Strona głównaCelebryciRafalala - kto to? Jak wyglądała kiedyś? Wiek, wzrost, romans

Rafalala – kto to? Jak wyglądała kiedyś? Wiek, wzrost, romans

Życia i poczynania publicznych osobistości, przyciągają wzrok wielu mediów i osób, które interesują się tego rodzaju tematami. Nie inaczej jest z Rafalalą. Ostatnio zrobiło się o niej dość głośną za sprawą wywiadu, którego na jej temat, udzielił Sebastian Fabijański. Kto to Rafalala, jakie jest jej prawdziwe imię i nazwisko, jak wyglądała kiedyś jako mężczyzna, przed operacjami? Czy będzie można ją zobaczyć na najbliższym Fame MMA? Czy ma Snapchat? Czy wdała się ostatnio w jakiś romans? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do artykułu.

Rafalala – kim jest? Wiek, wzrost 

Kto to taki Rafalala? Takie pytanie, zadaje sobie ostatnio spora liczba osób. Duże zamieszanie wokół jej osoby, spowodowane jest faktem, że w ostatnim czasie miała rzekomo spędzić noc w towarzystwie wspomnianego już we wstępie Sebastiana Fabijańskiego. Jaki jest wiek Rafalali? Jej wiek to 40 lat. Jeśli chodzi o dokładną datę urodzenia, to jest to 20 lipca 1982. Kim jest Rafalala? Na świat przyszła jako mężczyzna, imię, jakie mu nadano to Rafał. Przed zmianą płci, wychowywana była przez babcię. Jaki jest jej wzrost? Według dostępnych informacji wynika, że około 180 cm. Czy publikuje jakieś informacje za pośrednictwem aplikacji Snapchat? Jak najbardziej. Znana już na całą Polskę jest afera budowlana, którą za pośrednictwem aplikacji Snapchat, opublikowała Rafalala.

Czy będzie można zobaczyć ją kiedyś w Fame MMA? Według doniesień z początku maja tego roku została ona nowym nabytkiem organizacji MMA – Vip. Najprawdopodobniej, stało się tak za sprawą Marcina Najmana, który jest odpowiedzialny za ten transfer. 

rafalala i wywiad na vip mma
Źródło: RAFALALA BĘDĘ WALCZYĆ NA MMA VIP I POKAZUJE SWOJEGO PSA (TVreklama)

Rafalala – kiedyś. Jak wyglądała przed zmianą płci? 

Powiedzieliśmy już, że jako mężczyzna Rafalala, wychowana była przez babcię. Na imię miała Rafał. Nazwisko jednak nie jest znane. Jej imię i nazwisko, którego używa na deskach teatru Krystyny Jandy (która notabene „biła” się o jej angaż), brzmi Nina Kukawska. Czy są jakieś zdjęcia w internecie, które ukazują Ninę Kukawską przed zmianą płci? Nie ma takich fotek. Wiadome jest na pewno, że przed operacjami, będąc chłopcem Rafalala, czułą się kobietą. Co jeszcze można powiedzieć w kwestii, kim jest Rafalala? Pochodzi z wieloletniej rodziny, w której nadużywany był alkohol. Jednak sama Rafalala, nie daje po sobie poznać, że jakkolwiek odbiło to na niej piętno w życiu dorosłym. Często pytana o tę kwestię, odpowiada: a w której nie był. 

Rafalala – bez peruki. Snapchat, imię i nazwisko, romanse i życie prywatne

Snapchat to źródło, gdzie można zobaczyć, jak Rafalala wyglądała kiedyś, gdy była młodsza. Czy są tam jakieś filmiki, gdzie widać ją bez peruki? Nina Kukawska raczej nie decyduje się na tego typu publikacje. Na pewno jednak jest to dobre miejsce dla tych, którzy zastanawiają się, kto to taki Rafalala. Jak jednak najlepiej odpowiedzieć na pytanie, kim jest? Przede wszystkim jest to osobowość medialna. Chociaż nim to nastąpiło swoich sił, próbowała na licznych kierunkach, studiując między innymi:

  • administrację
  • farmację
  • psychologię
  • fotografię

Nim jednak na dobre rozpoczęła się jej kariera w show – biznesie, można było natknąć się na jej publikacje, które zamieszczała za pośrednictwem swojego bloga w internecie. Tak, Nina Kukawska, próbowała również być pisarką. Nie ma jednak nigdzie żadnych zdjęć, które ukazywałyby ją w tamtym okresie lub bez peruki. Czy jest natomiast jakiś romans, z którego jest znana? Żadnych oficjalnych danych na ten temat nie ma. Jest tylko jedna wzmianka na ten temat, w której Nina Kukawska twierdzi, że miała romans z jednym z byłych narzeczonych Dody.

Rafalala i Fabijański – o co chodzi?

Rafalala i Fabijański, o co chodzi? To jeden z głównych tematów wielu portali plotkarskich, który nie schodzi od kilku tygodni z ich nagłówków. Jedno na temat Niny Kukawskiej jest pewnie. Ma ona tendencję do wyszukiwania kontrowersyjnych tematów oraz publikacji filmów, ukazujących rzekome skandaliczne sytuacje z udziałem innych osób ze świata show biznesu. Wracając jednak do meritum: Rafalala, Fabijański – o co chodzi? Ta pierwsza, opublikowała w sieci filmik, na którym widać, jak bawi się z Fabijańskim. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że znajdował się wtedy w rozpadzie swojego związku z Maffashion. Początkowo, tłumaczył jego obecność tam, jako element kampanii promocyjnej filmu ,,Inni ludzie’’. Z czasem jednak, w związku z coraz większym zainteresowaniem mediów tym tematem, wytłumaczył dokładnie, jak było naprawdę. W jednym z wywiadów dla portali plotkarskich przyznał bez ogródek, że brał udział w imprezie z Rafalalą jednocześnie jednak, odcinając się od wszelkich spekulacji, jakoby miał z nią romans.

Wiemy już, jak kiedyś miała na imię Nina Kukawska. Przed operacjami była ona Rafałem.  Została wychowana przez babcię, która już od małego widziała jej skłonności do przebierania się za kobietę. Warto dodać, że babcia Niny Kukawskiej, miała duże doświadczenie w pracy z dziećmi, które zawdzięczała funkcji, którą pełniła przez większość swojego życia. Była wychowawczynią w domu dziecka. Rafalali wzrost jest wysoki. Ma ona około 180 cm. Dzięki swojej nietuzinkowej urodzie oraz postawie gra na deskach teatru Krystyny Jandy. Jak potoczy się dalej jej kariera? Będziemy się bacznie przyglądać i na pewno damy Wam znać, jak wydarzy się coś nowego z jej udziałem. Można przypuszczać, że raczej na pewno będzie to coś związanego z mediami. 

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne