Strona głównaCelebryciSara James - wiek, wzrost, pochodzenie, ojciec, matka, rodzice, rodzeństwo, metamorfoza, kim...

Sara James – wiek, wzrost, pochodzenie, ojciec, matka, rodzice, rodzeństwo, metamorfoza, kim jest?

Pokolenie Z, czyli młodzi, otwarci i przebojowi ludzie. Wiele z nich ma odwagę chwalić się swoimi zainteresowaniami i talentami – w sieci czy w telewizji. Mimo że młodzież raczej nie ogląda już TV (no, chyba że Netflixa w Smart TV), to nadal bardzo dużo z nich idzie do talent show, bo oglądają je miliony osób na całym świecie – duża część uczestników i zwycięzców takich programów odniosła bardzo duży sukces. 

Sara James jest jedną z tych osób – kim jest? Co wiemy o młodej artystce? Jaki jest Sary James wiek? Kim jest jej ojciec i matka? Gdzie mieszka? Jakie jest Sary James pochodzenie? Czy dziewczynka ma rodzeństwo? Czego o Sarze James Wikipedia Ci nie powie? Wszystkie te tematy rozwijam w poniższym artykule, zapraszam do lektury! 🙂

Sara James – kim jest?

Kim jest Sara James? Otóż jest to nowa gwiazda na scenie muzycznej – polskiej i zagranicznej. Przez wiele osób porównywana jest do Whitney Houston. Dziewczyna wygrała czwartą edycję The Voice Kids, a teraz podbija Amerykę w ich wersji Mam Talent. Sara James reprezentowała również Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci – zajęła 2 miejsce! Na Insta obserwuje ją już ponad 300 tys osób. Polacy pokochali ją rok temu, kiedy brała udział w The Voice Kids – na przesłuchaniach w ciemno wszyscy jurorzy chcieli mieć ją w swojej drużynie. Ostatecznie Sara wybrała Barona i Tomsona, którzy pomogli jej dotrzeć do finału i wygrać talent show. 

sara james w amerykańskim mam talent
Po występie w Mam Talent jej kariera przyspieszyła!

Sara ma soulową barwę, jej głos mimo młodego wieku jest silny i dojrzały. Jest bardzo energiczna, pozytywna i otwarta, przez co ludzie czują do niej sympatię. W filmiku nagranym do przesłuchań Sara powiedziała, że jej marzeniem jest grać koncerty – właśnie się ono spełnia, bo dziewczyna śpiewa na mniejszych imprezach w całej Polsce. W castingach do America’s Got Talent Sara zaśpiewała piosenkę Billie Eilish – Lovely. Najpopularniejszy juror z jury, Simon Cowell, który znany jest z ciętego języka, wcisnął złoty przycisk, który zagwarantował Sarze przejście do półfinału bez konieczności brania udziału w dalszych etapach castingów. Jak widać Sara James ma talent – uważam, że super, że dziewczynka poszła do zagranicznego show, bo od razu otwiera sobie drzwi do kariery międzynarodowej, o której marzy naprawdę wielu artystów. 

Sara James – wiek, ile ma lat? Rocznik zaskoczy wiele osób!

To, z jakiego rocznika jest Sara James, jest zaskoczeniem dla wielu osób, bo tak jak już wspominałam – ma ona bardzo dojrzałą barwę głosu. Na forach jest mnóstwo wątków w stylu Sara James – wiek. Z którego rocznika jest dziewczynka? Otóż Sara ma 14 lat, urodziła się 10 czerwca 2008 roku. Mimo młodego wieku ma na koncie zwycięstwo w jednym z bardziej popularnych talent show w Polsce oraz występ w amerykańskim Mam Talent, które ma milionową widownię. Są ludzie, którzy po prostu mają to coś – Sara na pewno ma piękny głos, jest przebojowa i pełna pozytywnej energii.

Sara James pochodzenie

Jakie jest Sary James pochodzenie? Dziewczynka ma egzotyczną urodę, która interesuje wielu Polaków. Otóż Sary James pochodzenie jest w połowie polskie, a w połowie nigeryjskiego. Tata Sary pochodzi z Nigerii i to po nim odziedziczyła ciemniejszą karnację. Sara urodziła się i wychowała w Polsce, mówi zarówno po polsku jak i po angielsku, co nie jest zaskoczeniem, bo obecnie praktycznie wszyscy młodzi ludzie od dziecka uczą się angielskiego, przez co świetnie nim władają już jako nastolatkowie. 

szczęśliwa sara james

Sara Egwu James rodzice. Skąd jest matka i ojciec Sary?

Sara Egwu James – rodzice młodej piosenkarki są po rozwodzie. Matka Sary nazywa się Arleta Dancewicz i mieszka niedaleko Słubic. Ojciec Sary to John James – mieszka w Poznaniu. Sara ma dwa domy – mieszka zarówno z tatą, jak i z mamą. Dużo osób komentuje ich model rodziny w Internecie, co jest oczywiście głupie, bo każdy powinien żyć tak, jak chce. Ludzie się rozchodzą, związki nie muszą trwać całe życie i potwierdzają to statystyki rozwodów – mnóstwo ludzi się rozstaje i jest to już powoli normą. Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome swoich potrzeb i coraz więcej ludzi idzie za głosem serca i nie kieruje się tym, co wypada – najważniejsze aby żyć w zgodzie ze sobą, bo jest to ogromna składowa naszego szczęścia, które do zdrowego wychowania dzieci, jest niezbędne.  

Tata Sary również jest związany z muzyką – w Internecie jest kilka filmików, gdzie śpiewa wspólnie z córką. Mężczyzna wystąpił w programach takich jak: Bitwa na Głosy jako członek chóru oraz w X – factorze.. Jest również ½  duetu Loui & John, który m.in. wypuścił własną wersję piosenki Englishman Stinga. Sary James rodzice wystąpili z nią razem w Pytaniu na Śniadanie, z okazji wygrania talent show. Dziewczynka mówiła w jednym z wywiadów, że rodzina jest dla niej bardzo dużym wsparciem. Miłość do muzyki ma w genach – jej bliscy również ją uwielbiają i wszyscy wspólnie często śpiewają. 

Sara Egwu James – metamorfoza

sara james metamorfoza
Jak widać jej wygląd zmienił się dość mocno.

Wiele osób wyszukuje w sieci Sara Egwu James metamorfoza – o co chodzi? Sara jako młoda osoba zaczyna eksperymentować ze swoim wyglądem, co jest absolutnie normalne – nastolatka zmienia co jakiś czas swoją fryzurę, co jest oczywiście szeroko komentowane przez wiele osób. Ludzie mają szkodliwą tendencję do komentowania wyglądu innych. Sara jest nastolatką – a jak wszyscy wiemy, w tym okresie zaczyna się coraz bardziej zwracać uwagę na wygląd. W tym szczególnym czasie rozwoju dobrze jest nie zakorzeniać w sobie niechęci do swojego ciała. Jasne, wszyscy mamy kompleksy, jednak wiele osób ma niezdrowe podejście do swojego ciała, które bardzo często wykształciło się właśnie przez komentowanie ich wyglądu przez inne osoby. Znani ludzie, którzy udzielają się w sieci lub występują w telewizji, codziennie mierzą się ze zdaniem innych osób na swój temat – nie zawsze jest ono przychylne. Oczywiście, jeśli decydujesz się na udział w talent show, to musisz liczyć się z byciem ocenianym, jednak oceny powinny dotyczyć Twoich umiejętności, a nie wyglądu.

 Jest grono ludzi, które bardzo hejtuje to, że nastolatki w tych czasach szybko zaczynają skupiać się na swoim wyglądzie – wiele osób jest negatywnie nastawionych do malowania się czy bardziej ekscentrycznego ubierania się nastolatków. Ja bardzo nie lubię takiego podejścia – młodzi ludzie muszą sprawdzić, w czym się czują dobrze. Dopiero poszukują siebie i to normalne, że chcą próbować nowych rzeczy, takich jak makijaż czy inne niż zwykle ubrania. Komentarze w stylu, dziecko a wygląda jak 25 – latka, są szkodliwe – ludzie wyrażają siebie również przez wygląd i nie powinniśmy tego komentować, bo każdy ma prawo wyglądać tak, jak chce. Przed nami jeszcze mnóstwo Sary James metamorfoz – ma ona dopiero 14 – lat, więc zapewne przejdzie jeszcze dużo zmian, których nie musimy negatywnie komentować w sieci, bo nic to nam nie daje, a komuś może zrobić się naprawdę przykro.

Sara James Wikipedia, czyli czego nie powie nam Wikipedia?

Ciekawostką o Sarze James (w Wikipedii jej nie przeczytasz) jest to, że młoda piosenkarka bała się udzielać wywiadów po angielsku w ramach Eurowizji. Wiele osób zapomina, że Sara urodziła się i wychowała w Polsce – jej ojczystym językiem jest więc język polski. Drugą ciekawostką jest to, że marzeniem Sary James jest wystąpienie na ceremonii wręczenia nagród Grammy. Jej inspiracją muzyczną jest Rosalía – hiszpańska piosenkarka, którą możesz znać z hitu Candy

Sara James – rodzeństwo. Gdzie mieszka?

Sara ma 3 rodzeństwa: Michelle James, Johna Jamesa Juniora oraz Kubę. W wielu wywiadach podkreśla, że rodzina jest dla niej bardzo ważna i że jest z nią bardzo związana. Gdzie mieszka Sara? Dziewczynka mieszka trochę z mamą w Słubicach, a trochę z tatą w Poznaniu 🙂

Sara James – wzrost

Wiele osób interesuje wzrost znanych ludzi – wzrost, wiek, waga to bardzo częste wyszukiwane informacje. Nigdzie nie znalazłam informacji, jaki jest wzrost Sary James.

Sara James – ile zarabia?

Ile zarabia Sara James? Jak się domyślasz – nie wiadomo. O zarobkach mówi się w Polsce coraz więcej, mimo że dużo osób uważa, że nie wypada o takich tematach rozmawiać. Jednak świat idzie do przodu i kwestia wynagrodzeń nie jest już aż takim tabu. Młoda artystka nie podała nigdzie informacji, ile zarabia.

Sara James ma talent – ma dopiero 14 lat a zaliczyła już wygraną talent show, występ na Eurowizji, a teraz bierze udział w jednym z popularniejszych amerykańskich programów. Bardzo podoba mi się jej głos, uważam, że ma duże szanse na wygraną America’s Got Talent – tego jej życzę 🙂 Daj znać w komentarzu, co myślisz o jej twórczości!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne