Strona głównaCelebryciStanisław z Rolnik Szuka Żony - instagram, dom, nazwisko, kogo wybrał, gdzie...

Stanisław z Rolnik Szuka Żony – instagram, dom, nazwisko, kogo wybrał, gdzie mieszka, czym się zajmuje

Stanisław z 8. edycji programu Rolnik Szuka Żony już w odcinku pilotażowym był okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną w historii show. Przykuwał uwagę internautek swoim uśmiechem oraz szczerością. Nie bez echa pozostawał również zabytkowy dom, który pokazał i do którego zaprosił 3 kobiety, z którymi postanowił spróbować sił w miłości. Kim jest mężczyzna? Czy można spotkać go w mediach społecznościowych? Gdzie mieszka i skąd jest? Dowiedz się wszystkiego na temat tego młodego i przystojnego rolnika, którego nazwisko jest na ustach wielu osób.

Zobacz: Kamila z Rolnik Szuka Żony – gdzie mieszka, nazwisko, dziecko, dom

Stanisław z Rolnik Szuka Żony – kim jest? Nazwisko, czym się zajmuje?

Stanisław Pytlarz, bo tak nazywa się uczestnik 8. edycji programu Rolnik Szuka Żony emitowanego w TVP ma swoje gospodarstwo rolne, w pobliżu którego znajduje się jego dom. Gospodarstwo jest nastawione na produkcję warzyw oraz pszenicy. Jest to jego główne zajęcie, któremu poświęca mnóstwo czasu, energii oraz serca.

Mężczyzna zachwycił internautów oraz widzów programu domem, w którym mieszkał. Jest to ogromny, zabytkowy dworek, który imponuje swoją wielkością. Jednocześnie to właśnie w nim mężczyzna gościł trzy kandydatki, które ostatecznie zdecydował się zaprosić do siebie na czas trwania programu.

Obecnie mężczyzna mieszka w innym lokum. Okazało się, że tamta posiadłość należała do jego rodziny i znajduje się w miejscowości, skąd jest. Obecnie natomiast mężczyzna remontuje mieszkanie, które kupił. Jak sam twierdzi – na swoim jest zawsze najlepiej. Na jego profilu w serwisie Instagram można znaleźć zdjęcia przedstawiające mężczyznę podczas remontu. Widać, że obecny standard mieszkania jest znacznie niższy, ale jak sam Stanisław podkreśla – jest to dla niego najlepsza opcja, jaką wybrał w zgodzie ze sobą.

Źródło: facebook.com/rolnikszukazony/

Stanisław z Rolnik Szuka Żony – kogo wybrał?

Stanisław brał udział w 8. edycji programu Rolnik Szuka Żony. Dlatego obok pytań o to, gdzie mieszka i czym się zajmuje pojawiało się jeszcze jedno, wręcz najważniejsze. Kogo wybrał mężczyzna na towarzyszkę swojego życia?

Podczas emisji programu mężczyzna długo wybierał kandydatki. Miał wysokie wymagania i często w ciszy czytał listy, nawet nie komentując ich na antenie. Nie przyniosło mu to sympatii widzów, którzy chcieli wiedzieć, dlaczego odrzucał poszczególne kandydatki.

Ostatecznie mężczyzna zdecydował się zaprosić do programu 3 kobiety: Roksanę, Aleksandrę i Teresę. Wszystkie zostały zaproszone do posiadłości, w której zamieszkiwał mężczyzna. Skąd jest mężczyzna i jakie było jego zdanie na temat programu?

Zobacz: Marta Manowska – mąż, jej ślub, partner, wiek, w ciąży, z mężem, dzieci, wyszła za mąż za rolnika, wzrost

Co prawda nazwisko Stanisława było znane od początku, ale mężczyzna nie chciał pokazać swojego profilu w serwisie Instagram oraz innych, podobnych mediach. Z tego względu tak trudno było znaleźć jakiekolwiek informacje na jego temat jeszcze podczas trwania emisji programu.

Okazało się, że równie trudno było spełnić jego oczekiwania kobietom. Co prawda, zapewnił im odpowiednie rozrywki oraz pokazał uroki swojego życia, ale nie okazał zainteresowania żadną z nich. Kogo wybrał więc mężczyzna? Ostatecznie nie zdecydował się na żadną z uczestniczek.

Źródło: facebook.com/rolnikszukazony/

Jak sam przyznał, nie poczuł do żadnej z kobiet odpowiednio mocnego uczucia. Dlatego w pewnym momencie postanowił zrezygnować z poszukiwania miłości w programie Rolnik Szuka Żony. Jak się później okazało, był to bardzo dobry krok dla mężczyzny.

W finałowym odcinku przyznał, że spotyka się z kimś, kogo nie poznał poprzez program. Dzięki temu zrozumiał, czego szuka w związku oraz czego oczekuje. Pozwoliło mu to na liczne podróże oraz skupienie się na budowaniu relacji z partnerką.

Czym się zajmuje obecnie Stanisław? Wykańcza mieszkanie, gdzie mieszka ze swoją nową partnerką. Jak sam podkreśla, jest to lokum kupione przez niego, w którym czuje się szczęśliwy. Twierdzi, że wielokrotnie mówił o przeprowadzce przed kamerą, jednak ani razu nie pojawiło się to w emisji odcinka.

Stanisław z Rolnik Szuka Żony – instagram, życie prywatne

W serwisie Instagram można znaleźć dwa konta mężczyzny. Jedno z nich jest w pełni prywatne i dostęp tam mają jedynie najbliższe osoby Stanisława. Drugie natomiast było publiczne, jednak ostatni wpis pojawił się krótko po edycji ostatniego odcinka 8. edycji programu Rolnik Szuka Żony. Oznacza to, że obecnie jest niezwykle trudno znaleźć w sieci jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny.

Jest to związane z jego dużą potrzebą prywatności oraz przekonaniem, że nie musi żyć w blasku kamer. Zdecydowanie preferuje spokojne życie, w którym może skupić się na swoich priorytetach. Tam, skąd jest mężczyzna – na Wielkopolsce jest z pewnością w dalszym ciągu dobrze znany i szanowany. Jednak zdecydował się wycofać z życia publicznego po programie i nie wykorzystać szansy związanej z emisją i popularnością show. 

Sprawdź jeszcze

Popularne