Strona głównaRozrywkaSerial “The Mandalorian” - gdzie obejrzeć?

Serial “The Mandalorian” – gdzie obejrzeć?

Kiedy w 1977 roku na ekranach kin zadebiutował film „Gwiezdne wojny: Nowa Nadzieja” w reżyserii George’a Lucasa, świat oszalał. Film szybko zdobył niewiarygodną popularność i wciąż uznawany jest za jeden z najbardziej kultowych filmów w historii kina. Film szybko doczekał się dwóch kolejnych części, Imperium kontratakuje (1980) i Powrót Jedi (1983). Następnie stworzono prequele filmów – Mroczne Widmo (1999), Atak Klonów (2002) i Zemsta Sithów (2005), a kilka lat temu powstały kolejne sequele – Przebudzenie Mocy (2015), Ostatni Jedi (2017) oraz Skywalker. Odrodzenie (2019). Universum Gwiezdnych Wojen wciąż się rozszerza, poza główną serią, tworzone są inne filmy i seriale, które zazwyczaj odnoszą sukcesy. Jednym z takich produkcji jest wydany w 2019 roku The Mandalorian, serial z gatunku space opera, stworzony przez Jona Favreau, który wcześniej zajmował się filmami takimi jak Iron Man (2008).

Pierwszy sezon serialu zadebiutował na Disney+ 12 listopada 2019 roku, a drugi 30 października 2020 roku. Reżyserią serialu zajmują się Dave Filoni, Taika Waititi, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa i Deborah Chow. Fabuła serialu rozpoczyna się 5 lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi i opowiada o łowcy nagród, który na swojej drodze napotyka niezwykłe dziecko, które powoduje szereg niezwykłych wydarzeń w jego życiu. W główne role wcielają się Pedro Pascal jako Mandalorian, Nick Nolte jako Kuill, Gina Carano jako Cara Dune i Carl Weathers jako Greef Karga. The Mandalorian został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i przez regularną publiczność. Ocena filmu na stronie Rotten Tomatoes wynosi 93% w przypadku pierwszego sezonu i 92% w przypadku trzeciego sezonu.

Gdzie obejrzeć The Mandalorian za darmo, z napisami?

Serial odniósł ogromny sukces i szybko zyskał wielką popularność, nie ma więc się co dziwić, że wiele osób zastanawia się, gdzie obejrzeć The Mandalorian za darmo z napisami. The Mandalorian produkowany jest przez wytwórnię Lucasfilm, która w 2012 roku została przejęta przez The Walt Disney Company, tak więc serial jest produkcją Disneya. Z tego względu, jak wszystkie inne produkcje tej wytwórni, znajduje się on na płatnej platformie Disney+, która niestety nie jest dostępna w Polsce. Zastanawiając się, gdzie obejrzeć The Mandalorian za darmo z napisami, do głowy najczęściej przychodzą nam takie strony jak CDA, czy zwykłe torrenty, ale niestety nie jest to takie proste. Na CDA niestety odcinki The Mandalorian są niedostępne, problemy są również z torrentami, choć znajdą się takie, które pomocne będą w procesie pobierania. Na ten moment nie ma platformy streamingowej, która za darmo dawałaby dostęp do oglądania serialu The Mandalorian z napisami, ale nie można wykluczać, że w najbliższym czasie się to nie zmieni. Platformy takie jak CDA często z dnia na dzień zostają zaktualizowane przez społeczność, dlatego warto od czasu do czasu sprawdzać dostępność poszczególnych filmów i seriali, które chcemy zobaczyć.

Gdzie oglądać The Mandalorian online?

Pytanie gdzie oglądać The Mandalorian online, pojawia się od premiery serialu, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jeśli chcemy obejrzeć serial za darmo, najczęściej wybieramy torrenty, czy zajmujące się dystrybucją filmów i seriali strony, jednak poleca się korzystanie z oficjalnych platform, które te produkcje wypuszczają. The Mandalorian jest produkcją wytwórni The Walt Disney Company, więc jak zdecydowana większość takich produkcji, serial jest dostępny na platformie Disney+. Niestety, jak do tej pory Disney+ nie jest jeszcze dostępne w Polsce, nie wiadomo też czy w najbliższym czasie będzie. Powstaje wiele petycji i próśb, by sprowadzić platformę do Polski, ale niestety nie ma żadnych informacji, które mogłyby odpowiadać na pytania, takie jak czy i kiedy serwis pojawi się w kraju.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne