Strona głównaCelebryciCezary Nykiel Czaro - wiek, wzrost, dziewczyna, skąd pochodzi?

Cezary Nykiel Czaro – wiek, wzrost, dziewczyna, skąd pochodzi?

Pamiętacie rok 2018 i utworzenie legendarnej już Ekipy przez Karola Friza Wiśniewskiego? Od tego momentu trend na tworzenie grup youtuberów, którzy mieszkają i tworzą razem treści rozrywkowe, osiągnął maksymalny wzrost. Obecnie co drugi influencer bierze swój początek z jakiegoś teamu, przez co trudno połapać się w tym, skąd pochodzi poszczególny twórca.

Pierwsza edycja Teamu X wystartowała krótko po Ekipie. Końcem 2020 roku poznaliśmy skład kolejnej, drugiej odsłony projektu. Do willi pod Warszawą zawitała m.in. uwielbiana przez nastolatków Julia Żugaj, Monika Kociołek czy Cezary Nykiel, który przedstawi nam się jako Czaro. Jeśli nie macie pojęcia kto to – zostańcie z nami. Rozsiądźcie się wygodnie z herbatą lub kawą, a my o wszystkim wam opowiemy.

Cezary Nykiel – wiek, wzrost, waga

Zaznaczmy to na początku. Gdyby nie Team X2, Czaro nie zaliczyłby tak spektakularnego wzrostu popularności. Tym bardziej, że już od początku jego postać budziła kontrowersje. Nie wiedzieć czemu, osoby odpowiedzialne za promocję drugiej edycji uznały, że świetnym pomysłem będzie nawiązywanie do influencerów z pierwszej odsłony Teamu X. Zamiast wprost powiedzieć kto to czy przedstawić nowych członków jako indywidualności, każda z postaci była kopią poprzedniego członka.

W ten sposób zaledwie 18-letni Czaro dał się poznać jako chłopak, za którym, jak sam rapuje w utworze ,,Siedem” oglądają się nawet matki jego kolegów. Miał w ten sposób nawiązywać do sylwetki ,,crushera” Kacpra Blonskiego, co wyszło dosyć kuriozalnie jak na to, ile Czarek ma lat. I chociaż influencer nie podał nigdy pełnej daty urodzenia, przez co jego wiek był nieznany, tak my jesteśmy wnikliwi i wydedukowaliśmy to sami. 

Wchodząc na jego Twittera, możemy przeczytać w tweecie z tego roku, że Nykiel podszedł do matury po roku przerwy od szkoły. To by sugerowało, ile ma lat i jaka jest pełna data urodzenia Czarka – 13 listopada 2002 roku. 

Bez względu na to, czy go lubimy, czy nie, to imponujące, że w wieku 20 lat ma na swoim instagramowym koncie 696 tysięcy obserwujących. Po przescrollowaniu jego profilu widzimy, że Czaro interesuje się modelingiem. Poza tym zajmuje się influencer marketingiem i pasjonuje się sportem. Jako młody chłopak trenował kick boxing. 

Podobnie jak wielu twórców w jego wieku i z podobnymi zasięgami, Cezary Nykiel postanowił dołączyć do federacji freak fightowych, aby zawalczyć w oktagonie o niezłą sumę pieniędzy (i wzrost zasięgów w social mediach, nie oszukujmy się). Dzięki publicznemu ważeniu i mierzeniu zawodników, znamy aktualny wzrost i wagę Czarka. W pierwszej walce ważył 77 kilogramów, co kwalifikowało go do kategorii półśredniej przy wzroście 172 centymetrów.

Debiutancka walka miała miejsce w federacji Fame MMA, podczas 10 gali w 2021 roku. Cezary Nykiel zawalczył wówczas z reprezentantem pierwszej edycji Team X – Marcinem Dubielem w ramach co-main eventu. Niestety przegrał walkę w drugiej rundzie. Duszenie gilotynowe Dubiela okazało się nie do odparcia. Czaro nie krył rozczarowania wynikiem, ale mimo przegranej Nykiel zawalczy ponownie.

Druga walka ma odbyć się już w innej federacji, której włodarzem jest Malik Montana, mianowicie High League 4. Jego przeciwnikiem będzie Jakub Nowaczkiewicz. Będziemy mieli okazję obejrzeć ich walkę już 17 września na Arenie Gliwice lub online.

Trzeba przyznać, że jak na to, ile ma lat, Czarek może pochwalić się naprawdę ciekawymi doświadczeniami. Będąc w domu Teamu X, miał okazję zaistnieć również za sprawą tworzenia muzyki. Nawet po zakończonej edycji wypuścił kilka solowych utworów. Znajdziecie je na YouTube. 

Jako obiektywnie przystojny mężczyzna, Cezary Nykiel nie może narzekać na powodzenie u płci przeciwnej. Jeszcze w domu Teamu X nagrywał wiele żartobliwych materiałów z uczestniczkami teamu, czym prowokował pytania o to, czy ma dziewczynę. Młodzi widzowie Teamu X spekulowali w komentarzach nad tym, która z uczestniczek teamu jest jego dziewczyną. W rzeczywistości żadna z nich nie była jego partnerką. Do kogo zatem należy jego serce?

Cezary Nykiel – dziewczyna, czy ma aktualnie dziewczynę?

Przez długi czas social media Czarka nie wskazywały na to, aby był w związku. Dopiero zdjęcia z Teneryfy, dodane w grudniu 2021 roku, podsyciły ponownie dyskusję nad tym, czy ma dziewczynę. Po kolorze włosów i podobnego zdjęcia dodanego w tym samym czasie, widzowie wywnioskowali, że wybranką Czara jest Zuza, znana z instagramowego profilu jako suzan00703. 

Na rozwiązanie zagadki nie musieliśmy długo czekać. 31 grudnia na Instagramie Czara pojawiło się zdjęcie, na którym całują się z wcześniej wspomnianą dziewczyną, a w tle na niebie rozbłyskują piękne fajerwerki. Jego wybranka znana jest przede wszystkim z twórczości na TikToku. Na Instagramie zebrała 272 tysiące obserwujących, a popularność, jaką zdobyła, pozwoliła jej na stworzenie własnej letniej kolekcji we współpracy z marką SHEIN. 

Zuza ma urodziny 8 sierpnia i z tej okazji mieliśmy szansę poznać Czarka od innej strony. Zakochany influencer wrzucił z tej okazji post z ich wspólnym zdjęciem, pod którym zamieścił czuły opis. Podziękował w nim Zuzie za to, że pojawiła się w jego życiu. Dziewczyna otrzymała dodatkowy prezent urodzinowy, jakim był utwór muzyczny, stworzony przez Czarka pod tytułem ,,Jesteś Ty”. W teledysku do romantycznego znajdują się filmiki z ich codziennego życia. Wiele z nich jest żartobliwych, inne ukazują parę w bardziej intymnych momentach. Wydają się bardzo szczęśliwi.

Cezary Nykiel – życie prywatne, skąd pochodzi? 

Więcej o życiu Czarka m.in. skąd pochodzi i jak wyglądało jego życie, zanim stał się rozpoznawalny, dowiadujemy się z filmiku ,,Moja Historia|Czaro”. Chłopak pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego i jako nastolatek interesował się piłką nożną oraz kick boxingiem. 

Mamy okazję zobaczyć zdjęcia z jego albumu rodzinnego i poznać jego rodziców. Zarówno mama, jak i tato Czarka wspominają, że był grzecznym i bezproblemowym dzieckiem, a nawet jeśli coś przeskrobał, to w uroczy sposób okazywał skruchę. 

Mamy nadzieję, że skorzysta z tego w dorosłym życiu, ponieważ często wywołuje dramy, które zniechęcają do niego użytkowników social mediów. Wierzymy w to, że Czaro jest dobrym chłopakiem, jednak warto w tym wieku trochę spoważnieć i ponosić konsekwencje swoich nieprzemyślanych działań, czego szczerze życzymy młodemu twórcy.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne