Strona głównaCelebryciDominik Durczok brat Kamila - kim jest, rodzina, ile ma lat?

Dominik Durczok brat Kamila – kim jest, rodzina, ile ma lat?

Kamil Durczok to postać, o której przez lata było głośno. Początkowo, za sprawą wyjątkowego sukcesu dziennikarskiego, później choroby, z jaką się zmagał, aż ostatecznie medialny rozgłos dotyczył problemów z alkoholem i prawem. W cieniu sukcesów brata, dojrzewał Dominik Durczok, młodszy z rodzeństwa. Mimo iż również pochwalić może się niejednym sukcesem, media, jak i poszczególne osoby zaczęły się interesować sylwetką Dominika, dopiero po śmierci starszego brata.

Również i sam Dominik Durczok nie stara się być osobą medialną, unika raczej kontrowersyjnych wypowiedzi, a znalezienie udzielonego przez niego wywiadu wcale nie jest takie proste. Sam Kamil Durczok w książkach, które napisał, także nie poświęcił zbyt wiele czasu informacjom o swoim bracie. Mimo to jest to dość ciekawa postać, której udało zachować się prywatność i odnieść sukcesy zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.

W dzisiejszym artykule poruszymy takie tematy jak:

  • Kim jest Dominik Durczok?
  • Dominik Durczok – ile ma lat?
  • Życie rodzinne młodszego z braci Durczoków.

Dominik Durczok – kim jest?

Dominik Durczok przez wielu kojarzony został dopiero po śmierci swojego brata, który mocno związany był z telewizją. Jednak młodszy z braci w przeszłości osiągał sukcesy w zupełnie innej branży. W odróżnieniu od swojego brata, poszedł w ślady ojca i już w 2001 roku po raz pierwszy stanął na podium Mistrzostw Polski, zajmując drugie miejsce w kategorii rajdów samochodowych klasy N1. Nie tylko sporty motorowe sprawiły, że Dominik Durczok kojarzony był z branżą samochodową. W latach 1991 – 2016, razem z ojcem byli właścicielami jednego z największych salonów samochodowych marki Suzuki – Auto Durczok.

Branża samochodowa była z Durczokiem na tyle związana, że kiedy młodszy z braci w 2003 roku rozpoczynał działalność swojej restauracji “Warsztaty smaku”, na lokalizację wybrał miejsce po byłych warsztatach samochodowych. Podobnie, jak pierwszy z biznesów, tak i próba zaistnienia w branży gastronomicznej, zakończyła się w 2016 roku. Być może ma to związek ze śmiercią ojca, lecz równie prawdopodobnym jest chęć przekształcenia swojej działalności. Obecnie wraz ze swoją żoną prowadzi spółkę, która według dostępnych informacji zajmuje się sprzedażą części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. 

Dominik Durczok – wiek. Dominik Durczok ile ma lat?

Wiek Dominika Durczoka to wielka niewiadoma, choć niektóre źródła pokazują, że w 2022, jego wiek to 50 lat.. Mimo iż jest to informacja, która nie jest na tyle istotna, by przekopywać w poszukiwaniu jej kolejne strony internetowe, według statystyk wyszukiwań Google okazuje się, że “ile lat ma Dominik Durczok” jest najczęściej poszukiwaną frazą związaną z młodszym bratem. Warto zauważyć, że wzrost zainteresowania tą informacją, przypadał zarówno na okresy, kiedy media obiegać zaczęły sensacje związane ze starszym bratem, późniejsza jego śmierć, czy pojawienie się wywiadu udzielonego przez Dominika Durczoka. Informacji tej na próżno szukać również w ogólnodostępnych rejestrach firm, czy popularnych serwisach mających na celu ułatwienie nawiązywania relacji biznesowych, czyli potocznie poszukiwaniu pracy.

Ostatnimi czasy jednak Dominik Durczok zdecydował się na udzielenie wywiadu dla jednego z popularnych, acz kontrowersyjnych czasopism. Według informacji zdobytych przez wydawcę wynika, że Dominik Durczok ma 50 lat. Biorąc pod uwagę fakt, iż jest on młodszym bratem Kamila Durczoka, który obecnie miałby 53 lata, informacja ta, wydaje się być więc jak najbardziej prawdziwa. Potwierdzeniem słuszności wieku Dominika Durczoka może być również fakt, iż Jego żona Monika, według danych podanych przez to samo źródło jest o 3 lata młodsza, a ich syn, obecnie jest 25-latkiem, co z łatwością można zweryfikować, chociażby na popularnym serwisie LinkedIn.

Dominik Durczok – rodzina, kim jest rodzina Dominika?

Dominik Durczok jest młodszym bratem Kamila, który zmarł w 2021 roku. Oprócz wspomnianego już brata, nie posiada więcej rodzeństwa. Jego ojciec, z którym prowadził przez wiele lat wspólny biznes, zmarł w wyniku problemów zdrowotnych. Mimo iż z chorobą zmagał się przez wiele lat, sporo osób spekuluje, że miały one bezpośredni związek z problemami starszego z synów i oskarżeniami, padającymi w jego stronę. Matka Dominika Durczoka mimo problemów i trudnych chwil w życiu spowodowanych najpierw śmiercią męża, później syna, jest dla niego wielkim wsparciem. Prywatnie Dominik Durczok związany jest z o trzy lata młodszą żoną, Moniką, z którą na co dzień prowadzi wspólny biznes. Para doczekała się jednego potomka. Ich syn – Kornel, aktualnie 25-letni absolwent krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego i AGH-u, pracuje w jednej z firm branży energetycznej, zajmującej się platformami z turbinami wiatrowymi na Bałtyku. Rodzinie Dominika Durczoka, mimo medialnego rozgłosu związanego z Jego starszym bratem udało zachować się prywatność i prowadzą stosunkowo spokojne życie. 

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne