Strona głównaCelebryciDariusz Pachut – rozwód, dzieci, Wikipedia, Doda, rodzina, wiek, żona, Dorota Gardias

Dariusz Pachut – rozwód, dzieci, Wikipedia, Doda, rodzina, wiek, żona, Dorota Gardias

Zapalony sportowiec, który czerpie z życia pełnymi garściami i inspiruje do tego innych. Kim jest partner Dody – Dariusz Pachut? Zebraliśmy informacje na jego temat – wiek, wzrost, rodzina, dzieci, żona i wiele innych. Jeśli jesteście ciekawi – zapraszamy!

Zobacz: Daria Zawiałow – życie prywatne, rozwód, mąż, ile ma lat, wiek, wzrost, nagrody

Dariusz Pachut – kim jest? Wzrost, wiek

Kim jest Dariusz Pachut? To podróżnik, sportowiec i ratownik medyczny. Uwielbia aktywnie spędzać czas. Przyznaje, że jest uzależniony od endorfin i nie potrafi usiedzieć w miejscu. Zajmuje się wspinaczką górską i lodową, raftingiem, kajakarstwem, a także skacze ze spadochronem i nurkuje. W wywiadzie wspomniał, że kocha każdy sport, w którym występuje żywioł wody. Dariusz Pachut zdobył niegdyś tytuł mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Jest też instruktorem strzelania i speleologii.

Prywatnie jest partnerem piosenkarki Dody. Wzrost Dariusza nie jest znany, ale możemy być pewni, że jest wysoki. Dorota Aqualiteja Rabczewska jest główną bohaterką programu „Doda. 12 kroków do miłości” emitowanego jesienią 2022 roku na Polsacie. Gwiazda udała się na 12 randek z mężczyznami, których wybrała dla niej produkcja. Doda postawiła 3 warunki, chciała, by każdy z mężczyzn był wysportowany, miał piękne zęby i był wysoki. W ostatnim odcinku programu wokalistka poinformowała, że jej serce jest już zajęte i nie dotyczy to żadnego z kandydatów. Krótko po zakończeniu emisji reality show wyjaśniło się, że jej wybrankiem jest właśnie bohater tego artykułu. Dariusz Pachut zachwyca swoją wysportowaną sylwetką, ma ładne zęby oraz z pewnością jest odpowiedniego wzrostu.

Wiek Dariusza Pachuta to 37 lat, dokładna data urodzenia nie jest znana. Doda w wywiadzie nawet nie chciała ujawnić jego znaku zodiaku, chociaż sama przyznała, że dokładnie tę kwestię przestudiowała, włącznie z chińskim horoskopem, bo uważa to za bardzo ważne. Wokalistka ma 38 lat, więc między parą jest niewielka różnica wieku.

Pachut prowadzi konto na Instagramie o nazwie @dariuszpachut. Jego profil śledzi ponad 65 tysięcy obserwatorów. Mężczyzna publikuje tam zdjęcia zrobione podczas uprawiania różnych sportów, fotki z podróży oraz zdjęcia z ukochaną i z dziećmi. Sportowiec zachęca do aktywnego spędzania czasu i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Dariusz Pachut – żona

Niewiele wiadomo o dawnych relacjach Dariusza Pachuta przed dwoma medialnymi związkami – z Dorotą Gardias i Dodą. Wszystko wskazuje na to, że to Doda zostanie jego przyszłą żoną. Rabczewska miała dwóch mężów. Pierwszym z nich był piłkarz Radosław Majdan, para uzyskała rozwód w 2008 roku. 10 lat później została żoną producenta filmowego Emila Stępnia, jednak w 2021 roku doszło do rozwodu.

Dariusz Pachut i Dorota Gardias

Dariusz Pachut i Dorota Gardias byli niegdyś parą. Kim jest Dorota Gardias? To polska dziennikarka, fotomodelka i prezenterka pogody. Była żoną pilota wojskowego, Konrada Skóry, ale para wzięła rozwód w 2011 roku. Spotykała się również z Piotrem Bukowieckim i z tego związku ma córkę. Nie wiadomo kiedy dokładnie rozpoczął się jej związek z Dariuszem Pachutem. Dariusz Pachut i Dorota Gardias rozstali się w marcu 2022 roku, wtedy Gardias usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z podróżnikiem, niedługo później potwierdziła zakończenie związku.

Źródło: Instagram dorotagardias

Zobacz: Małgorzata Tomaszewska – mąż, pierwszy mąż, rozwód, kiedyś, dzieci, wiek. wzrost, rodzice

Dariusz Pachut – co nam powie Wikipedia?

Dariusz Pachut nie posiada osobnej strony poświęconej jego osobie na Wikipedii, jednak jest o nim wzmianka w artykule „Zabrzeż”. Zabrzeż to wieś w Polsce, położona w województwie małopolskim. Właśnie stamtąd pochodzi sportowiec.

Z tego artykułu na Wikipedii dowiadujemy się, że Dariusz Pachut jest pomysłodawcą i głównym organizatorem projektu Slide Challenge – Korona Wodospadów, polegającym na zdobyciu i zjechaniu na linach z 10 najwyższych wodospadów na świecie. Pomysł na ten ekstremalny projekt narodził się podczas kanioningowej wyprawy do Szwajcarii w 2018 roku. Już rok później ekipa zdobyła najwyższy wodospad świata Salto Angel w Wenezueli, który mierzy 979 metrów.

Niestety epidemia koronawirusa wymusiła przerwę w dalszym zdobywaniu wodospadów. Projekt został reaktywowany i w 2022 roku drużyna zdobyła wodospad Tugela w RPA, którego wysokość wynosi 948 metrów oraz wodospad Skorga w Norwegii, mierzący 864 metry. Następne cele to: Cataratas las Tres Hermanas w Peru (914 m), Olo’upena w USA (900 m), Catarata Yumbilla w Peru (896 m), Vinnufossen w Norwegii (865 m), Pu’uka’oku w USA (840 m), James Bruce Falls w Kanadzie (840 m) oraz Browne Falls w Nowej Zelandii (836 m).

Dariusz Pachut posiada również wzmiankę w artykule na Wikipedii dotyczącym Dody. Jednak innych informacji na temat sportowca musimy szukać gdzie indziej.

Dariusz Pachut – dzieci, rodzina, co o nich wiemy?

Dariusz Pachut jest ojcem dwójki dzieci – córki i syna. Dzieci wykazują zapał do sportu i mężczyzna zabiera je m.in. na narty i wycieczki rowerowe. Poza tym niewiele wiemy o rodzinie Pachuta. Jego rodzina nie uczestniczy w celebryckim życiu. Doda została kiedyś zapytana w wywiadzie, czy przeszkadzałoby jej to, że jej partner ma dzieci z poprzednich związków. Piosenkarka odpowiedziała, że nie, ponieważ w jej wieku już nie ma innego wyjścia, naturalną rzeczą jest to, że osoby po trzydziestce zakładają rodziny i mają dzieci.

Źródło: Facebook Dariusz Pachut

Zobacz: Doda i Justyna Steczkowska – konflikt

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne