nim Doda, Janda i Jakimowicz? Czy ważna jest dla niego rodzina? Co na jego temat mówi Wikipedia? Dowiesz się poniżej!

Piotr Krysiak Dziewczyny z Dubaju

Piotr Krysiak napisał kilka książek. To, chociażby wspomniana wyżej Edyta Górniak. Bez cenzury, ale także Agent Tomek: Spowiedź – o pracy agenta wywiadu, Wyspa ślepców – o aferze pedofilskiej, czy Diler gwiazd – o mężczyźnie, który dostarczał kokainę gwiazdom, celebrytom i sportowcom. 

Najgłośniej komentowanym dziełem Piotra Krysiaka są jednak Dziewczyny z Dubaju, czyli opowieść o Polkach, które skuszone pieniędzmi, drogimi ubraniami i biżuterią oraz zagranicznymi plażami stały się luksusowymi prostytutkami. Piotr Krysiak napisał o seksbiznesie i kobietach, które prowadziły podwójne życie, rodzina zdecydowanie nie jest dla nich najważniejsza. Dziewczyny z Dubaju sprawiły, że internauci zaczęli się prześcigać w wymyślaniu, kto mógł być luksusową prostytutką. 

Wiadome było bowiem, że książka opowiada o kobietach znanych ze świata show biznesu – piosenkarkach, aktorkach i modelkach, którym nie do końca wystarczało ich dotychczasowe życie i rodzina. 

Jedną z głównych podejrzanych o bycie dubajką była Natalia Siwiec. Fani prześcigali się w teoriach, próbując połączyć wątki i wydedukować, kim jest Miss Polonia i inne dziewczyny opisane w książce. Dziewczyny z Dubaju poruszyły wielu Polaków, którzy nie mieli pojęcia o istnieniu luksusowych prostytutek i o tym, jak wygląda ich życie.

Piotr Krysiak prywatnie – gej, gwałt, rodzina, życie prywatne

Piotr Krysiak interesuje się tematyką kryminalną i sekretami ze świata celebrytów, dlatego też pisze o tym książki. Jaki jest prywatnie, kim jest jego rodzina? 

Krysiak urodził się w 1970 roku, ma więc obecnie 52 lata. Mężczyzna związany był z Telewizją Polską, na TVP prowadził między innymi Patrol i Raport Kryminalny. Pracował też jako dziennikarz dla tygodnika Wprost. Piotr Krysiak nie tylko pisze o niebezpiecznych i niewygodnych sprawach, ale także angażuje się w kwestie społeczne – to on był pomysłodawcą koncertu polskich artystów w Majdanie, kiedy w 2004 roku trwały zamieszki w Ukrainie.

Piotr Krysiak jest dziennikarzem od ponad 20 lat, a jego sukces to połączenie ciężkiej pracy i szczęścia. Czy w życiu tak zaangażowanego dziennikarza obecna jest rodzina? 

W tamtym roku Piotr Krysiak potwierdził, że mieszka w Hiszpanii, powodem przeprowadzki jest to, że lubi ciepło. Mężczyzna nie ukrywa, że cieszy się, że jego niezależność finansowa (którą zapewniły mu Dziewczyny z Dubaju) pozwoliła mu na wyprowadzkę z kraju, z którego polityką się nie zgadza.

Internauci zastanawiają się “czy Piotr Krysiak to gej”, jednak nie mamy informacji, które mogłyby to potwierdzić. Warto też przypomnieć, że lepszym określeniem niż gej, jest homoseksualista.

Niestety Wikipedia nie zdradza wielu informacji na temat życia Piotra Krysiaka, na próżno tam szukać informacji o jego życiu prywatnym. Może więc to, czego nie powiedziała nam Wikipedia, powie nam Instagram? Na tej platformie znajdziemy konto @piotr_krysiakk, jednak nie mamy pewności, czy jest to oficjalne konto dziennikarza – nie jest ono bowiem zweryfikowane. Niestety również tam nie ma żadnych informacji o tym, jak wygląda rodzina Krysiaka. 

Piotr Krysiak a Doda, Jakimowicz, Janda

Ze względu na to, że Piotr Krysiak podejmuje się kontrowersyjnych tematów i obnaża hipokryzję celebrytów i innych znanych osób, często popada on w konflikty z gwiazdami, którym nie podoba się to, co o nich mówi. Co myśli o nim Doda, Jakimowicz i Janda? 

Czy Doda i Piotr Krysiak mają konflikt? Prawdopodobnie nie – na pewno większy konflikt wytworzył się pomiędzy Krysiakiem a byłym mężem Dody, Emilem Stępniem. Dlaczego więc Doda i Piotr Krysiak są ze sobą łączeni? Jak już wiecie, w listopadzie 2021 roku odbyła się premiera filmu Dziewczyny z Dubaju, a Doda była jego producentką. Z realizacją filmu wiązało się wiele kontrowersji i niejasności, dlatego też Piotr Krysiak zerwał umowę z Dodą i Stępniem, bo nie podobał mu się między innymi kształt scenariusza.

Poruszona przez Krysiaka sprawa dotycząca tego, czy Jarosław Jakimowicz dopuścił się gwałtu na jednej z kandydatek na Miss Generation, jest wciąż świeża. Warto też zaznaczyć, że Krysiak nie wskazał wprost, że to Jakimowicz zgwałcił dziewczynę, osobę podejrzewaną o ten czyn określił pseudonimem “Gwiazdor TVP”. Szybko jednak połączono z tą sprawą Jakimowicza i zarzucono mu gwałt. Mężczyzna równie sprawnie zareagował i jednoznacznie zaprzeczył zarzutom. Źródła donoszą, że Jakimowicz planuje pozew wobec Krysiaka, nie chce być bowiem łączony ze sprawą gwałtu.

Piotr Krysiak kojarzony jest także z Krystyną Jandą – to on zabrał głos w aferze szczepionkowej i wyjawił, że lekarka, która załatwiała gwiazdom szczepienia poza kolejką, jest bliską znajomą Krystyny Jandy. Ujawnił też wspólne zdjęcie aktorki i lekarki, mające potwierdzić tę tezę. Janda wypowiedziała się w tej sprawie i stwierdziła, że szczepienie aktorów było swego rodzaju akcją promocyjną, później zmieniła zdanie i potwierdziła, że gwiazdy dostały informacje o wolnych dawkach szczepionki, jako stali bywalcy tej placówki.

Piotr Krysiak to dziennikarz, który zdecydowanie nie cofnie się przed niczym i kieruje się misją swojego zawodu. Nakręca go adrenalina i wysokie poczucie sprawiedliwości. Tym, którzy zadają sobie pytanie “czy Krysiak to gej” polecamy skupić się na jego reportażach i korzystać z wiedzy, jaką się dzieli ze światem. Książki, takie jak Dziewczyny z Dubaju zapewniły mu duży rozgłos, jednak jeśli interesuje cię jego rodzina, informacji na ten temat nie podaje nawet Wikipedia. 

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne