Strona głównaCelebryciKatarzyna Warnke - operacje plastyczne, czy je robiła?

Katarzyna Warnke – operacje plastyczne, czy je robiła?

Katarzyna Warnke to piękna kobieta, która zdecydowanie dba o swój wygląd. Od wielu lat zachwyca nas swoją urodą i wdziękiem osobistym w najróżniejszych produkcjach. Katarzyna Warnke wygląda bardzo dobrze, można nawet powiedzieć, że młodnieje na naszych oczach. Wielu zastanawia się więc czy kobieta miała robione operacje plastyczne. Ciekawi są też, jak wyglądała przed i po.

Katarzyna Warnke – operacje plastyczne. Co robiła?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na operacje plastyczne. Duży wpływ na rozwój tego zjawiska mają bez wątpienia media społecznościowe i celebryci, którzy wrzucają retuszowane zdjęcia na swoje profile w Internecie. Kult piękna i młodości zdecydowanie zaczyna iść w złą stronę. Celebryci coraz chętniej korzystają z tego, co oferuje medycyna estetyczna – chcą wyglądać młodo i pięknie bez względu na wiek. W Internecie możemy znaleźć wiele kont, które publikują zdjęcia polskich i zagranicznych gwiazd i ich przemianę spowodowaną licznymi zabiegami i operacjami plastycznymi. W skrócie takie zdjęcia nazywane są właśnie „przed i po”. 

Czy Katarzyna Warnke miała robione operacje plastyczne? Kobieta do pewnego czasu zapewniała, że nie ingeruje ona w swój wygląd. Ludzie sugerują jej, że przeszła operację nosa, jednak Warnke temu zaprzecza. Twierdzi, że to miły komplement, ponieważ, jeśli ktoś uważa, że jej nos jest zrobiony, to znaczy, że uważa go za ładny. 

Kobieta przyznaje się jednak, że stawia na drobne zmiany i chętnie korzysta z zabiegów z udziałem lasera – nie zmieniają one rysów twarzy, a jedynie polepszają kondycję i witalność skóry. Katarzyna Warnke jest świadoma tego, że wygląda obecnie lepiej niż wcześniej, jednak efekt, jaki udało jej się osiągnąć to zasługa lasera, a nie operacji plastycznych.

Swego czasu pojawiały się też plotki, jakoby Piotr Stramowski, ukochany Warnke, miał się poddać operacjom plastycznym. Było to jednak kłamstwo. Słysząc pytanie dotyczące rzekomych operacji plastycznych Stramowskiego, aktorka zaśmiała się głośno i stwierdziła, że najwidoczniej za długo było o nich cicho w mediach i ktoś postanowił to zmienić.

Kilka lat później, Katarzyna Warnke najwidoczniej zmieniła swoje zdanie na temat operacji plastycznych. Spytana o nie, powiedziała, że nie będzie się nikomu zwierzać z tego, co zrobiła, a czego nie zrobiła, jest to bowiem jej prywatna sprawa. Podejrzewać więc można, że Katarzyna Warnke miała robione operacje plastyczne. Jednak czy jest w tym coś złego? Medycyna estetyczna stale się rozwija, a jej rynek notuje stały wzrost. Jeśli ktoś decyduje się na inwazyjne zabiegi na ciało i twarz, trzeba pamiętać, by wszystko działo się pod okiem specjalisty, a więc chirurga medycyny estetycznej. 

Jest to ważne, ponieważ korzystając z usług chirurga, mamy pewność, że ma on wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowaną wiedzę i umiejętności, które pozwolą nam osiągnąć zamierzone efekty w sterylnych i bezpiecznych warunkach. W sieci można znaleźć uaktualnioną listę specjalistów chirurgii plastycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

katarzyna warnke po operacjach plastycznych

Katarzyna Warnke – operacje plastyczne. Przed i po

W 2020 roku ponownie zrobiło się głośno o operacjach plastycznych Katarzyny Warnke. Wszystko za sprawą tego, że amerykański chirurg plastyczny Mehryar Ray Taban wykorzystał zdjęcia Warnke, by pokazać, jak nie powinno się robić operacji plastycznych. Chirurg zestawił zdjęcia przed i po, które miały być przestrogą dla innych kobiet. W obronie Katarzyny Warnke stanął doktor nauk medycznych Krzysztof Gojdź. Piotr Stramowski zwrócił w tym wszystkim uwagę na to, że gorsze zdjęcie z zestawienia „przed i po” zostało wykonane zaraz po ciąży, czyli w czasie połogu i dlatego wygląda ono niefortunne.

Dlaczego lekarzowi z Hollywood nie podobało się, jak obecnie wygląda Kasia Warnke? Zarzuca on, że efekt, jaki uzyskano po operacjach plastycznych, nie jest naturalny – plastyka powiek wygląda źle, bo usunięta została zbyt duża ilość tłuszczu. 

Doceniamy zdanie specjalisty, uważamy jednak, że najważniejsze jest, by każdy czuł się dobrze w swoim ciele. Jeśli Katarzyna Warnke jest zadowolona z tego, jak wygląda, to pozostaje nam jej tylko kibicować!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne