Strona głównaCelebryciPiotr Czaykowski - wiek, wzrost, partner, dziecko, Wikipedia

Piotr Czaykowski – wiek, wzrost, partner, dziecko, Wikipedia

Piotr Czaykowski uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Obczaj jego Instagram i sam się przekonaj, dlaczego tak jest! Mężczyzna od wielu lat związany jest z modelingiem. Sam podkreśla, że nigdy nie lubił chodzić do szkoły i jako dziecko nie miał zbyt wielu znajomych – wiek zmienił jednak jego podejście do życia. Czaykowski ukończył studia magisterskie i rozpoczął karierę jako model, psst nie dziwi nas to!

Piotr Czaykowski największy rozgłos zyskał, dzięki udziałowi w 2 edycji programu Azja Express emitowanego na antenie TVN – do wzięcia udziału w programie zachęcił go jego wieloletni przyjaciel, którego na pewno znacie z programu Top Model, Michał Piróg. Mężczyźni wspólnie podróżowali przez Azję, podejmując się różnych ekstremalnych wyzwań i prawie udało im się wygrać program – zajęli drugie miejsce.

Przeczytaj ten artykuł i poznaj wiek i wzrost modela, dowiedz się, co publikuje na Instagramie, co na jego temat mówi Wikipedia, jak wygląda jego rodzina, czy ma dziecko i czy pozował nago. Jak wygląda jego dziewczyna…a może pokazywał się z partnerem? 

Piotr Czaykowski – Instagram, wiek, wzrost

Piotr Czaykowski jest modelem, oczywiste jest więc, że Instagram to jedno z jego miejsc pracy. Konto na tej platformie założył już w marcu 2012 roku. Jeśli chcecie popatrzeć na zdjęcia przystojnego faceta na tle egzotycznych widoków, to zachęcamy do odwiedzenia jego profilu na Instagramie @piotrczaykowski. Jest tam też pełno zdjęć ze znajomymi i bliskimi modela.

Wiek Czaykowskiego nie jest do końca znany, prawdopodobnie ma on 34 lata, jednak nie podaje nigdzie swojej daty urodzenia. Chyba trzeba po prostu uznać, że jest on wiecznie młody. Piotr Czaykowski chroni swoją prywatność, dlatego też w sieci nie znajdziemy za wiele informacji na temat tego, jak wygląda jego rodzina. O rodzicach wiemy tyle, że jego ojciec był prawnikiem. Na Instagramie znajdziemy nieliczne zdjęcia Piotra jako dziecko, a ostatnio dodał też fotografię, na której jest tajemnicza dziewczyna…ta piękność to jego mama! Mężczyzna podkreśla, że rodzina jest dla niego ważna.

Na szczęście, Piotr Czaykowski jest modelem, więc dostępne są informacje na temat jego wzrostu i wymiarów. Podkreśla, że był gruby jako dziecko, ale to już zamierzchłe czasy. Wzrost mężczyzny to 189 cm. Chcecie mu podarować ubrania szyte na miarę? Wymiary modela to 103 cm w klatce piersiowej, 87 cm w pasie i 102 cm w biodrach… nie dziękujcie 🙂

Piotr Czaykowski – dziewczyna, partner, dziecko

Pewnie niejedna z was przeglądając Instagram Czaykowskiego, rozmarzyła się i fantazjowała o byciu jego dziewczyną, ale czy on przypadkiem nie ma dziewczyny? Mam dobrą i złą wiadomość. Piotr Czaykowski nie ma partnerki, ale ma partnera. Zdjęcia z partnerem również możecie podziwiać na Instagramie mężczyzny. Trzeba przyznać, że Piotr Czaykowski i Giulio Filippo D’Errico, bo tak właśnie nazywa się jego partner, wyglądają razem na szczęśliwych, a my mega im kibicujemy!

Chcecie wiedzieć, kto zdobył serce Czaykowskiego? Kim jest jego partner? To człowiek wielu talentów. D’Errico to model, aktor i piosenkarz włosko-cypryjskiego pochodzenia.

Obaj mężczyźni nie wstydzą się okazywać sobie uczuć również na Instagramie, zamieszczają tam razem liczne zdjęcia i to właśnie tam po raz pierwszy podzielili się ze światem informacją o swoim związku.

Czy Piotr i jego partner chcieliby stworzyć rodzinę i mieć dziecko? Czaykowski nie zaprzecza, że chciałby zostać ojcem. Uwielbia dzieci i chętnie uczestniczy w życiu córek jego przyjaciół (by the way, przyjaciele są dla niego jak rodzina, którą sam sobie wybrał). 

Piotr Czaykowski chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których widać niejedno dziecko, on naprawdę dobrze się czuje jako wujek.

Piotr Czaykowski – czego nie powie Wikipedia

Czego nie powie nam Wikipedia na temat Piotra Czaykowskiego? Łatwiej zacząć od tego, co nam powie – model nie ma własnej podstrony na Wikipedii. W artykule na temat Azja Express możemy znaleźć informację o jego udziale w tym programie.

Co o Piotrze Czaykowskim mogłaby powiedzieć Wikipedia? Na przykład to, że model był ulubieńcem Giorgio Armani. A także to, że jest współzałożycielem agencji modelingowej Chili Models oraz Faceonized – projektu skupionego wokół sztucznej inteligencji, która pomaga określić cechy osobowości każdego człowieka…ale to czadowe!

Czy Piotr Czaykowski pozuje nago? Tego Wikipedia również nie powie, ale my to zrobimy. Czaykowski na swoim Instagramie dodaje różnego rodzaju zdjęcia, znajdziemy też takie, na których model jest prawdopodobnie nago, ale kadr obejmuje go od pasa w górę. Spora część zdjęć Piotra to te w bieliźnie – można więc powiedzieć, że chętniej niż nago pozuje on półnago 🙂 

Swego czasu mężczyzna sam zwrócił uwagę na to, że na Instagramie jest zbyt wiele nagości i choć sam chętnie pozuje w bieliźnie, jest to głównie związane z jego pracą.

Piotr Czaykowski a Marta Wierzbicka

Piotr Czaykowski i Marta Wierzbicka. Czy Marta Wierzbicka to dziewczyna Czaykowskiego? Co łączy Wierzbicką i Czaykowskiego? W 2017 roku pojawiły się plotki dotyczące tego, że Marta Wierzbicka to dziewczyna Czaykowskiego – niektórzy uważali wręcz, że para sama nakręcała te doniesienia, dając sobie buziaki i obejmując się na spacerach. Obie gwiazdy zdementowały plotki o romansie. Powiedzieli, że darzą się miłością, ale jako przyjaciele. 
Piotr Czaykowski to przystojny model i biznesmen, który coraz odważniej kroczy przez życie. Międzynarodowa kariera i program Azja Express otworzyły mu wiele drzwi i sprawiły, że Polacy o nim usłyszeli. Piotr Czaykowski nie wstydzi się już tego, kim jest i kogo kocha. Takiej otwartości życzymy każdemu.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne