Strona głównaCelebryciViki Gabor - wiek, wzrost, waga, rodzice, pochodzenie, zdjęcia

Viki Gabor – wiek, wzrost, waga, rodzice, pochodzenie, zdjęcia

Viki Gabor, czyli nastoletnia wokalistka, autorka tekstów piosenek, kompozytorka oraz zwyciężczyni dziecięcej edycji Eurowizji z 2019 roku. Jej debiutancki album zdobył złotą płytę, a kolejny jest w trakcie tworzenia. Niewątpliwie kariera muzyczna rozwija się błyskawicznie, a sukcesów tylko przybywa. Jej głos wprawia w zachwyt, a publikowane zdjęcia i wizerunek budzą kontrowersje. Ciekawi, co o niej wiemy? Ile ma lat? Jakie są jej wzrost i waga? I czy Viki to cyganka?

Viki Gabor – wiek, wzrost, waga

To ile lat ma ta młoda gwiazda, nie jest żadną tajemnicą. Viki urodziny obchodzi 10 lipca, więc jest zodiakalnym rakiem. Urodziła się w 2007 r., co oznacza, że w tej chwili ma 15 lat.

Niestety jej wiek nie zwalnia jeszcze z obowiązku chodzenia do szkoły. Natomiast w przypadku Viki edukacja, jak mogłoby się wydawać, nie jest spychana przez muzykę na ostatni plan. Jak twierdzi, chce mieć później jakieś wykształcenie. Jednak ze względu na rozwój kariery, fizycznie w szkole pojawia się dość rzadko. Aby umożliwić jej połączenie świata pracy ze światem nauki, nastolatka prowadzona jest indywidualnym tokiem nauczania.

Jak wysoka jest Viki? W jednym z wywiadów, zapytana o swój wzrost, odpowiedziała “5 foot 5”, co po przeliczeniu na system metryczny daje około 165 cm. Ile waży Viki Gabor? Można ją określić jako szczupłą, natomiast jej dokładna waga nie jest znana.

Viki Gabor – zdjęcie z Instagrama

Viki Gabor to cyganka? Rodzice cyganie?

Viki Gabor urodziła się w północnych Niemczech, a dokładniej w Hamburgu. Skąd, jeszcze będąc małym dzieckiem, przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Tam żyła, dorastała i chodziła do szkoły przez 7-8 lat. Do Polski przeniosła się w wieku 10 lat i tu też mieszka do dziś. 

Cała ta historia przeprowadzek sprawiła, że dziewczyna jest wielojęzyczna. W nagranych wypowiedziach można usłyszeć, że Viki bardzo często wplata frazy po angielsku, lub nie do końca wie jak przekazać swoje myśli po polsku. Wynika to z tego, że uczyła się mówić mieszkając w Wielkiej Brytanii oraz, że u niej w domu rozmawia się głównie po angielsku i po romsku. Język polski pojawia się rzadko, jedynie w pojedynczych zdaniach.

Skąd natomiast wziął się ten język romski? Ano stąd, że Viki to cyganka. O jej pochodzeniu zrobiło się głośno po występie w dziecięcej Eurowizji. Pojawiło się wiele plotek sugerujących, że dziewczyna nie jest polskiej narodowości. Wokalistka niejednokrotnie dementowała te fałszywe stwierdzenia podkreślając, że jest Polką. Jednocześnie mówiąc o swoim pochodzeniu, Viki nie ukrywa, że jest również Romką. Choć w naszym środowisku istnieje wiele negatywnych przeświadczeń na temat cyganów, dziewczyna nie widzi powodu do wstydu. Kultura cygańska jest jej nieodłączną częścią, a stereotypy jej dotyczące wynikają z ludzkiej niewiedzy i niezrozumienia.

Sprawdź: Paweł Tyburski – dziewczyna, wzrost, wiek, operacje plastyczne, walki

Viki Gabor – rodzice i pochodzenie ich rodziców

Viki czuje silną więź ze swoimi krewnymi oraz kulturą. W wywiadach mówi, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Odpowiedzialni za wpajanie tych wartości z pewnością są jej rodzice cyganie – Dariusz i Ewelina Gabor. To właśnie oni wszczepili swoim dzieciom miłość do muzyki. Małżeństwo występowało niegdyś w zespole folkowym grając tradycyjną muzykę cygańską. Mama nadal śpiewa na scenie, towarzyszyła nawet córce podczas występu na Międzynarodowym Spotkaniu Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa 2022, gdzie wspólnie zaśpiewały utwór “Ramię w ramię”.

Jakie jest ich pochodzenie? Choć Viki ujawnia niewiele szczegółów z życia prywatnego, to wiemy, że jej rodzice to cyganie. Wrócili do Polski ze względu na chęć bycia bliżej z resztą członków rodziny. Zamieszkali w Krakowie, ze względu na pochodzenie mamy, która wywodzi się właśnie z tego miasta. Sugeruje to, że właśnie tutaj żyją krewni od tej strony drzewa genealogicznego.

Viki Gabor – zdjęcia

Sprawdź: Viki Gabor – powiększyła usta? Operacje plastyczne młodej gwiazdy

Porównując zdjęcia z 2019 roku i z teraz widać, że Viki Gabor się zmienia. Inna fryzura, doklejane rzęsy, długie szpony, mocniejszy makijaż. Daje to duże pole do komentowania, niekoniecznie pozytywnego. Każda popularna osoba, poza licznym gronem fanów u swego boku, ma równie pokaźną grupę hejterów z drugiej strony. Ludzie zarzucają, że wizerunek Viki Gabor nie pasuje do tego ile ma lat. Według niektórych makijaż oraz sposób ubierania się dodają do jej wieku od 10 do 40 lat. Pojawiły się też oskarżenia o wykonywanie operacji plastycznych oraz powiększenia ust, choć dość bezpodstawne.

Viki w swojej obronie uświadamia, że mocny makijaż przy pracy na scenie i przed kamerami jest konieczny. Intensywne światło reflektorów oraz obiektywy przekłamują trochę rzeczywistość, a chcąc by wszystko wyglądało dobrze trzeba nałożyć go więcej. Dodatkowo nastolatka przekonuje, że na co dzień nosi lżejszy makeup lub nie nosi go wcale.

Na pytania o powiększanie ust i operacje plastyczne Viki wypowiada się raczej żartobliwie. Powiedziała również wprost, że nie wyobraża sobie jacy musieliby być rodzice i lekarz, żeby zgodzić się na coś takiego. Jej pełne usta to zdecydowanie zasługa genów. Fakt, że mogą wydawać się momentami większe, ale tu wracamy do makijażu. Nałożenie pomadki i na nią błyszczyka może sprawić, że usta staną się bardziej wydatne.

Czy makijaż Viki faktycznie jest przesadzony? Czy jej kreacje sceniczne sprawiają, że wygląda starzej? Zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie.

Sprawdź jeszcze

Popularne