Strona głównaCelebryciJoanna Kudzbalska żona Krzysztofa Ibisza — kim jest?

Joanna Kudzbalska żona Krzysztofa Ibisza — kim jest?

Krzysztof Ibisz to osoba, która od lat dbała o swoją prywatność. Przez lata spotykał się z wieloma kobietami, a dwie z nich stały się nawet jego żonami. Z każdą z nich się jednak rozwiódł, dlatego niesamowicie zaskoczył swoich fanów w 2021 roku, gdy poinformował obserwatorów, że się ożenił. Jego wybranką okazała się Joanna Kudzbalska. Kim jest nowa żona Krzysztofa Ibisza i ile ma lat?Jakie ma wykształcenie?

Joanna Kudzbalska — kim jest żona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska żona Krzysztofa Ibisza to modelka, która pasjonuje się między innymi podróżami, a niezwykle zaskakującą informacją o jej życiu może być to, że jest ona również lekarzem w jednym z warszawskich szpitali powiatowych i ma wykształcenie medyczne. Jej rok urodzenia to rok 1992, więc mogła się wychowywać już w III RP, a jej wiek to obecnie 30 lat. Medycyna to również jej wielka pasja, gdyż studiowała nawet medycynę, zanim pokazała się szerszej publiczności w drugiej edycji programu Top Model, w którym zwycięzca może liczyć na profesjonalny kontakt z agencją modelingową i rozpoczęcie kariery w tym świecie. Ostatecznie wróciła na studia medyczne i zdobyła potrzebny jej dyplom. 

Ciekawe jest to, że jeszcze w 2019 roku Joanna Kudzbalska chwaliła się związkiem z pewnym Brytyjczykiem, a jego zdjęcia można nawet znaleźć na jej Instagramie. Niedługo później musiała jednak poznać Krzysztofa Ibisza, czyli znanego celebrytę, który przede wszystkim znany jest z tego, że starzeje się niczym wino i mimo upływu lat wciąż naprawdę świetnie wygląda. 

Wszystko stało się bardziej oficjalne w lutym w 2021 roku, gdy Ibisz potwierdził, że oświadczył się Joannie Kudzbalskiej. Tego, jak wygląda sytuacja, można było domyślać się już wcześniej. Para często wrzucała zdjęcia z wakacji, a pod nimi zamieszczała dość romantyczne komentarze, które mogły wskazywać na to, że łączy ich coś więcej. 

Razem wyglądają cudnie!

Joanna Kudzbalska — TOP MODEL

To, kim jest Joanna Kudzbalska i ile ma lat, jest doskonale znane i pozwolił na to udział w drugiej edycji Top Model. Swoją karierę w modelingu rozpoczęła już w wieku 13 lat, lecz na początku miała spore problemy, gdyż jej samoocena przez problemy z jąkaniem się była bardzo niska. Potem sytuacja znacząco się jednak poprawiła i postanowiła spełniać swoje marzenia w modelingu. 

Właśnie w tym pomógł jej program Top Model. Wzięła w nim udział w wieku 19 lat i postanowiła nawet przerwać w tym celu swoje studia medyczne. Decyzja ta okazała się jak najbardziej słuszna, gdyż dotarła ona do przedostatniego odcinka i można powiedzieć, że zajęła czwarte miejsce w drugiej edycji programu Top Model, co pozwoliło jej na pokazanie światu tego, kim jest i rozpoczęcie kariery w modelingu. 

Zobacz: Paulina Rabczewska – kim jest siostra Dody?

W modelingu nie wytrwała jednak bardzo długo. Po pewnym czasie i zebranych doświadczeniach postanowiła wrócić na studia medyczne, na których zdobyła wykształcenie, dzięki któremu może pracować jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali. 

Joanna Kudzbalska — wiek, rok urodzenia, czego nie powie nam Wikipedia

Joanna Kudzbalska żona Krzysztofa Ibisza nie posiada żadnej strony na Wikipedii, więc wszelkich informacji na temat tego, kim jest, trzeba szukać na innych stronach. Jedne z niewielu wpisów na jej temat, które znajdziemy na Wikipedii, znajduje się na stronie dotyczącej jej obecnego męża, Krzysztofa Ibisza. Dowiemy się z niej, że ożeniła się ona z Ibiszem w roku 2021 i ma z nim syna Borysa. 

Ile ma lat? Joanna Kudzbalska żona Krzysztofa Ibisza urodziła się w 1992 roku we Wrocławiu i to w tym mieście się wychowywała. Obecnie jednak bardziej związana jest z Warszawą, w której w końcu mieszka oraz pracuje. Jej wiek wynosi wiec 30 lat. Naprawdę dużo zmieniło się od czasów jej występu w Top Model. Wtedy była jeszcze młodą dziewczyną, a dziś jest już dorosłą kobietą z wykształceniem medycznym, która może pracuje jako lekarz, a do tego wciąż ma ogromną pasję do modelingu. Co ciekawe rok urodzenia Kudzbalskiej prawie zbiega się z momentem, gdy jej mąż rozpoczął pracę w telewizji jako prowadzący teleturniejów. Zarówno Ibiszowi, jak i jego żonie rok urodzenia jednak nie przeszkadza.

Zobacz: Paulina Pszech – wiek, córka, kiedyś, metamorfoza

Joanna Kudzbalska ślub

Ślub Joanny Kudzbalskiej i Krzysztofa Ibisza udało się utrzymać w tajemnicy. Bardzo ciekawe były jednak wydarzenia, które do niego doprowadziły. Ibisz próbował bowiem oświadczyć się wpierw z pomocą billboardu wykupionego obok mieszkania Joanny. Jego ukochana zobaczyła go jednak z opóźnieniem. Następnie próbował zorganizować romantyczną kolację w restauracji meksykańskiej. Tutaj jednak przeszkodziła pandemia. Ostatecznie na oświadczyny Ibisz zdecydował się w Wigilię. Jego wybranka oczywiście je przyjęła. 

Do ślubu doszło w podwarszawskich Markach. W sierpniu 2021 roku. Co ciekawe bardzo długo udało się utrzymać go w tajemnicy i nawet Wikipedia nie zawiera dokładnej jego daty. Ibisz wraz z nową żoną pochwalił się bowiem ślubem dopiero po pewnym czasie, wrzucając zdjęcia z niego na swój profil na Instagramie. Niedawno, bo w sierpniu 2022 roku para cieszyła się z pierwszej rocznicy ślubu. Z kolei 8 września 2022 roku na świat przyszedł syn Ibisza oraz Kudzbalskiej, który otrzymał imię Borys.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne