Strona głównaOff-topicTOP10 najgłupszych pytań do kolegi

TOP10 najgłupszych pytań do kolegi

Mówi się, że śmiech to zdrowie, a nawet, że porządna sesja śmiania się, dodaje nam kilka lat życia. Nie do końca wiadomo, ile jest w tym prawdy, jednak nie ma przeciwwskazań, by w to nie wierzyć. Co więcej, nawet jeśli to tylko zwykłe powiedzenia, tak czy siak śmianie się, oraz odczuwanie radości, jest jedną z najlepszych rzeczy, jakich możemy doświadczyć. Czasem warto śmiać się do rozpuku, i pozwolić sobie na to, by odczuwać ogromną radość, ponieważ nie sprawia nam to tylko przyjemności, ale redukuje poziom stresu i pozwala na jakiś czas zapomnieć o zmartwieniach. Niewiele jest lepszych rzeczy, niż spędzanie czasu z najbliższymi, żartując i śmiejąc się, zwłaszcza jeśli przy okazji jest to dobra okazja do tworzenia trwałych więzi między nami a naszymi przyjaciółmi czy kolegami. Jednym z najlepszych sposobów, na połączenie ogromu żartów i śmiechu, z budowaniem więzi i relacji, jest zadawanie sobie nawzajem śmiesznych i głupich pytań, które nie dość, że rozbawią towarzystwo, to pozwolą nam lepiej poznać osoby z naszego otoczenia.

Czasem ciężko jest jednak wymyślić odpowiednie pytania, zwłaszcza jeśli robimy to na poczekaniu. Warto jest więc przygotować się zawczasu, i chociaż przeczytać kilka propozycji, które mogą okazać się dobrymi inspiracjami, czy też po prostu gotowcami, idealnymi do wykorzystania. Głupie I śmieszne pytania, oczywiście możemy wymyślać sami, najlepiej jeszcze przed grą, tak by podczas aktywności, nie musieć niepotrzebnie tracić czasu. To, Jaki charakter będą miały pytania, zależy wyłącznie od naszej inwencji twórczej i efektu, jaki planujemy osiągnąć podczas gry; samodzielne wymyślanie pytań, daje nam również o wiele większą swobodę w dobieranie tematów. Pytania mogą być bardzo uniwersalne i nadawać się do tego, by zadać je każdemu, jednak możemy postawić na takie pytania, które będą związane z konkretną osobą, lub odnosić się będą do konkretnych sytuacji. To, jaki charakter będą miały pytania, zależy też od tego, jak wygląda relacja między nami a osobami, z którymi gramy. Najbliższym przyjaciołom, możemy zadać nieco bardziej personalne i intymne pytania, niż nowo poznanym znajomym, dlatego powinno się nad nimi uważnie zastanowić. Pytania do przyjaciela, które możemy znaleźć w internecie, są na szczęście bardzo uniwersalne, dlatego nadają się do wielu sytuacji. Gry tego typu, pozwalają nam nie tylko na budowanie i zacieśnianie relacji, ale też tworzą zaufanie między nami a przyjaciółmi czy kolegami, co jest podstawą wielu relacji w naszym życiu.

Top 10 głupich pytań do kolegi

Im bardziej kreatywne i oryginalne pytania, które zadamy naszemu koledze, tym lepiej. Czasami staramy się wymyślić coś bardzo śmiesznego, by grało nam się jak najlepiej, dlatego też może być nam ciężko zdecydować, które pytania są lepsze od innych. Ciężko jest znaleźć top 10 głupich pytań do kolegi, ponieważ każdy ma inne poczucie humoru, więc każdy zareaguje na pewne rzeczy inaczej. Przedstawiamy nasze top 10 głupich pytań do kolegi, które jest bardzo uniwersalne i gwarantuje dobrą zabawę, bez względu na różnicę charakterów, czy na stopień relacji.

 1.   Jakie jest najśmieszniejsze imię, jakie kiedykolwiek słyszałeś/aś?
 2.   Gdybyś do końca życia musiał/a mówić tylko słowa na konkretną literę, co by to była za litera?
 3.   Gdybyś mógł/mogła założyć własne państwo, jaka by była jego waluta?
 4.   Gdybyś do końca życia musiał/a jeść tylko jedną potrawę, co by to było?
 5.   Jakie jest twoje ulubione, dziwne połączenie smaków?
 6.   Wolałbyś/abyś nosić skarpetki na dłoniach, czy rękawiczki na stopach?
 7.   Dlaczego jedzenie przygotowane przez kogoś, smakuje lepiej?
 8.   Jaki był twój najdziwniejszy sen?
 9.   Jaki dzień w roku lubisz najbardziej?
 10.   Jakiego koloru nie lubisz najbardziej?

Śmieszne i dziwne pytania do kolegi

Śmieszne i dziwne pytania, które możemy zadać koledze, często są gwoździami wieczoru. Często staramy się, by były one jak najbardziej kreatywne, oraz jak najbardziej zaskakujące, tak, by wywołać jak największe zdziwienie i radość. Czasem trudno jest wymyślić na poczekaniu dobre teksty, dlatego warto, jest przygotować się wcześniej, lub po prostu skorzystać z pomocy internautów. Śmieszne i dziwne pytania do kolegi, to bardzo często wyszukiwana w sieci fraza, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem różnych rozwiązań.

 1.   Jaki był najgorszy zasłyszany tekst na podryw?
 2.   Jaka jest najlepsza pizza, jaką kiedykolwiek jadłeś?
 3.   Gdybyś urodził się 200 lat temu, jaki byłby twój zawód?
 4.   Wolałbyś dostać milion złotych na raz, czy dostawać codziennie 500 zł do końca życia?
 5.   Gdyby o twoim życiu powstała książka, jaki miałaby tytuł?
 6.   Jakie jest najgłupsze słowo na świecie?
 7.   Wolałbyś spać przez 15 h dziennie, czy nie spać nigdy?
 8.   W jakim okresie historycznym chciałbyś żyć najbardziej?
 9.   Jaka jest według Ciebie najbardziej irytująca piosenka?
 10.   Gdybyś miał zostać zjedzony przez jakieś zwierzę, co by to było za zwierzę?

Zobacz:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne