Strona głównaCelebryciPalion - kto to, ile zarabia, imię i nazwisko, numer telefonu

Palion – kto to, ile zarabia, imię i nazwisko, numer telefonu

YouTuberzy są już niemal tak rozpoznawalni jak aktorzy czy piosenkarze. Ich życia śledzą miliony obserwatorów,  a ich konta zasilają nie mniejsze sumy. YouTube już dawno temu przestał służyć tylko do słuchania muzyki – ludzie, którzy nagrywają tam filmy, montują je i podejmują różne współprace z markami, normalnie pracują na tym portalu. Bycie youtuberem jest już traktowane jako zawód i coraz mniej ludzi to już nie dziwi. 

Palion jest jednym z popularniejszych youtuberów – jego filmy mają po kilka milionów wyświetleń. Ma on spore grono fanów i fanek, którzy szukają najmniejszych szczegółów z jego życia – jakich na przykład? Na jakiej ulicy mieszka i jaki numer telefonu ma Palion – jeśli jesteś ciekawy/a, czy youtuber podzielił się gdzieś takimi danymi, to zapraszam do lektury 🙂

Palion – gdzie mieszka? Na jakiej ulicy mieszka Palion?

Na jakiej ulicy mieszka Palion? Na pewno wiemy, że mieszka on Siemianowicach Śląskich. Jest to miasto położone bardzo blisko Katowic. Podobno Palion mieszka na ulicy Harcerskiej, jednak czy na pewno – nie wiadomo. Nigdy nie podzielił się tym, gdzie mieszka dokładnie – byłoby to raczej dość nierozsądne. Na ulicy Harcerskiej zarejestrowana jest siedziba przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowo-handlowego Dalpol Tomasza Paliona – możliwe, że to ktoś z rodziny Paliona. 

Palion – ile zarabia? Czy znajdziemy takie informacje?

Palion nigdzie nie podzielił się tym, ile zarabia. Na jednym z ostatnich filmików schował w domu 1000 zł, które odnaleźć i tym samym wygrać, mieli jego przyjaciele. Ten, który znajdzie ich więcej, zgrania całość. Tego typu treści sugerują, że Palion na pewno nie zarabia mało – ja nie oddaje przyjaciołom tysiaka tak o, dla zabawy. Robią tak raczej ludzie, którzy mają na koncie taką sumę, że mogą sobie pozwolić na tworzenie takich treści. Możliwe też, że cały filmik był tak naprawdę ustawiony i po nagraniu jego kolega zwrócił mu pieniądze. Patrząc na to, ile ma lat, to radzi sobie finansowo bardzo dobrze – ludzie w jego wieku często są jeszcze na utrzymaniu rodziców. Nie wiem, ile zarabia Palion dokładnie, ale skoro jego filmy mają tyle wyświetleń, to na pewno na zarabia na nich niemałe pieniądze.

Palion – imię i nazwisko, wzrost, czy ma sklep, numer telefonu

Na forach jest pełno wątków, w których ludzie pytają o to, jak Palion ma na imię i nazwisko, czy ma sklep, a nawet jaki numer telefonu ma Palion. Youtuber nagrywa już od 7 lat! Oznacza to, że na YouTube pojawił się mając lat 14 – teraz nie jest już niczym dziwnym. Sporo nastolatków znalazło swoje hobby na YT – tworzenie treści w sieci jest już całkiem normalne. Jednak cofając się wstecz, to w 2015 roku raczej mało kto, przynajmniej w takim wieku, nagrywał coś na YT. Uparcie szedł ustaloną ścieżką i teraz kilka milionów ogląda jego filmy. Ma on stałe grono fanów, które śledzi go od lat. Jeśli jesteś jego nowym widzem, to możesz nie wiedzieć jak ma na imię Palion. Chłopak nazywa się Paweł Palion i ma 21 lat. 

Czy ma sklep? Nie ma sklepu, ale promuje portal sprzedażowy swojego kolegi z YouTube – Wojana. Dlatego właśnie tak dużo ludzi wyszukuje, czy Palion ma sklep – jest to dość mylące. W opisach pod niemal każdym filmikiem Paliona jest link do platformy sprzedażowej WojanTeam. Kwestia, jaki numer telefonu ma Palion, jest na forach poruszana raczej dla żartu – ludzie piszą tam numer Paliona, który oczywiście nie jest prawdziwy. Palion na żadnym filmiku nie podał swojego numeru telefony i raczej tego nie zrobi. Ile wzrostu ma Palion? Nie wiadomo – na filmikach wydaje się być dość wysoki. 

Palion – ciekawostki

Jakie ciekawe fakty o Palionie udało mi się znaleźć? 

  • Palion ma siostrę bliźniaczkę – Olę. Czasem wrzuca z nią wspólne zdjęcie na Instagrama. 
  • Jego ulubionym sportem jest piłka nożna. 
  • W 2021 roku Paweł Palion skończył szkołę.
  • Chłopak ma kotka o imieniu Rynek. 
  • YouTuber ma kilka kanałów: Palion, Palion Games, Palion Games Plus i Siostra vs. Brat. Ostatni nie jest już aktywny – są tam tylko dwa materiały, które dodane zostały 3 lata temu. 
  • 11 dni temu wypuścił piosenkę USA, która ma już 3 mln wyświetleń.
  • Palion ma swój jacht.
  • Youtuber ma dziewczynę – Maję. 
  • Jego najpopularniejszy filmik na kanale to piosenka ALE ALE – ma 19 mln wyświetleń.

Ludzie bardzo często o youtuberach wypowiadają się w sposób pejoratywny – bo co to niby za zawód… Jednak świat idzie do przodu i z czasem będzie pojawiać się jeszcze więcej profesji, o których 30 lat temu nikt by nie pomyślał. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że tworzenie treści na YouTube jest bardzo pracochłonne – uważają oni, że nie ma w tym nic trudnego i to tylko głupia zabawa. Nic bardziej mylnego. Youtuberzy często spędzają wiele godzin nad tym, żeby wypuścić na kanał kilkunastominutowy filmik. Ten zawód ciągnie za sobą również konieczność ciągłego bycia na bieżąco, oglądania, co się klika. To, że mimo wszystko dobrze się oni przy tym bawią, to raczej rzecz, której można tylko pozytywnie zazdrościć. Gdyby wszyscy ludzie mieli możliwość pracowania w miejscu, w którym się spełniają i w którym lubią być, to na świecie byłoby mniej agresji, złośliwości i frustracji. Daj znać w komentarzu, co Ty myślisz o filmikach Paliona 🙂

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne