Strona głównaCelebryciMałgorzata Tomaszewska - mąż, pierwszy mąż, rozwód, kiedyś, dzieci, wiek. wzrost, rodzice

Małgorzata Tomaszewska – mąż, pierwszy mąż, rozwód, kiedyś, dzieci, wiek. wzrost, rodzice

Małgorzata Tomaszewska to polska dziennikarka i telewizyjna prezenterka. Jej ojciec, Jan Tomaszewski, jest jednym z najlepszych polskich piłkarzy XX wieku. Kobieta jest z wykształcenia psychologiem, ukończyła Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie.

W tekście przyjrzymy się najciekawszym kwestiom związanym z Małgorzatą Tomaszewską: kim był jej pierwszy mąż, czy kobieta wzięłą rozwód, jak wyglądała kiedyś (10 lat temu), czy Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora są parą, jaki jest wzrost i waga prezenterki, w jakim jest wieku, kim są jej rodzice (przede wszystkim ojciec), czy ma dzieci (syna).

Zobacz: Izabella Scorupco – mąż, dzieci, wiek, syn, filmy, mężowie, kiedyś, z córką, wzrost, operacje plastyczne, obecnie

Małgorzata Tomaszewska – wiek, wzrost, waga 

Tomaszewska urodziła 28 stycznia 1989 roku w Łodzi. Jej wiek wynosi zatem 33 lata. Kobieta jest szczupłej postury. Wzrost prezenterki to 176 cm, waga ok 60 kg. Swego czasu dziennikarka narzuciła sobie zbyt restrykcyjną dietę, po której za bardzo schudła, przez co wróciła do normalnego trybu żywieniowego. 

Małgorzata Tomaszewska – mąż 

Tomaszewska nie ma obecnie męża. Jej drugi mąż był Turkiem, nazywał się Ahmet Seyfi Yigit Tarci. O mężczyźnie nie wiadomo praktycznie nic. Kobieta nie publikowała z nim żadnych zdjęć w mediach społecznościowych, wyjaśniając, że jej mąż nie jest osobą medialną i nie zależy mu na rozpoznawalności. Wiadomo, że mężczyzna przestał być mężem Tomaszewskiej w 2022 roku, gdy para wzięła rozwód.

Źródło: Instagram malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska –  pierwszy mąż 

Jej pierwszym mężem był kierowca rajdowy o nazwisku Słomina. Kobieta niechętnie opowiada na jego temat. Zapytana raz o swojego pierwszego męża odpowiedziała dość enigmatycznie, że zarówno szczęście i miłość, jak i przykre momenty wymagają ciszy. W jej branży bywa z tym różnie. Ponadto kobieta zaznaczyła, że lepiej jest opowiadać o czymś, gdy emocje całkowcie opadną, czym dała do zrozumienia, że te temat jest dla niej wciąż trudny i nie chce się nim dzielić z postronnymi osobami. Prawdy, o relacji Tomaszewskiej z jej pierwszym mężem z pewnością prędko nie poznamy.

Małgorzata Tomaszewska –  rozwód 

W 2022 roku Tomaszewska po raz drugi wzięła rozwód. Nie znamy powodów tej decyzji, gdyż prezenterka nie lubi dzielić się publicznie swoimi prywatnymi sprawami. Bardzo możliwe jest, że powodem rozwodu była wzmożona aktywność dziennikarki. Jak sama ona przyznała, branża, w której pracuje, wymaga od niej całkowitej dyspozycyjności, co znacząco utrudnia czas spędzany z najbliższymi. Bardzo zatem możliwe, że życie na wysokich obrotach, jakie prowadzi kobieta, walnie przyczyniło się do rozpadu jej miłości do męża.

Małgorzata Tomaszewska –  kiedyś, jak wyglądała 10 lat temu? 

