Strona głównaCelebryciPascal Brodnicki - żona, rozstanie, dzieci, wzrost, Agnieszka Mielczarek, rozwód, rodzice, dom,...

Pascal Brodnicki – żona, rozstanie, dzieci, wzrost, Agnieszka Mielczarek, rozwód, rodzice, dom, ojciec

Pascal Brodnicki to polsko-francuski kucharz i osobowość telewizyjna, który od lat związany jest z telewizją TVN. Prowadził wiele programów kulinarnych, brał udział też w dwóch dużych kampaniach reklamowych (Knorr oraz Lidl). Co robi dziś Pascal Brodnicki? Sprawdzamy, gdzie ma dom i skąd pochodzą jego rodzice. Przeczytasz także, co dzieje się z synem kucharza i co robi była partnerka Pascala, Agnieszka Mielczarek. 

Zobacz: Marek Molak – żona, Murański, filmy, Twoja twarz brzmi znajomo, dzieci

Pascal Brodnicki – kto to? Wiek, wzrost

Pascal Brodnicki urodził się 5 września 1976 roku w Lille, we Francji. Po raz pierwszy przyjechał do Polski w 1991 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywał w restauracjach na całym świecie. Szkołę gastronomiczną kończył pod okiem najlepszych francuskich kucharzy. Już jako dziecko lubił gotować i eksperymentować ze smakami. 

Prostolinijny i niezwykle sympatyczny Francuz szybko zdobył uznanie w Polsce. Ludzie pokochali jego łamaną polszczyznę i zamiłowanie do polskich potraw. Dziś ma własny kanał na platformie YouTube @TubaSmaku – subskrybuje go ponad 270 tysięcy osób. Dzieli się tam przepisami kulinarnymi, ale sporo opowiada też o swoim życiu prywatnym. 

wiek: 47 lat

wzrost: 196 cm

Źródło: instagram.com/pascal_brodnicki_official/

Pascal Brodnicki – żona, rozstanie, rozwód

Przez 16 lat żoną Pascala Brodnickiego była Agnieszka Mielczarek. Para łączyła życie prywatne i zawodowe, bo Agnieszka Mielczarek zawodowo zajmuje się dietetyką. Świetnie mówi po francusku, co od razu ujęło kucharza znad Loary. Wspólne projekty kulinarne cieszyły się sporą popularnością wśród miłośników kulinariów. Udało im się połączyć to, co zdrowe i pyszne. Dania, które tworzyli nie tylko cieszyły oko, ale też były proste, a przy tym wartościowe. 

Rozstanie w życiu prywatnym sprawiło, że rozeszły się także ich drogi biznesowe. Media rozpisywały się swego czasu, że rozwód był dla Agnieszki tym bardziej bolesny, że straciła sporo pieniędzy, bo zawodowo realizowała się pod marką Pascala. Dziś działa samodzielnie, także w internecie. 

Pascal Brodnicki – dzieci 

Jeśli chodzi o dzieci, Pascal Brodnickiego ma syna, Leo. 14 maja 2008 roku żona kucharza, Agnieszka Mielczarek urodziła mu dziecko. W jednym z wywiadów Pascal powiedział, że z synem może porozumieć się w trzech językach. Po polsku Leo mówi znacznie lepiej niż Pascal, choć obaj uczą się często wspólnie. Jego marzeniem jest to, by Leo znał jak najwięcej języków obcych. To pozwoli mu podróżować po całym świecie, poznawać nowych ludzi i miejsca, w których żyją. Dziś jedyną barierą jest język – dolecieć, czy dojechać można niemal wszędzie. 

Chcąc zachować dobre relacje z synem, który ma już 15 lat, Mielczarek i Brodnicki, starają się zachowywać kontakt. Sprzedali dom, w którym wspólnie mieszkali, ale dzielą się opieką nad Leo tak, by dziecko nie ucierpiało z powodu tego, że wzięli rozwód. 

Pascal Brodnicki – rodzice, ojciec

Pascal Brodnicki pochodzi z polsko-francuskiej rodziny. Jego mama jest Francuzką, a ojciec był Polakiem. Pamięta swój rodzinny dom jako miejsce, w którym zawsze dużo się gotowało. Czas spędzał z babcią, która wprowadziła go w tajniki kuchni i uczyła gotowania.

W 2020 roku kucharz poinformował w mediach, że jego ojciec zmarł. Pascal Brodnicki we wzruszający sposób żegnał się z nim na Instagramie, publikując bardzo długi wpis. Można się z niego dowiedzieć, że ojciec wiele go nauczył i wraz z mamą dał mu wszystko to, czego potrzebował. Był dobrym i wielkodusznym człowiekiem. 

Zobacz: Alicja Szemplińska – wiek, chłopak, cyganka, ojciec, mama, rodzina, pochodzenie romskie

Źródło: instagram.com/pascal_brodnicki_official/

Pascal Brodnicki – dom

Kiedy Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek byli małżeństwem, pokazywali to, jak wygląda ich dom w telewizji TVN Style. Kupili go i tak przerobili, że w ogóle nie przypominał budownictwa charakterystycznego dla lat 80-tych. Był to chyba najładniejszy, a na pewno najbardziej oryginalny, dom na warszawskich Bielanach. 

Część wyposażenia para sprowadziła z Francji, sporo wykonane zostało na specjalne zamówienie. Połączyli to co najlepsze: francuski szyk z polską sielanką. Ta jednak nie trwała długo, bo po 16 latach małżeństwa, zdecydowali się dom sprzedać. 

Sprawdź jeszcze

Popularne