Strona głównaCelebryciZalia - wiek, wzrost, kto to, piosenkarka, chłopak, koncerty, ile ma lat,...

Zalia – wiek, wzrost, kto to, piosenkarka, chłopak, koncerty, ile ma lat, Wikipedia, imię i nazwisko

Zalia to nowa twarz polskiej sceny muzycznej. Piosenkarka wzrost swojej popularności zawdzięcza duetowi z gwiazdą znaną z The Voice of Poland. Michał Szczygieł postanowił zaprosić Zalię do współpracy, dzięki czemu może rozpocząć swoją karierę solową. Jest ona jedyną artystką, która pojawiła się na płycie chłopaka. Ile lat ma Zalia oraz jakie jest jej prawdziwe imię i nazwisko? Sprawdzimy też co o wokalistce mówi nam Wikipedia.

Zobacz: Marcin Różalski – żona, dzieci, wykształcenie, wzrost, jaki jest prywatnie?

Zalia – wiek, wzrost, waga, kto to?

Kto to jest Zalia? Wikipedia nie podaje jeszcze żadnych informacji na temat tego, kto to jest. Nasze dziennikarskie śledztwo pozwoliło jednak na zdobycie informacji na temat tego, ile ma lat oraz jakie jest jej imię i nazwisko. Piosenkarka jest w wieku 22 lat. Ma 163 cm wzrostu i waży około 45 kg. Występuje pod pseudonimem artystycznym, jednak jej prawdziwe imię i nazwisko to Julia Zarzecka. 

Największy rozgłos w mediach zyskała dzięki swojemu udziałowi w piosence “Dłonie”, którą wykonuje razem z Michałem Szczygieł. Podobnie jak chłopak, Zalia w młodszym wieku próbowała swoich sił w programach telewizyjnych. Brała udział między innymi w show Telewizji Polskiej “Hit Hit Hurra”. W popularnym programie  “Mam Talent” doszła nawet do etapu półfinałów. 

Mimo że na polskiej scenie muzycznej piosenkarka nie jest jeszcze bardzo rozpoznawalna, to ma już na swoim koncie kilka sukcesów. Można do nich zaliczyć zaprezentowanie szerszej publiczności kilku swoich autorskich utworów. Udało nam się nawet ustalić, że ma za sobą rolę w krótkometrażowym filmie. Biorąc pod uwagę, ile piosenkarka ma lat i ile już osiągnęła, można wnioskować, że jej kariera dopiero rozkwita.

Zamiłowanie do sceny Julia poczuła jeszcze w wieku wczesnoszkolnym. Nieśmiało przyznaje, że na pierwszym koncercie, na który zabrała ją ciocia, zasnęła. Za drugim razem zachwyciła się jednak sceną i postanowiła, że chce zacząć uczęszczać do szkoły muzycznej. Jej pierwszą miłością był nie żaden chłopak, a skrzypce. Następnie kontynuowała naukę gry na fortepianie. Po jakimś czasie zaczęła uczyć się również śpiewu. 

Zalia – chłopak

Wzrost zainteresowania Zalią sprawił, że fani szukają informacji na temat tego, czy dziewczyna jest w związku. Powodem ciekawości w tym temacie mogą być teksty piosenek, które według autorki inspirowane są jej osobistymi przeżyciami. Obserwatorzy wokalistki bacznie obserwują jej profil na Instagramie, oczekując na zdjęcie z chłopakiem. Co jakiś czas Zalia wrzuca fotografie z kolegami, jednak z tego, co udało nam się ustalić, są to jedynie znajomi lub osoby, które razem z nią tworzą muzykę.

Źródło: Instagram zalia.official

Zalia – koncerty 

Zalia zadebiutowała w wieku 19 lat swoim utworem “In my heart again”. W roku 2022 piosenkarka po raz pierwszy zagrała swoje koncerty. Zalia wystąpiła na Olsztyn Green Festival. Na swoim koncie ma też wystąpienie na Letnich Brzmieniach. Największy z zeszłorocznych koncertów, które zagrała wokalistka, był ten na jednym z popularniejszych festiwali w Polsce, czyli Orange Warsaw Festival. Mimo że nie każdy wtedy jeszcze wiedział kto to Zalia, wokalistka zachwyciła publiczność swoją twórczością i energią, którą pokazała na scenie.

Zobacz: Daria Zawiałow – życie prywatne, rozwód, mąż, ile ma lat, wiek, wzrost, nagrody

Zalia – co jeszcze o niej wiemy? Wikipedia

Julia Zarzecka na studia wyjechała do Londynu. Od kiedy zaczęła karierę muzyczną w Polsce, swoje życie musi dzielić między Warszawą i Londynem. Artystka przyznaje, że jej tryb życia jest bardzo chaotyczny. Życie na co dzień w Anglii, gdzie nikt nie wie, kto to jest Zalia, daje jej swobodę bycia anonimowym. Po wydaniu swojego debiutanckiego albumu i zeszłorocznych występach, nastąpił wzrost jej rozpoznawalności. Poza tworzeniem muzyki Julia zajmuje się również dubbingiem. Na studiach uczy się wokalu i pisania autorskich tekstów. W jednym z wywiadów wokalistka przyznała, że od zawsze wolała pisać teksty w języku angielskim. Nastąpił jednak czas, kiedy się przemogła. Dzięki temu powstał jej pierwszy album po polsku o tytule “Kocham i Tęsknię”. Autorka przyznaje, że teksty z krążka opowiadają historię jej prywatnego życia, które jest jej inspiracją przy tworzeniu.

Źródło: Instagram zalia.official

Jeśli teraz ktoś zapyta Cię: „Zalia? Kto to jest?”, będziesz mógł wykazać się znajomością show biznesu. Zresztą już niedługo o piosenkarce usłyszy zapewne szersza publika. Artystka swoimi singlami zdobywa coraz liczniejsze grono fanów. Artystka swoimi singlami zbiera wokół siebie coraz większą publikę. Mimo to Wikipedia nie podaje jeszcze żadnych informacji na temat wokalistki. Poza tworzeniem muzyki, Julia studiuje na kierunku artystycznym w Wielkiej Brytanii. Po kilku koncertach podczas letnich festiwali, Zalia postanowiła podzielić się z fanami swoją pierwszą płytą. Fani oczekują już trasy, jednak piosenkarka oficjalnie nie potwierdza informacji o nadchodzących koncertach.

Zobacz: Chris Cugowski – wiek, rodzice, matka, kto to, żona, wikipedia, kim jest, ile ma lat, ojciec, wzrost

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne