Strona głównaCelebryciGrażyna Torbicka - wiek, romans, syn, młoda, dzieci, Dawid Podsiadło, bez makijażu,...

Grażyna Torbicka – wiek, romans, syn, młoda, dzieci, Dawid Podsiadło, bez makijażu, wykształcenie, wzrost

Grażyna Torbicka to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych dziennikarek telewizyjnych. Przez lata związana była z Telewizją Polską. W 2016 roku zrezygnowała z pracy w mediach publicznych i dwa lata później związała się z telewizją TVN. Prowadzi także program Kocham Cię kino w radiu Zet. 

Ikona stylu, niekwestionowana gwiazda i profesjonalistka, która zdobyła gruntowne wykształcenie – tak mówi się o Grażynie Torbickiej od lat. Unika mediów, nigdy nie uwikłała się w żaden plotkarski skandal.  Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat, sprawdź, co udało nam się ustalić. 

Zobacz: Damian Damięcki – dzieci, wiek, żona, Grażyna Brodzińska, syn, wzrost

Grażyna Torbicka – kim jest? Wiek, wzrost 

Grażyna Torbicka urodziła się 24 maja 1959 roku w Pszczynie. Jej mama, Krystyna Loska, także przez lata związana była z telewizją. Prywatnie jest żoną wybitnego kardiologa, Adama Torbickiego. 

wiek: 64 lata

wzrost: 172 cm

Już jako młoda dziewczyna fascynowała się filmem, a dzięki mamie telewizję od kuchni poznała, będąc dzieckiem. Ukończyła studia na Wydziale Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie czynią ją jedną z lepszych dziennikarek w dziedzinie kultury, a przede wszystkim filmu, w Polsce. 

Zadebiutowała w 1985 roku, prowadząc wspólnie z Włodzimierzem Szaranowiczem program Sportowa niedziela

Od 1996 roku jest członkinią prestiżowej organizacji FIPRESCI, która zrzesza krytyków filmowych. Jest również pierwszą Polką, która została twarzą marki kosmetycznej L’Oréal Paris. To postawiło ją w jednym szeregu z takimi gwiazdami, jak Jane Fonda, czy Julianne Moore. 

Jest laureatką wielu prestiżowych nagród telewizyjnych, m.in. Wiktora oraz Telekamery. Ponadto ma honorowe obywatelstwo Kazimierza Dolnego. 

Obecnie wraz z mężem mieszka w Otwocku. Para wyremontowała tam domek letniskowy i przystosowała go do całorocznego pobytu. Mąż dziennikarki pracuje w Otwocku jako kierownik kliniki Europejskiego Centrum Zdrowia. 

Źródło: instagram.com/grazyna.torbicka/

Grażyna Torbicka – romans

Kilka lat temu w mediach pojawiła się sensacyjna informacja na temat tego, że prezenterka miała romans z Adamem Nawałką. Rzeczywiście były trener spotykał się z nią, ale jeszcze wtedy nazywała się Grażyna Loska. Z uwagi na to, że ojciec Grażyny Torbickiej, Henryk Loska, był działaczem piłkarskim, znała dobrze to środowisko. 

Gdy ich uczucie wygasło, poznała swojego męża, Adama Torbickiego, z którym od ponad 40 lat tworzy szczęśliwy związek małżeński. Mąż dziennikarki to znany kardiolog, syn Emilii Torbickiej, pediatry i profesora nauk medycznych. 

Pytana o Nawałkę po latach, odpowiada, że nie był to romans, a serdeczna przyjaźń. 

Zobacz: Tomasz Zgierski – romans, oświadczenie majątkowe, opinie, rozwód, dziecko, rozstanie, Weronika Jagodzińska

Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło

W styczniu 2022 roku prezenterka zdecydowała się wystąpić w zabawnym filmiku wspólnie z piosenkarzem Dawidem Podsiadło. Nagranie stało się hitem internetu. Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło składali w nim błyskotliwe życzenia obecnemu rządowi i osobom z nim związanym, a całość stylizowana była na koncert życzeń emitowany niegdyś na antenie TVP. Swoje życzenia dostali m.in. Przemysław Czarnek, Mateusz Morawiecki oraz Daniel Obajtek.

Cała akcja miała promować kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło wspierali. 

Grażyna Torbicka – dzieci, syn 

Grażyna Torbicka nie ma dzieci. Choć wielokrotnie pytano ją o to, dlaczego nigdy się na nie nie zdecydowała, konsekwentnie milczała. W jednym z wywiadów z ubiegłego roku powiedziała, że zawsze – i teraz, i gdy była młoda – komentarze na temat tego, że nie ma dzieci są dla niej smutne i bardzo bolesne. Uważa jednak, że nie jest to sprawą publiczną, dlatego nie będzie się na ten temat wypowiadać. 

Źródło: instagram.com/grazyna.torbicka/

Grażyna Torbicka – bez makijażu

Grażyna Torbicka jest twarzą znanej marki kosmetycznej. Czy w związku z tym są szanse na to, by zobaczyć ją bez makijażu? 

Paparazzi parę razy przyłapali prezenterkę na zakupach. Była ubrana całkiem zwyczajnie i nie miała na sobie makijażu, w którym zawsze pojawiała się w telewizji. Internauci są zgodni, że w naturalnym wydaniu wygląda równie pięknie. Gdy Grażyna Torbicka była młoda, wielu ludzi zachwycało się jej niezwykłą urodą. Przez lata zresztą nie zmieniła swojego wizerunku – fryzury oraz stylu. W takim wydaniu wszyscy znają ją i uwielbiają od lat. 

Grażyna Torbicka od początku swojej telewizyjnej kariery zachwycała urodą. Była piękna i miała nienaganną figurę. Do tego sposób, w który się ubierała sprawiał, że zawsze wyglądała nienagannie. Zarówno na ulicy, gdzie fotografowana jest przypadkiem, jak i na filmowych wydarzeń, prezentuje się zjawiskowo. Nie ma chyba na swoim koncie żadnej modowej wpadki. 

Zobacz: Izabella Krzan – mąż, w ciąży, partner, ma dziecko, wzrost, wiek, rodzice, romans, ojciec, tomasz kammel, bez makijażu

Sprawdź jeszcze

Popularne