W internecie niełatwo znaleźć zdjęcia Małgorzaty Tomaszewskiej, by zobaczyć, jak wyglądała kiedyś. Pierwsze fotografie datowane są na mniej więcej 2012 rok. 10 lat temu kobieta zadebiutowała na antenie telewizji Sportklub, gdzie prowadziła sportowe programy. Można z nich wywnioskować, że na przestrzeni lat prezenterka nie zmieniła się jakoś drastycznie. Kiedyś, podobnie jak dzisiaj, miała szczupłą sylwetkę, podobny kolor włosów na głowie oraz styl ubierania się.

Zobacz: Dorota Sumińska – mąż, książki, mąż tomasz, kontakt, ojciec, córka, e-mail

Obecnie kobieta jest jedną z twarzy programu śniadaniowego TVP. W ,,Pytaniu na śniadanie’’ Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora tworzą wspólny duet, który od dłuższego czasu umila ludziom dzień. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora współpracują ze sobą nie tylko w porannym programie telewizyjnej ,,dwójki’’, ale także wielokrotnie prowadzili razem wiele innych przedsięwzięć pod szyldem Telewizji Polskiej takich, jak Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu czy Sylwester Marzeń. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora często są ze sobą łączeni, jako para, ale oboje zgodnie przyznają, że są tylko kolegami z pracy i nic poza tym.

Małgorzata Tomaszewska – ojciec, rodzice, matka 

Rodzice Małgorzaty Tomaszewskiej są sportowcami. Matką kobiety jest Katarzyna Calińska-Tomaszewska, była mistrzyni Polski w tenisie stołowym. Ojciec kobiety, Jan Tomaszewski, często jest wymieniany jako najlepszy (obok Józefa Młynarczyka) polski bramkarz XX wieku. Zasłynął on przede wszystkim znakomitymi występami w piłkarskiej kadrze Polski. Ojciec prezenterki jest szczególnie pamiętany za swój rewelacyjny występ, podczas słynnego meczu Polska-Anglia na londyńskim stadionie Wembley. Po spotkaniu pojawiło się określenie, którym popularny ,,Tomek’’ jest określany do dzisiaj, jako ,,człowiek, który zatrzymał Anglię’’. Po tym bramkarz odczuł wyraźny wzrost rozpoznawalności.

Źródło: Instagram malgorzata_tomaszewska

W późniejszych latach Tomaszewski dał się poznać, jako bezkompromisowy komentator piłki nożnej, który często zabierał głos na temat jakości występów polskich graczy. Ponadto bardzo często atakował on Polski Związek Piłki Nożnej za liczne afery korupcyjne, a także nieumiejętnie prowadzony system szkolenia młodych adeptów piłkarskich. 

Wiadomo, że rodzice prezenterki są ze sobą po rozwodzie. Ojciec dziennikarki był trzykrotnie żonaty i trzykrotnie brał rozwód. Matka Tomaszewskiej była od niego o 16 lat młodsza. Para doczekała się dwójki dzieci – Pauliny i Małgorzaty.

Małgorzata Tomaszewska –  dzieci, syn

Małgorzata Tomaszewska ma jedno dziecko, syna imieniem Enzo, który urodził się w 2017 roku. Jest on owocem jej związku z drugim mężem. W jednym z wywiadów kobieta tłumaczyła, że chłopiec swoje niepolskie imię otrzymał z tego względu, że jej były mąż jest Turkiem, a obecny mąż jej matki to również nie Polak, dlatego chciała, by nikt z jej rodziny nie miał problemu z wypowiedzeniem jego imienia. 

W tekście mogliśmy sprawdzić najciekawsze rzeczy związane z Małgorzatą Tomaszewską: skąd pochodził jej drugi mąż, czy para wzięła rozwód, jak kobieta prezentowała się kiedyś (10 lat temu), ile ma dzieci, czy Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora są ze sobą w związku, jaki jest wzrost i waga prezenterki, w jakim jest wieku, kim są jej rodzice (przede wszystkim ojciec) i czy ma dzieci (syna).

Zobacz: Wiesław Ochman – dzieci, wnuki, życie prywatne, gdzie mieszka obecnie, pochodzenie, ile ma dzieci, syn

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne