Strona głównaPrzemysłPan Groszek - opinie. Ekogroszek, pellet, z jakiej kopalni?

Pan Groszek – opinie. Ekogroszek, pellet, z jakiej kopalni?

Mimo że minęło wiele tygodni, temat ekogroszku dalej budzi duże zainteresowanie wśród naszych czytelników. Napisaliśmy już wiele artykułów na jego temat, a to jeszcze nie koniec. Nic też dziwnego, skoro inflacja i problemy z dostępnością coraz bardziej podbijają i tak już absurdalnie wysokie ceny materiałów opałowych. Wojna za naszą wschodnią granicą i sankcje na Rosję także nie pozostają bez znaczenia, a Polacy z niepokojem zapatrują się na nadchodzący sezon grzewczy. Każdy chce poradzić sobie w tej trudnej sytuacji jak najlepiej. My także staramy się Wam pomóc, chociażby przybliżając tematykę związaną z ogrzewaniem. W dzisiejszym artykule skupimy się na firmie Pan Groszek, opiniach na jej temat, a także, z jakiej kopalni wydobywa potrzebne surowce oraz jakie jest ich pochodzenie. Zapraszamy do przeanalizowania sprawy razem z nami.  

Sprawdź: Czy ekogroszek stanieje? Prognozy

Pan Groszek – z jakiej kopalni, pochodzenie węgla

Osoby, które siedzą w temacie ekogroszku, wiedzą, że warto kupować go od zaufanych sprzedawców. Raczej mało kto lubi inwestować swoje pieniądze w niepewny produkt. Jeśli chodzi o firmę Pan Groszek, to jest to sklep, który prowadzi sprzedaż stacjonarną w Białej Podlaskiej, a także w Internecie. Jego misją jest dostarczenie najlepszej jakości materiałów opałowych w każdy możliwy zakątek Polski, a co więcej może pochwalić się szeroką gamą oferowanych produktów. Zapytaliśmy sprzedawcę o kraj pochodzenia węgla oraz innych surowców, a także z jakiej kopalni są wydobywane. Pochodzenie nie jest tajemnicą i okazało się, że towar importowany jest z Kazachstanu. Nie udało się natomiast ustalić z jakich konkretnie kopalni jest wydobywany.  

Pan Groszek – odpowiedź supportu dot. kopalni.

Pan Groszek – opinie

Skoro znamy już pochodzenie towaru, to warto zadać sobie kolejne pytanie; czy Pan Groszek ma dobre opinie? Tak, Pan Groszek ogólnie cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów, chociaż zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony z usługi lub jakości danego materiału. Biorąc pod uwagę zalety, klienci wskazują przede wszystkim na miłą obsługę, szybki czas dostawy oraz na wysokiej jakości materiał opałowy, który dobrze się pali i nie powoduje spieków. Z drugiej strony, mała część odbiorców ma zupełnie inne doświadczenia ze wspomnianą firmą, Skarżą się oni na długi czas dostawy, wysoką wilgotność towaru, a nawet na dużą ilość popiołu. 

Zobacz też: Ranking pelletu 2022 – jaki pellet jest najlepszy? Sprawdzamy rodzaje

Pan Groszek Red – opinie 

Czy podobnie wygląda sprawa z opiniami o Panu Groszku Red? Na sam początek warto wspomnieć, że jest to jedna z wielu wersji ekogroszku, oferowanego przez sprzedawcę. Wyróżnia się ona przede wszystkim niską zawartością popiołu, ponieważ wynosi maksymalnie 3%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Kolejnym plusem jest duża kaloryczność opału, która jak wskazuje sprzedawca, utrzymuje się na poziomie 29 mj/kg. Wracając jednak do opinii, dotyczących Pana Groszka Red, to wypadają one zdecydowanie korzystnie. Według wypowiedzi, zamieszczonych w Internecie, wersja Red jest polecana przez znaczną większość użytkowników. Do zalet zaliczają oni brak spieków, profesjonalizm sprzedawcy oraz długość spalania ekogroszku. Niestety, nieprzychylne opinie o Panu Groszku Red wskazują na niewytrzymałe opakowania. 

Pan Groszek pellet – opinie 

Wielu internautów poszukuje także opinii o pellecie od Pana Groszka. Charakteryzuje się niską zawartością siarki (tylko 0,01%), a także wartością opałową na poziomie 18 mj/kg. Sprzedawca zaznacza, że spełnia on wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Czy jest to prawda? Czytając opinie o pellecie Pana Groszka, nie sposób nie zauważyć pochlebnych wypowiedzi. Klienci zadowoleni są z wydajności produktu, braku spieków, czy dobrej jakości, Niektórzy uważają wręcz, że jest to jeden z lepszych dostępnych materiałów na rynku. Sugerując się opiniami o pellecie Pana Groszka, możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z profesjonalizmem. 

Ekomiał Pan Groszek – opinie

Na zakończenie podzielimy się jeszcze z Wami opiniami o ekomiale od Pana Groszka. Czy dorównuje poprzednikom? Jeśli spojrzymy na specyfikację, to zauważymy, że ten materiał charakteryzuje się wysoką zawartością popiołu, ponieważ wynosi ona 15-20%, natomiast jego kaloryczność to 19-20 mj/kg. Przeglądając opinie konsumentów o ekomiale od Pana Groszka, również bez problemu można zauważyć korzyści płynące z jego użytkowania takie jak: adekwatność ceny do jakości, solidne opakowania oraz kaloryczność. 

To za pewne nie ostatni artykuł z serii, dotyczącej materiałów opałowych. Mamy nadzieję, że nikt z naszych czytelników nie będzie marzł w te zimne i deszczowe dni. Chcielibyśmy również, żeby ceny surowców poszły w dół, a sytuacja gospodarcza jak najszybciej się unormowała. Mimo że szanse na to w najbliższym czasie są raczej nikłe, to warto pamiętać, że żaden kryzys nie trwa wiecznie i ten też będzie miał swój koniec. Na razie musimy zagryźć zęby i uzbroić się w cierpliwość. Ciekawi nas, jakie są Wasze opinie o Panu Groszku? Korzystaliście już z jego usług? Czekamy na Wasze komentarze.   

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne