Strona głównaCelebryciPaulina Sala - zdjęcie, wykształcenie, rada nadzorcza, wiek, kim jest, Wikipedia

Paulina Sala – zdjęcie, wykształcenie, rada nadzorcza, wiek, kim jest, Wikipedia

Sława jest czymś, do czego jedni dążą, a inni starają się uniknąć. Niewątpliwie, aby być na językach innych, należy się najzwyczajniej zasłużyć. W pozytywnym bądź negatywnym tego słowa znaczeniu. Zdarza się, że popularność pewnych osób, a także zainteresowanie nimi wzrasta wraz z sukcesem, porażka bądź innymi medialnymi powodami, dla których partner, bądź ktoś z rodziny jest na językach prasy czy mediów. To właśnie wtedy, kiedy na jaw wychodzą pewne sprawy, ludzie, którzy do tej pory zupełnie nie interesowali się kimś, poszukują rzetelnych informacji na temat gwiazd, polityków, a także ich partnerów.

Z taką sytuacją do czynienia mamy w przypadku Pauliny Sali. Któż z nas słyszał o tej postaci, zanim zrobiło się głośno w sprawie zakupu nieruchomości przez prezesa PKN Orlen – Daniela Obajtka. Paulina Sala, jego partnerka, jak się okazało, jest współwłaścicielka owych nieruchomości. Jednak to nie jedyny powód, dla którego media zainteresowały się Jej postacią. Wiele mówić można zarówno o samym stanowisku, jakie w niedawnym czasie objęła, jak i o samym fakcie, że tak młoda osoba, według mediów zasiada w radach nadzorczych wielu spółek Skarbu Państwa. Sprawdźmy, czy tak, rzeczywiście jest.

W dzisiejszym artykule poznamy odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Kim jest Paulina Sala?
  • Jakie wykształcenie ma Paulina Sala?
  • Co Wikipedia mówi o tej postaci?
  • Czy to prawda, że Paulina Sala zasiada w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa?

Zobacz: Paulina Smaszcz – partner, synowa, choroba, wzrost, wiek, kiedyś

Paulina Sala – kim jest? Wikipedia 

Jednym ze źródeł, na którym dość często polegają nie tylko serwisy plotkarskie, ale także osoby zainteresowane życiorysem danej osoby jest Wikipedia. Co w tym serwisie znajdziemy na temat Pauliny Sali. W przypadku tej postaci na próżno szukać jakichkolwiek informacji na Jej temat. Być może sama zainteresowana regularnie zgłasza pojawiające się treści o jej osobie, a być może do tej pory jeszcze nikt nie stworzył na Wikipedii jej biografii. 

Daniel Obajtek
Źródło: Instagram @obajtekdaniel

Nie da się jednak ukryć, że Paulina Sala mimo dość młodego wieku pochwalić może się całkiem imponującym życiorysem. Oprócz tego, że jest ona współwłaścicielka spółki, która zajmuje się budowaniem obiektów mieszkalnych w okolicach Myślenic, a więc rodzinnej okolicy Obajtka, znalazła zatrudnienie na kierowniczym stanowisku spółki – córki Orlenu, a mianowicie Energi. Dodatkowo Sala pochwalić może się tym, że zasiada w radach nadzorczych kilku spółek Skarbu Państwa. Kto wie, może kiedyś doczeka się wzmianki o swoich osiągnięciach na Wikipedii. 

Zobacz: Paulina Świst – Wikipedia, książki po kolei, jak wygląda? Bibliografia

Paulina Sala – zdjęcie, wiek, wykształcenie

Odniesienie sukcesu, jakim pochwalić może się Paulina Sala, zdaniem wielu wymaga odpowiedniego wykształcenia. Nie da się ukryć, że zajmowane przez nią stanowiska to głównie posady kierownicze, co też świadczyć mogłoby o bogatej karierze naukowej Sali. W praktyce jednak ani partnerka prezesa, ani nikt z jej otoczenia nie wyjawia informacji o wykształceniu. Na próżno szukać także danych na ten temat na popularnych serwisach, które pomóc mają znalezieniu pracy, czy podsumowują karierę zawodową. Paulina Sala albo nie posiada na nich profili, albo opcje wyszukiwania jej osoby zostały ukryte. 

Znacznie łatwiej przyjdzie nam wyszukać dane odnośnie wieku Pauliny Sali czy jej aktualnego wyglądu. Zdjęcia partnerki prezesa Orlenu nie są czymś utajnionym i z łatwością znaleźć możemy je, wpisując jej imię i nazwisko w wyszukiwarce internetowej. Podobnie jest w przypadku wieku Sali. Mimo iż nie został on nigdzie potwierdzony przez sama Paulinę, z wielu źródeł wynika, że urodziła się ona w 1987 roku, a więc aktualnie ma 35 lat. Informacje te wydają się być wiarygodne. 

Paulina Sala a rada nadzorcza

Czy osoba, która skończyła w tym roku 35 lat, ma szansę zasiadać w radach nadzorczych spółek skarbu państwa? Jak widać na przykładzie Pauliny Sali, jak najbardziej. Na przestrzeni lat zasiadała w kilku radach nadzorczych, co w niektórych przypadkach nadal czyni. 

Z nazwiskiem Pauliny Sali spotkamy się w przypadku rad nadzorczych takich spółek jak:

  • LOTOS Oil – według naszych informacji zasiada w niej od 30 kwietnia 2020 roku do chwili obecnej;
  • NITROERG S.A. – gdzie od 27 października 2016 roku pełni funkcję sekretarza;
  • RCEkoenergia – w tym przypadku Sala zasiadała w radzie nadzorczej w latach 2017-2021;
  • PKP Cargo Centrum Logistycznego Medyka – Zurawica — nieznana jest dokładna data odejścia. Wiadomo jednak, że Paulina Sala zasiadała w niej od 2016 roku;
  • PKP Cargo Terminale – w radzie nadzorczej tej spółki zasiadała w latach 2016 – 2019.

Nie da się ukryć, że pierwsze doświadczenia z radami nadzorczymi Sali pochodzą z okresu kiedy miała zaledwie 29 lat. Mało kto ma szanse na odniesienie takiego sukcesu, jednak wiele wskazuje na to, że dużo zawdzięcza ona swojemu Partnerowi. Jak zawsze w przypadku tego typu sytuacji, nikt nie przyznaje się do ewentualnej pomocy, jednak na temat kariery w radach nadzorczych powstało wiele spekulacji i grup na forach, które na bieżąco dyskutują na ten temat.

Sprawdź jeszcze

Popularne