Strona głównaCelebryciMikołaj Vandal Rdzanek - wiek, wzrost, waga, kto to? Kim jest Vandal?

Mikołaj Vandal Rdzanek – wiek, wzrost, waga, kto to? Kim jest Vandal?

Freak fighty to już od dłuższego czasu jedno z ulubionych przedsięwzięć celebrytów, patoinfluencerów, miłośników sportu i bijatyk, ale też widzów, którzy uwielbiają atmosferę panującą podczas konferencji i gal. Co takiego mają w sobie walki celebryckie, że przyciągają tyle osób? Podkoloryzowane dramy i konflikty, obrzucanie się wulgaryzmami i rzucanie się na siebie z rękami (również poza ringiem – żeby była jasność). 

Kto nie lubi dram? Jedni wolą czytać o rozwodzie Cichopek i Hakiela, a inni delektują się dreszczykiem emocji, którego dostarczają im freak fighty. Dla każdego coś innego. 

Wiadomo też, że nie wszystkie osoby zaangażowane w tego typu show są już znane szerszej publiczności. Niektórzy dopiero rozwijają swoje skrzydła w świecie sławy i pieniędzy. Ah, jak to pięknie brzmi. Dla tych dwóch rzeczy czasem warto dać ponieść się emocjom, prawda? 😉

Czytacie ten artykuł, bo chcecie dowiedzieć się, kim jest chłopak, który zyskał na popularności właśnie dzięki freak fightom. Kto to Mikołaj Vandal Rdzanek? Dzięki nam poznacie jego wiek, wzrost i wagę. Zostańcie tu, jeśli ciekawi was też gdzie mieszka Vandal i kim jest jego dziewczyna.

Mikołaj Vandal Rdzanek – kto to?

Kiedy na popularnych galach freak fight pojawiają się nowe osoby to zawsze towarzyszy temu pytanie KTO TO? Internauci zastanawiają się też, kim jest Mikołaj Vandal Rdzanek, chociaż nie jest on świeżakiem w tej sferze. Jak na pewno wiecie, celebryckie gale MMA to nie rocznik i odbywają się regularnie. Dostęp do tej rozrywki mamy aż kilka razy w roku! 

Mikołaj Vandal Rdzanek zawalczył na Fame MMA 9 i właśnie wtedy szersza publiczność dowiedziała się, kim jest. Fame MMA 9 odbyło się w marcu 2021 roku i po ogłoszeniu werdyktu sędziów, na pytanie kto to, można było powiedzieć, że Vandal to przegrany. Auć.

Mikołaj Vandal Rdzanek nie jest znany jedynie ze swojego udziału w Fame MMA, bo w lipcu 2022 roku miał on okazję zawalczyć na Prime Show MMA i tutaj mamy kolejną smutną informację… Vandal przegrał również tę walkę. No cóż, mamy nadzieję, że chłopak w końcu wygra, a wiemy, że przed nim kolejny pojedynek, ale o tym opowiemy niżej. Jak to mówią, do trzech razy sztuka.

Mikołaj Vandal Rdzanek i Patrykos

Mikołaj Vandal Rdzanek – Wiek, wzrost, waga

Wiecie już częściowo, kim jest Vandal, a kolejnymi ważnymi informacjami na jego temat są wiek, wzrost i waga. Mamy to szczęście, że Mikołaj Rdzanek jest zawodnikiem freak fight show i dzięki temu dostępne są informacje na temat jego wzrostu, wagi i wieku. 

Przez długi czas nie było wiadomo, ile ma lat Mikołaj, ale teraz już wiemy, że wiek Vandala to 19 lat. Mikołaj Rdzanek to rocznik 2003, a dokładnie urodził się on 22 lutego 2003 roku.

Co wiemy na temat jego wzrostu? Mikołaj Rdzanek jest wysokim chłopakiem, a jego wzrost jest naprawdę pokaźny – Vandal mierzy 190 centymetrów wzrostu.

Waga tego zawodnika wciąż się zmienia, a teraz znacząco on schudł. Kiedyś na swoim Instagramie poinformował, że waży 104 kg, ale to już przeszłość! Przed ostatnią galą Prime okazało się, że waga Vandala to 92 kg. Na początku września Mikołaj Rdzanek potwierdził w jednym z wywiadów, że znowu schudł i obecnie jego waga to 87 kg.

Sprawdź: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Mikołaj Vandal Rdzanek – gdzie mieszka? Kim jest jego dziewczyna?

Wiecie już kto to Vandalek, czas więc sprawdzić kim jest jego dziewczyna. Mikołaj Rdzanek od ponad dwóch lat jest z młodszą od siebie Nikolą. Z tego, co nam wiadomo, dziewczyna Vandala jest z rocznika 2002, czyli różnica wieku między partnerami wcale nie jest duża.

Nikola znana jest pod pseudonimem Hiszpaverka i właśnie pod tą nazwą możecie ją znaleźć na Instagramie i… YouTubie! Dziewczyna od ponad roku działa na własnym kanale i ma tam obecnie ponad 43 tysiące subskrybentów. Warto też wspomnieć, że bardzo często nagrywa ona wspólne filmiki z Mikołajem. 

Ostatnio na kanale Nikoli pojawił się na przykład film z przeprowadzki. Dziewczyna zdradza w nim, gdzie mieszka wraz z Vandalem. Jesteście ciekawi? Para wynajęła razem mieszkanie i oboje są bardzo zadowoleni z tego powodu. Nie ukrywają jednak, że przez ilość rzeczy, jaką ze sobą mają, pojawił się problem z tym, żeby wszystko zmieścić w nowym lokum! Z tego, co wiemy, dziewczyna Vandala mieszkała poprzednio w Gdańsku. 

Gdzie mieszka Mikołaj Rdzanek obecnie? Źródła podają, że mieszka on w Radomiu. Jednym z dowodów jest to, że salon przedłużania rzęs Nikoli znajduje się właśnie w Radomiu!

Zobacz: Patryk Robalini Śliwa – wiek, wzrost, gdzie streamuje, kto to?

Mikołaj Vandal Rdzanek – Wikipedia, co o nim jeszcze wiemy?

Powiedzieliśmy wam już wszystko, czego nie powie wam Wikipedia. Dzięki nam wiecie, gdzie mieszka Vandal, kim jest jego dziewczyna i z jakiego jest rocznika. Wikipedia nie udostępnia takich informacji, ponieważ Rdzanek (jako mało popularna osoba) nie ma strony na tym portalu. 

Wiemy, że lubicie ciekawostki, dlatego opowiemy wam teraz o kilku smaczkach z życia Mikołaja Rdzanka. Psst! Tego Wikipedia też wam nie powie.

Mikołaj Vandal Rdzanek 1 października 2022 roku zawalczy na gali Prime Show MMA, a jego przeciwnikiem jest Olejnik. Powiedzieć wam co łączy obu mężczyzn? Zarówno Vandal, jak i Olejnik mają rekord 0-2. Jak obstawiacie, kto wygra ten pojedynek?

Rdzanek od 2016 roku działa na YouTubie, a jego konto na tej platformie subskrybuje aż 570 tysięcy osób. Jednym z jego najpopularniejszych filmów jest “Denerwuje moją siostrę przez 24h” – Vandal chwali się tam, że zniszczył dziewczynce iPhone.

Ciekawostką jest także to, że Mikołaj Vandal Rdzanek ostatnio doczekał się dziecka ze swoją dziewczyną! A tak naprawdę psiego dziecka. Para kupiła słodkiego psa rasy American Staffordshire Terrier, którego nazwali Negra! Psinka ma nawet swój profil na Instagramie.

Sprawiliśmy, że nie musicie już pytać kto to, kiedy słyszycie Mikołaj Vandal Rdzanek. Wikipedia też nie będzie wam potrzebna. Vandalek nie miał do tej pory szczęścia w walkach, dlatego z niecierpliwością czekamy na jego kolejny pojedynek, który odbędzie się już niedługo!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne