Strona głównaCelebryciRuskiefajki - kto to, bez makijazu, wiek, wzrost, tatuaże, imię i nazwisko

Ruskiefajki – kto to, bez makijazu, wiek, wzrost, tatuaże, imię i nazwisko

Ruskiefajki pojawiła się na polskiej scenie stosunkowo niedawno, bo jedynie rok temu. W ciągu tego okresu bardzo szybko zyskała na popularności, gromadząc wokół swojej osoby fanów, dziennikarzy, ale i hejterów. Od początku wzbudzała liczne kontrowersje, czym jeszcze bardziej zaciekawiła publiczność. W poniższym artykule, odpowiemy na najważniejsze pytania. Kto to? Jaki jest jej wiek i wzrost? Jak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko? Ile ma tatuaży? Czy widziano ją bez makijażu?

Ruskiefajki – kto to?

Ruskiefajki to piosenkarka, ale przede wszystkim osoba z dużym bagażem życiowym. Pojawiła się znikąd nagrywając w maju 2020 swoje #Hot16Challenge2, czym wywołała spory szum w mediach. Wszyscy zadawali sobie pytanie “kto to?”. Wówczas nie było o niej wiadomo kompletnie nic, jednak kawałek, który wypuściła był bardzo charakterny.

Nagość, zmysłowość, mocny makijaż, wielkie rzęsy i cała masa tatuaży – tak prezentowała się wokalistka. Scena muzyczna diametralnie się zmienia i w szczególności w rapie, taki obraz nie powinien nikogo (a przynajmniej nie szczególnie) zdziwić. Żyjemy jednak w dość konserwatywnym państwie, dlatego Ruskiefajki bardzo szybko oprócz fanów zyskała również hejterów.

Zobacz: Kuban – kto to, wiek, wzrost, dziewczyna, gdzie mieszka, powrócił, informacje, skąd jest, miasto, co z nim?

Ten nagły wzrost popularności odbił się echem w branży i bardzo szybko piosenkarka przystąpiła do nagrywania kolejnych kawałków, na których zaczęli pojawiać się też inni wykonawcy. Swoją debiutancką płytę “Gejsza” wydała 14 lutego tego roku, choć nie obyło się bez przeszkód.

Artystka uważa, że muzyka pełni dla niej funkcję terapeutyczną, pozwala jej na upust emocji. Mimo swojego młodego wieku, przeżyła całkiem sporo. Złe towarzystwo, imprezy, alkohol i cięższe używki, to było jak błędne koło. W wieku 19 lat pracowała jako tancerka w klubie go-go, co również mocno na nią wpłynęło, szczególnie, że społeczeństwo nieprzychylnie patrzy na tego typu zawody. Jak się to ma do płyty?

Ruskie fajki jakiś czas temu zaczęła walczyć z depresją. Silna dziewczyna z teledysku musiała zniknąć, zejść ze sceny, by móc uporządkować wszystkie swoje emocje. Na całe szczęście wróciła – razem z krążkiem. Takie persony nie lubią medialnej ciszy, a cała sytuacja odbiła się na sprzedaży płyty.

Ruskiefajki – bez makijażu

Tatuaże, czerwona szminka, mocny eyeliner, i sporej wielkości rzęsy, to klasyczne oblicze, jakie prezentuje w social media Ruskiefajki. Taki wizerunek mocno do niej przyrósł. W jednej ze swoich piosenek odpowiada na zarzuty wobec swojego wyglądu, śpiewając: “Kłócą się o mój rozmiar rzęs, a sami mniej mają w spodniach”. No cóż, wraz z wzrostem popularności rośnie również liczba prześmiewczych komentarzy. Na szczęście wokalistka dobrze sobie z tym radzi

Przez swoją wyrazistość, spora część fanów, ale i hejterów chciałaby zobaczyć, jak piosenkarka wygląda bez makijażu. W internecie jednak próżno szukać tego typu fotografii. Jedyne co udało nam się znaleźć, to jedno instagramowy post:

Źródło: instagram

Bez makijażu? Niestety pozbyła się tylko rzęs i eyelinera. Być może gdy artystka poczuje się pewniej na muzycznej scenie, otworzy się przed nami i pokaże swoje “prawdziwe” oblicze. Trzeba jednak pamiętać, że przez wizerunek, problemy ze zdrowiem psychicznym i – no cóż – bycie kobietą, może być to dla niej nie lada wyzwanie. Byłby to swojego rodzaju coming out i ostatecznie mógłby sprawić jej wiele niepotrzebnych przykrości. Mamy nadzieję, że mimo wszystko, gdy kiedyś pokaże się bez makijażu, nasz czarny scenariusz będziemy mogli wyrzucić do kosza.

Zobacz: Oskar Kamiński aka OKI – wiek, wzrost, gdzie mieszka, dziewczyna, imię i nazwisko

Ruskiefajki – wiek, wzrost, imię i nazwisko

Piosenkarka wydała swoją płytę w wieku zaledwie 23 lat. Szybkie wyliczenia sugerują więc, że urodziła się 1999 roku. Pochodzi ze Szczecina, gdzie się wychowywała i rozpoczęła swoją przygodę z muzyką. Jak na przekór zaczynała od chórów i opery, w końcu zdecydowała – to nie było to, w czego efekty możemy się dziś wsłuchiwać.

Jej prawdziwe imię i nazwisko to Aleksandra Kosakiewicz, ale w przyszłości może to ulec diametralnej zmianie. Obecnie jest zaręczona z Tymoteuszem Grzywą, szerzej znanym pod swoim raperskim pseudonimem Floral Bugs. Są ze sobą już od ponad roku i wyglądają razem na bardzo szczęśliwych. Pozostaje tylko czekać na to, co przyniesie przyszłość.

Jej wzrost nie jest nam znany, jednak szacunkowo określilibyśmy go na około 160 cm.

Kto to?: Ruskiefajki – piosenkarka

Imię i nazwisko: Aleksandra Kosakiewicz

Wiek: 23 lata

Wzrost:  ~160 cm

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne